Opinie o Kapsch w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kapsch. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kapsch o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kapsch w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy Kapsch zatrudnia studentów?

Nick Nowy wpis

Jakie jest miesięczne wynagrodzenie bez nadgodzin inkasenta poboru opłat? (obojętnie które miejsce Polski) Czy stosowana jest podstawa czy stawka godzinowa?

Czy Kapsch zapewnia kartę multisportu?

Przemek Nowy wpis

Tak, jest taka możliwość.

Daniel

Pracuje akurat w gliwicach Kleszczów, nie narzekam, siedzi się na (usunięte przez administratora) ciepło nie pada :P pensja na czas, kierownictwo domnie wporządku, czasem wpadają mi nadgodziny i potrafiłem ładną sumke zgarnąć,jak na tle produkcji i ogólnego targetu i wyrobienia norm, to serio praca na budkach nie jest zła jak opisują pozdro

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kapsch? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Iwo

A jak firma radzi sobie w tym dość trudnym dla firm czasie z powodu epidemii? Chciałbym aplikować więc próbuję dowiedzieć się czegoś więcej

Czy zdarzają się nadgodziny w Kapsch?

Kama

Rzadko. Jedna na kilka miesięcy

pytanieoprzyszlosc

Czy dziś (tłusty czwartek) będzie dostępny poczęstunek taki jak na wigilię? (usunięte przez administratora)Kto zegna sie z pracą?

Niewolnica

Firma jeden wielki dramat !! Przepracowałam 3 lata i każdego dnia przepracowanego w tej firmie żałuję!! Zero poszanowania dla pracownika, twoje życie prywatne w tej firmie nie istnieje! Grafik niby na cały miesiąc jest, ale co z tego skoro masz wolne i jutro go nie masz bo niema obsady ???? w ogóle nie wychodząc z Tobą w dyskusję każą wstawić się w pracy albo każą pisać jakieś beznadziejnie odwołania do nadgodzin... Lub dywanik u kierownika obszaru hahaha. Jeśli coś odwalisz co nie spodoba się głównemu kierownikowi nakazuje Ci napisanie na samemu na siebie UWAGA notatki służbowej haha. Obsługa bramek a4 naprawdę nie polecam! Firma (usunięte przez administratora) Kolejna sprawa 4-ro brygadówka i tak nędzna pensja naprawdę wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd!!! Współczuję ludziom którzy trzymają się tam na przekrój wszystkiemu i dają się tak (usunięte przez administratora) tej firmie bo boją się odejść i poszukać nowej lepszej pracy (też kiedyś tak myślałam) ale teraz jestem w tym miejscu co jestem i nie zaluje! Ludzie odwagii !!!

Xyz

W Warszawie zwalniają pracowników akurat przed świętami

gliwicjusz
@Xyz

w Gliwicach potrafią zwolnic człowieka w święta,po kilku latach pracy nie podając powodu,zero poszanowania ,nie polecam nikomu trzymajcie sie zdala od tej firmy

Maya

Podstawowe

Zuzanna
@Maya

Pracujesz może w Kapsch? Jeśli tak to będę wdzięczna za jakieś konkretne informacje dotyczące procesu rekrutacji w tej firmie. Szukają tam nowych pracowników, dlatego pytam o tę kwestię.

przejecie systemu przez GITD

Mam pytanie dotyczace Kapsch i inspektoratu transportu przejmującego system poboru oplat. Czy ktoś cos wie czy od listopada kontrakt z Kapsch na obsluge tego systemu zostanie przedluzony czy nie. Czytalam ze kapsch wypowiada umowy z pracownikami i wpisuje zakaz konkurencji tak aby nie mogli pracowac w inspektoracie transportu. Coś słyszeliście jakie morale jest teraz w Kapsch

Jaka jest aktualna stawka na stanowisko inkasent na A4?

3234445rew

Na Żernicy panika w pelni. Najpierw zwolnili Kierownika z Żernicy potem spóźniona wypłata. Z urlopu na chorobowe poszedł ten zastępujący kierownika, firma zaczeła dawać niby jakieś poruzmienia żeby umowy skrócić. zwolniony kiero napisał luidziom żeby nie podpisywali nowych umow, a Kapsch wycofał się ze skracania umów żeby ludzie nie uciekli. A teraz jeszcze szef przyjeżdża pożar gasić. Koniec jest blisko :)

jdhy
@3234445rew

Historia ma dalszy ciąg. Teraz powraca kapsch od października i się mści choć rok temu nie tak to wszystko powinno być załatwione.

Zuzanna

Firma Kapsch poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent/-ka ds. Weryfikacji i Archiwizacji Danych: https://pracodawcy.pracuj.pl/kapsch-telematic-services-sp-z-o-o,15002/oferty-pracy Jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Jak oceniacie wynagrodzenie, atmosferę w miejscu pracy? Zachęcam pracowników firmy do podzielenia się swoją opinią.

Niebawem były pracownik

Mamy dziś 10 a wypłaty brak coraz bardziej widoczne że coś się święci.

zenek

Atmosfera popsuła się odkąd ITD przejmuje KSPO. Ale to dobrze, bo już niedługo i niemiecki kapitał wróci skąd przyszedł

Rozczarowany

Czas szukać pracy i nie słuchać bajek które nam wciskają wszystko przesądzone. http://www.pomorska.pl/aktualnosci/a/autostrady-w-polsce-kierowcy-aut-osobowych-nie-beda-placic-27082018,13437496/

Wczasowicz

Jestem na wczasach z rodziną. Dziś dzwoni do żony (usunięte przez administratora) i pyta się czy małżonka przyjdzie w sobotę do pracy . Jak widać w tej firmie nie wiedzą że podczas urlopu nie przeszkadza się ludziom . (usunięte przez administratora) i dziadostwo zmianowy kierowniku to do ciebie podszkolić się z kodeksu pracy .

Nic tylko dziadostwo wszędzie
@Wczasowicz

Normalne w tej firmie my też na wczasach dziś dwa telefony od pseudo kierownika ze Strykowa nieuki nie wiedzą że jak ktoś na urlopie to się nie przeszkadza . Ale dowiedzą się od inspiracji pracy

@Ruda, jaki był powód Twojego odejścia? Może przybliżysz sytuację? @Andrzej, czy jesteś pracownikiem Kapsch? Jak z Twojej perspektywy wygląda praca w tym miejscu? Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę panującą w pracy? Merytoryczne wypowiedzi odnośnie Kapsch są pomocne dla osób poszukujących pracy w tej firmie.

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kapsch - Warszawa

• Jak się pracuje w Kapsch?

Zobacz opinie na temat firmy Kapsch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kapsch?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042