Kapsch

Opinie o Kapsch

rtgfvb 2013-05-13 15:32
Obiecanki cacanki a głupiemu... tak można sprecyzować pracę w tym kurniku ,pracujesz monotonnie jak dureń a i tak cię wypierdola za 1500zł
Tak firma powinna się zwinąć lub przekształcić w automatyzację. Po przepracowaniu 8 godz.człowiek nie wie jak ma na imię. Ogólnie robią z człowieka durnia i szkoda czasu żeby z mózgu robić kapustę. Obgadywanie jest normą dzienna. Liderzymają przerośniete ambicje.Firma załamanie. lepiej uciekać puki przerośnięte koguty zaczną wygryzać kury
mojol 2013-05-24 15:40
Praca dla debili !!! tak można sprecyzować tą firmę. Szkoda czasu na pracę w tym [usunięte przez administratora] !!! Zarobki też żałosne!!! uciekać jak najdalej od tej firmy !!!
qwa596 2013-11-22 09:23
1500 netto a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na 3 zmiany 7 dni w tygodniu nawet święta Bożego Narodzenia czy wielkanocne! Ogólnie firma porażka, jak masz rodzinę to zapomnij o niej!! Kapsch to najgorsza firma, bo nigdy nie wiesz czy przetrwasz każdy dzień w pracy, czy cię zwolnią !!! Tyle plotkarzy w jednym miejscu że obrobią tyłek każdemu a w oczy patrzą i niby wszystko dobrze.Szkoda nerwów i zdrowia w pracy która wykańcza człowieka i utłacza godnośći !!
kocyk 2014-11-10 23:24
jedna z gorszych w jakich pracowałam
Radek 2014-11-25 18:55
Witam, jest moze ktos tu na forum, kto pracuje w kapsch jako Key Account Manager, bowiem poszukuja akurat i to na pięć lokalizacji. Wymagania spełniam, mam wykształcenie wyższe, 3 letni staż pracy również, ogółem spełniam wszystkie wymagania. co oni własciwie oferuja, bo ogólniki jak praca w międzynarodowym zespole, szkolenia, czy atrakcyjne warunki wynagrodzenia nic mi nie mówią.
tymek 2015-01-24 19:40
i jak Radek? udało Ci się zatrudnić w kapsch? jeśli tak to teraz może z własnego doświadczenia mógłbyś mi pomóc i powiedzieć czy to jest robota warta zachodu? szukam teraz czegoś żeby zaczepić się na dłużej. a widzę że i w tym momencie kapsch poszukuje w kilku miejscach i na rózne stanowiska, także poważnie o tym myślę
rowez 2015-01-28 10:22
obgadywanie, plotkowanie w tej firmie jest ważniejsze niż cała praca?
Jeżeli chcesz być obgadany i umierać z nudów przed monotonnym siedzeniem przed komputerem oraz patrzeć na zegarek kiedy koniec tej męczarni kapschowej to szcserze nie polecam tej firmy!
Zarobki marne 3 zmianowość 24h 7 dni w tygodniu
Przerąbane !!!
molek 2015-02-24 14:25
słabe zarobki, firma powinna płacić NORMALNIE gdyż na niektórych stanowiskach jest zbyt duża odpowiedzialność a jak narazie to lepiej uciekać i zapominać o Kapschu i pracy za taki marny hajs !!!
oawer 2015-03-10 10:59
Marne zarobki praca nudna i nieciekawa, jak mają zwolnić to tylko osoby które dobrze i żetelnie pracująa ci co palą i plotują zawsze się utrzymają! Firma plotkarska praca do kitu!
dawon 2015-03-18 10:15
Debilna praca po 2 latach nie wiesz co robić dalej i gdzie szukać innego zajęcia, gdyż człowiek wie jdynie że zmarnował tyle życia w takim pierdolniku !!!
Romek 2015-04-04 18:23
A czy ktos moze podzielic sie informacja kto teraz zastapi Durke w osieroconym Kapschu?
