Opinie o Multi Interactive Solutions w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Multi Interactive Solutions. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multi Interactive Solutions o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Interactive Solutions w Warszawa

Kamil Nowy wpis

Zależy o jakich mowa... Na nocce to jest pani prezes która rządzi i (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a ma w oczach zbierznosc. Plotkuje o wszystkich a sama raczej o sobie nic dobrego nie może powiedzieć. Jeden liniowy koks wpierdziela drugi fetę a jedna to na pauzach jara. Takich to nie (usunięte przez administratora)

Paulina Nowy wpis

Zauważyłam tutaj dwie odmienne opinie. @on wspominasz o tym, że nie dostałeś swojego wynagrodzenia w czasie. Jednak @Milirthar pisze o tym, że jednym z pozytywnych aspektów pracy w Multi Interactive Solutions jest terminowa wypłata. Jak to w takim razie wygląda?

2q Nowy wpis

no to dobrze że jest jakies wsoparcie, a sama podstawa nie jest może za duża skoro 13 zł brutto ale przecież super sobie możesz dorobić bonusami, konkursami i premiami sprzedazowymi, także jest o co walczyć

Milirthar Nowy wpis

Dobra firma. Wypłacalni na czas, miła atmosfera, pomagają jak ktoś nie radzi sobie. Nie ma parcia na szkło, że nie udaje się dokonać sprzedaży.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
martynka

a ja nie polecam tam pracy. nie dosc ze bardzo malo płacą to atmosfera to jest jedna porazka. lacznie z tym ze kadra pozwala wiele do zyczenia...humory osob zarzadzajacych to jest jedna wielka niewiadoma łacznie z tym ze jedna pewna pani to krzyczy na pracownikow!

on

firma tragedia do tej pory kasy nie mam za prace

KK

tu jest tak, ze i tak cie przenosza z projektu na projekt, wiec mozesz generowac leady albo sprzedawac, wg twoich predyspozycji; umowa zlecenie, z tego, co sie orientuje ludzie tu zarabiaja netto od 1500 zł w górę

KK

pracuję w tej firmie jakieś 2 tygodnie i jak na razie wszystko jest ok, mozna samemu sobie ustalac godziny, w ktorych sie pracuje i prawie codziennie mam jakas dodatkowa premie z wynikow, ogolem polecam, mam nadzieje ze nic sie nie pogorszy

pozytywnie zakręcona

jestem już po szkoleniu , atmosfera super i bardzo fajni ludzi tu pracują . Zapowiada się obiecująco.

Micky

Byłam tam dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej, wydają się w porządku. Mają dobre warunki i widać, że na sali jest przyjemna atmosfera Mam zaproszenie na szkolenie, zobaczymy, jak bedzie dalej.

Daria

Byłam na rozmowie nie jest to duża firma na wejściu zamiast sztywnego powitania od razu mówiliśmy sobie po imieniu, ale prace mogę zacząć dopiero pod koniec września tak jak będę zaczynać studia , i normalnie to przyjęli mam się skontaktować jak będę wolna i zacznę z innym szkoleniem,

Nicol

kulti zadzwoń albo wyślij cv i przekonaj się sam - obecnie są prowadzone szkolenia - ja zaczynam już jutro

Mati

Byłem na rozmowie i było ok, widać że nie jest to korpo zobaczymy jak będzie na szkoleniu...

endriu

totalne dno, jak szczury w klatce zachowanie pani menadżer nie da się nawet skomentować. pieniądze groszowe, odwolywanie projektów, kadra zarzadzajaca tez tragiczna. Jeżeli chcesz mało zarabiać sluchac co chwile ze nie ma projektu i dostawac po glowie i sluchac dennych gadek o gadżetach za 15 to polecam ta firme : )

Bodo

Ile ludzi tyle opinii. Ja pracowałem i wróciłem i nie narzekam, pracuję a nie wciskam.

Pati

Ta firma to jakaś masakra szkoda czasu

Konrad

UWAGA ZŁODZIEJE

furby23
@Konrad

podaj telefon do antaresu lub do innej firmy w ktorej pracujesz chetnie skorzystam

syf. nie polecam

Gonia

Najgorsza firma na jaką mogłam trafić nikomu nie polecam

diablo

czesc niestety to wszystko prawda co pisza nie masz wynikow to idziesz do domu a wiadomo ze zawsze mozesz cos zrobic do konca zmiany pani M potrafi tak wsadzicv szpile ze nie wiesz jak sie nazywasz a jak sobie nie radzisz to cie odsuwa od projektu i czekasz az zadzwonia bz info ze maja dla ciebie projekt

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Interactive Solutions - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multi Interactive Solutions?

Kandydaci do pracy w Multi Interactive Solutions napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multi Interactive Solutions
2.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-663 Warszawa