Kapsch

Opinie o Kapsch

rtgfvb 2013-05-13 15:32
Obiecanki cacanki a głupiemu... tak można sprecyzować pracę w tym kurniku ,pracujesz monotonnie jak dureń a i tak cię wypierdola za 1500zł
Tak firma powinna się zwinąć lub przekształcić w automatyzację. Po przepracowaniu 8 godz.człowiek nie wie jak ma na imię. Ogólnie robią z człowieka durnia i szkoda czasu żeby z mózgu robić kapustę. Obgadywanie jest normą dzienna. Liderzymają przerośniete ambicje.Firma załamanie. lepiej uciekać puki przerośnięte koguty zaczną wygryzać kury
mojol 2013-05-24 15:40
Praca dla debili !!! tak można sprecyzować tą firmę. Szkoda czasu na pracę w tym [usunięte przez administratora] !!! Zarobki też żałosne!!! uciekać jak najdalej od tej firmy !!!
qwa596 2013-11-22 09:23
1500 netto a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na 3 zmiany 7 dni w tygodniu nawet święta Bożego Narodzenia czy wielkanocne! Ogólnie firma porażka, jak masz rodzinę to zapomnij o niej!! Kapsch to najgorsza firma, bo nigdy nie wiesz czy przetrwasz każdy dzień w pracy, czy cię zwolnią !!! Tyle plotkarzy w jednym miejscu że obrobią tyłek każdemu a w oczy patrzą i niby wszystko dobrze.Szkoda nerwów i zdrowia w pracy która wykańcza człowieka i utłacza godnośći !!
kocyk 2014-11-10 23:24
jedna z gorszych w jakich pracowałam
Radek 2014-11-25 18:55
Witam, jest moze ktos tu na forum, kto pracuje w kapsch jako Key Account Manager, bowiem poszukuja akurat i to na pięć lokalizacji. Wymagania spełniam, mam wykształcenie wyższe, 3 letni staż pracy również, ogółem spełniam wszystkie wymagania. co oni własciwie oferuja, bo ogólniki jak praca w międzynarodowym zespole, szkolenia, czy atrakcyjne warunki wynagrodzenia nic mi nie mówią.
tymek 2015-01-24 19:40
i jak Radek? udało Ci się zatrudnić w kapsch? jeśli tak to teraz może z własnego doświadczenia mógłbyś mi pomóc i powiedzieć czy to jest robota warta zachodu? szukam teraz czegoś żeby zaczepić się na dłużej. a widzę że i w tym momencie kapsch poszukuje w kilku miejscach i na rózne stanowiska, także poważnie o tym myślę
rowez 2015-01-28 10:22
obgadywanie, plotkowanie w tej firmie jest ważniejsze niż cała praca?
Jeżeli chcesz być obgadany i umierać z nudów przed monotonnym siedzeniem przed komputerem oraz patrzeć na zegarek kiedy koniec tej męczarni kapschowej to szcserze nie polecam tej firmy!
Zarobki marne 3 zmianowość 24h 7 dni w tygodniu
Przerąbane !!!
molek 2015-02-24 14:25
słabe zarobki, firma powinna płacić NORMALNIE gdyż na niektórych stanowiskach jest zbyt duża odpowiedzialność a jak narazie to lepiej uciekać i zapominać o Kapschu i pracy za taki marny hajs !!!
oawer 2015-03-10 10:59
Marne zarobki praca nudna i nieciekawa, jak mają zwolnić to tylko osoby które dobrze i żetelnie pracująa ci co palą i plotują zawsze się utrzymają! Firma plotkarska praca do kitu!
dawon 2015-03-18 10:15
Debilna praca po 2 latach nie wiesz co robić dalej i gdzie szukać innego zajęcia, gdyż człowiek wie jdynie że zmarnował tyle życia w takim pierdolniku !!!
Romek 2015-04-04 18:23
A czy ktos moze podzielic sie informacja kto teraz zastapi Durke w osieroconym Kapschu?
Sympatyk 2015-04-15 14:36
Na forum goworkowym Dell'a jest już info o nowym prezesie Kapsch'a - Rafał Szczap - czy wy już wiecie?
Karol 2015-04-16 11:46
Tak, tak. od nas z sagemcom też musiał się szybko ewakuować po swoich "dokonaniach" :-)
anneec 2015-04-16 13:32
Potwierdzają, się moje najczarniejsze obawy. Trafił do nas mało kompetentny, nie rozumiejący naszego biznesu i sfokusowany na kreowaniu samego siebie.
Eriic 2015-04-16 19:27
Nie mam dla was dobrych wieści. Facet słaby biznesowo a w dodatku arogancki. Znany z kablowania do korpo. niewiele stworzyl a sporo szans zmarnował.
Moko 2015-04-16 20:43
Kiepsko zarządza ludźmi, wszyscy od niego uciekają ale robi sobie elegancki pr.
Romek 2015-04-17 07:30
A czym się szczap różni od durki? Otóż niczym :) Obaj mają podejście typu "box-moving", ego do kwadratu i grass-hopping'owy sposób na budowanie kariery korpo.
DonFernando 2015-04-17 09:37
Dziwne, że Kapsch znów popełnia ten sam błąd, biorąc człowieka o identycznym profilu co poprzednik.
james 2015-05-13 15:12
od nas z Sagemcom? Przecież Ty tam nigdy nie pracowałeś.....
BENEK 2015-10-27 20:06
Witam.
Wie ktoś może jakie są teraz zarobki na A2?
Inkasent i kierownik liniowy??
moki 2016-08-01 13:11
Nie polecam tej firmy.. Strata czasu a pieniądze żalosne...Potwierdzam wypowiedzi innych użytkowników
pw_s 2016-09-02 15:15
A pracował ktoś z Was w siedzibie firm na Poleczki w Warszawie ?
Jak oceniacie to miejsce ?
Dobrze płacili (na jakim stanowisku) ?
Ile można tam dostać na starcie ?
Są tam dobre perspektywy rozwojowe ?
Jak się zatrudni to warto zostawać na dłużej czy lepiej szukać zaraz kolejnej pracy ?
sand 2016-09-19 22:59
babciu babciu, dziurę masz w Kapschu
39 2016-09-19 23:01
mamjk ale kwestia jakie to doświadczenie konkretnie trzeba mieć
Zostaw swoją opinię o Kapsch - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapsch