Opinie o Dema Promotion Polska w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dema Promotion Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dema Promotion Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dema Promotion Polska w Kraków

Czy zdarzają się nadgodziny w Dema Promotion Polska?

Ile jest zmian w Dema Promotion Polska?

Serwisant Nowy wpis

Jakie zmiany? UWAGA nie polecam (usunięte przez administratora) wiele osób, nie wypłacili należnych wypłat. Brak kontaktu z kim kolwiek. Świadczyłem dla nich usługi 6 lat ,a teraz są mi winni około 9 tyś i cisza.

Wiki

Brak wypłaty od stycznia a firma przelała agencji pieniądze !

Dominika Nowy wpis
@Wiki

Witam To samo u mnie .Brak przelewu i kontaktu z ich strony.Obawiam się, że pieniędzy nie dostaniemy za swoją pracę. To jakaś masakra by prosić o swoje pieniądze.

Bardzo długi okres czasu współpracowałam z demą,nikomu nie polecam, omijajcie z daleka!!! dzisiaj jest 23 luty a wypłaty za grudzień 2022 roku nie widać,do 10tego lutego powinna być na koncie,co miesiąc trzeba się upominać ale oczywiście nie ma z kim rozmawiać, telefonu nikt nie odbiera a na maila nigdy nie dostałam odpowiedzi, nie podejmujcie współpracy z Nimi jeśli chcecie widzieć kasę w terminie na swoim koncie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dema Promotion Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Dema Promotion Polska?

Paulina

W DEM'a nie ma wynagrodzeń :D

Dorota
@Paulina

Nie no chyba do dziś ogarnęli ten temat? Bo faktycznie lata temu coś pisali o tym ale są aktywni po krs, więc działają. To by tak długo zwlekali niby?

Prawnik
@Dorota

Nie ma wynagrodzeń i nie będzie. Proponuję zbierać dowody na wykonana pracę i dokumenty podpisane własnoręcznie przez kogoś z Demy. Maile. Dobrze jest też poinformować Philipa Morrisa o braku wynagrodzeń. Niektóre osoby ostatnio dostały przelew, ale firma jest niewypłacalna.

Dorota
@Prawnik

Z tym pisaniem do niego to piszesz całkiem poważnie? On odbiera takie wiadomości? I tak w sumie to już rozliczyli się tu z każdym kto na forum tu pisał kiedyś?

Nie mam wypłaty za październik jeśli nie otrzymam wypłaty do piątku to zgłaszam firmę do pipu i będę się domagać odsetek do wypłaty świeta się zbliżają jak można być taka okrutna osoba żeby nie wypłacać pieniędzy na czas brak słów odradzam tą firmę

Bogdan

Współczuję. Jeśli nie sposób się dodzwonić, czy uzyskać mailowej odpowiedzi, to może wizyta w siedzibie przyniosła by lepszy skutek? Pracują tu jeszcze jakieś osoby w biurze poza właścicielem?

Natalią

Mamy dzisiaj 16.12.2022 roku a wypłaty za październik nie widać. Po napisaniu maila do ludzi odpowiedzialnych za wynagrodzenie brak jakiejkolwiek odpowiedzi bądź wyjaśnienia sprawy. Taka sytuacja powtarza się nagminnie miesiąc w miesiąc.

Kamila
@Natalią

Ile miesięcy tam pracujesz i przez ile miesięcy są problemy z wynagrodzeniami? Co szefostwo na ten temat do powiedzenia, jaki jest powód takiej sytuacji?

W dalszym ciągu brak wynagrodzenia za marzec , brak kontaktu z firmą , kilkakrotnie pisałem meila na adres firmowy , miesiąc w miesiąc to samo , to jest żenujące , że trzeba się ciągle upominać o wynagrodzenie , a zgodnie z umową wypłata następuje po upływie 40dni od wykonania zlecenia , czyli za 7 dni powinien przyjść przelew za 2 miesiące. My też mamy zobowiązania , czynsze rachunki itd. za opóźnienia są odsetki , kto za to ma płacić .

Czuj

Nie polecam. Koordynator, który ma złą współpracę i niedomówienia w sklepie, w którym pracowałam. Pokazał tylko gdzie są towary i niech się dzieje co chce. Poprzez niekompetencje Pana Mariusza sytuację odbijaly się na mnie stresem i dwoma nieprzyjemnymi sytuacjami z kierowniczkami. Niedoinfornowanie mnie o tym, że po skończonej pracy muszę zalogować się na platformę w celu zatwierdzenia wypłaty, czyli moim zdaniem (jak widzę po opiniach niejeden ma tak w zwyczaju) wstrzymywanie wypłaty wynagrodzenia JUŻ DRUGI MIESIĄC dziwnymi wymowkami oraz nieodbieranie telefonów. Nawet nie możesz się upomnieniec o swoje. Bardzo miło będzie mi zgłosić was do PIP. NIE POLECAM NAJBARDZIEJ.

Kamila
@Czuj

Rozumiem, że musisz być rozgoryczony zaistniałą sytuacją, ale następnym razem miej na uwadze to, że na forum publicznym nie używamy żadnych danych osobowych. Skoro już drugi miesiąc nie możesz doprosić się o należną wypłatę od Dema Promotion, to faktycznie dobrze byłoby to gdzieś zgłosić. Dasz znać, jak już coś się wyjaśni?

Czuje
@Kamila

Niech mnie teraz każdy Mariusz pozwie. Ulala.

Igor

Niepokojące są te informacje na forum. Myślałem o pracy ale ...?

BP

Nie polecam pracy przez dema, nie wypłacają pieniędzy. Kobieta z agencji nie odbiera telefonu, złodziejka. Moje sugestie dla Dema Promotion Polska: Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:

Walen

Atmosfera jak(usunięte przez administratora)Kase nie płacą w terminie.NIE POLECAM

fagasam

Nie polecam. Co miesiąc jest problem z otrzymaniem wypłaty, a kadrowa nie odbiera telefonów, koordynator nic nie wie i nic nie pomoże . Opóżnienia są nawet do miesiąca a agencja ma to w nosie że pracownik nie ma za co płacić rachunków, a to my pracujemy na nich.

Ulka

Jeśli jest komuś tak źle to przecież można zmienić firmę! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Skandal

Nie polecam. Omijajcie z daleka, jeśli zależy Wam na terminowej wypłacie, bo w tej firmie nie szanuje się ludzi i tego, że niektórzy niestety żyją od wypłaty do wypłaty i każdy dzień opóźnienia to duże problemy. Ja nie mam co do garnka włożyć, chodzilabym głodna, gdyby nie moi współlokatorzy. O kupieniu biletu miesięcznego, by dojeżdżać do nowej pracy mowy nie ma, bo za co?! PARANOJA. Wypłata miała być niby dziesiątego (o ile dobrze pamiętam, co było mówione na rozmowie rekrutacyjnej) , wg umowy 14 - niech będzie. No ale nie ma! Dziś jest 22. Telefony i sms do osób, które podobno za to odpowiadają - jak grochem o ścianę. Metodą spychologii słyszę, że skontaktować się z kimś innym albo że ktoś przekazał dalej i czeka na informacje zwrotne. Dowiedzialam się tylko, że jestem na 'liście oczekujących'. Co to ma być? Z jakiej racji jestem (i zapewne nie tylko ja) na jakiejś liście zamiast dostać zasłużoną wypłatę? Po to człowiek sobie łamie kręgosłup, by tak go traktować? Wciąż czekam i chce mi się płakać z bezsilności.

Kinga
@Skandal

Kochana, ale Ty masz mieć wypłatę konkretnie 14stego każdego miesiąca, czy masz np. w umowie 50 dni od zakończenia okresu rozliczeniowego? Bo ja tak miałam w swojej firmie i dostawałam kasę 50 dni po zakończeniu miesiąca w którym pracowałam. To było dużo czekania na pierwszą wypłate, a później było już co miesiąc tylko że za pracę sprzed 2 mies :P

Hej! PRacuje czasem dorywczo w DEMie jako hostessa. Jestem bardzo zadowolona, otrzymuję często info z fajnymi propozycjami, odpowiadam na te, na które chcę i idę na akcję. Sporo mają tych ofert i ciekawe eventy, promocje. Ja jestem bardzo zadowolona.

SAra

Ja podobnie jak ty DArek. Tylko ja pracuję w Gdańsku. Wszystko gra, a opinie tutaj chyba są tylko po to, by zaszkodzić firmie. Aż musiałam to napisać :)

Darek

Przed rozpoczęciem tu pracy czytałem opinie. Były różne, zwłaszcza te starsze, ale pracę i tak podjąłem. Nie wiem jak było wcześniej ale obecnie wszystko jest w porządku, pracuję już kilka mies. i jestem zadowolony. Kontakt z firmą ok, fajni ludzie, przyjazna atmosfera, wypłata na czas. Ja pracuję w W-wie. Darek

Elka

Nie ma żadnych opóźnień w wypłatach, to bzdura. Przynajmniej ja nigdy nie miałam problemów, ani inni z którymi pracuję. Może było tak wcześniej? Nie wiem , pracuję od kilku miesiecy. Polecam pracę w charakterze mercha. W porządku warunki, można dorobić :)

abbronzato

Kilka lat obiecywania, mydlenia oczu ze otrzymam umowe o prace... Caly czas umowa zlecenie...z wyplatami bywalo bardzo róznie... najwieksze opóźnienie jakie mialam 24 dni gdyz twierdzili ze ksiegowa jest chora i nie mial kto zrobic przelewu...jezeli chodzi o jakie kolwiek L4 to zapomnijcie... trzeba robic jak murzynka... urlop 5 dni w roku i to jeszcze z laska... firma jest zle zarzadzana i nie szanuja ludzi..

kacper

w styczniu opóźnienie wypłaty = 12 dni niby płacą, ale strasznie opornie...

Zostaw merytoryczną opinię o Dema Promotion Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Dema Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dema Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dema Promotion Polska?

Dema Promotion Polska