Sympatyk 2015-04-15 14:36
Na forum goworkowym Dell'a jest już info o nowym prezesie Kapsch'a - Rafał Szczap - czy wy już wiecie?
Karol 2015-04-16 11:46
Tak, tak. od nas z sagemcom też musiał się szybko ewakuować po swoich "dokonaniach" :-)
anneec 2015-04-16 13:32
Potwierdzają, się moje najczarniejsze obawy. Trafił do nas mało kompetentny, nie rozumiejący naszego biznesu i sfokusowany na kreowaniu samego siebie.
Eriic 2015-04-16 19:27
Nie mam dla was dobrych wieści. Facet słaby biznesowo a w dodatku arogancki. Znany z kablowania do korpo. niewiele stworzyl a sporo szans zmarnował.
Moko 2015-04-16 20:43
Kiepsko zarządza ludźmi, wszyscy od niego uciekają ale robi sobie elegancki pr.
Romek 2015-04-17 07:30
A czym się szczap różni od durki? Otóż niczym :) Obaj mają podejście typu "box-moving", ego do kwadratu i grass-hopping'owy sposób na budowanie kariery korpo.
DonFernando 2015-04-17 09:37
Dziwne, że Kapsch znów popełnia ten sam błąd, biorąc człowieka o identycznym profilu co poprzednik.
james 2015-05-13 15:12
od nas z Sagemcom? Przecież Ty tam nigdy nie pracowałeś.....
BENEK 2015-10-27 20:06
Witam.
Wie ktoś może jakie są teraz zarobki na A2?
Inkasent i kierownik liniowy??
moki 2016-08-01 13:11
Nie polecam tej firmy.. Strata czasu a pieniądze żalosne...Potwierdzam wypowiedzi innych użytkowników
pw_s 2016-09-02 15:15
A pracował ktoś z Was w siedzibie firm na Poleczki w Warszawie ?
Jak oceniacie to miejsce ?
Dobrze płacili (na jakim stanowisku) ?
Ile można tam dostać na starcie ?
Są tam dobre perspektywy rozwojowe ?
Jak się zatrudni to warto zostawać na dłużej czy lepiej szukać zaraz kolejnej pracy ?
sand 2016-09-19 22:59
babciu babciu, dziurę masz w Kapschu
39 2016-09-19 23:01
mamjk ale kwestia jakie to doświadczenie konkretnie trzeba mieć
jurek 2017-04-02 17:16
Następna firma która w polsce wprowadza niewolnictwo.Pracujesz po 10-12 godzin na dobe,na nocnych zmianach jest tylko jedna osoba co jest niezgodne kodeksem pracy.Brak środków czystości,papieru toaletowego,odzieży roboczej,przyborów do pisania,wszystko to pracownicy muszą się sami zaopatrzyć za własne pieniądze.Twój telefon prywatny jest wykorzystywany do celów służbowych[kierownicy mają służbowe z których w sprawach służbowych dzwonią do ciebie do domu na twój tel.prywatny].Każą ci czyścić urządzenia do biletów dmuchając ustami co jest nie zgodne BHP zamiast z butli z sprężonym powietrzem i wykonywać inne czynności którymi powinien zająć się konserwator.Sprawa dotyczy urlopu;pracujesz do 8 rano i idąc na urlop ten dzień wliczają ci do urlopu.Zwolniony z pracy możesz być w każdej chwili bez padania przyczyny [ co na to urząd pracy który nie będzie miał podstaw do naliczenia kuroniówki].Dość że wykorzystóją nas za granicą to jeszcze obcy kapitał w Polsce.Dotyczy to POA Prądy.Współczuję szczególnie kobietom które pracują na nocą zmianę same bez żadnej opieki [ jeżeli zasłabnie kto jej pomoże].napewno nie inspekcja pracy,która powinna się tą sprawą zaiteresować].
Zostaw swoją opinię o Kapsch - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapsch