Społem PSS

Zamość

Opinie o Społem PSS

??? 2012-07-10 23:40:47
Czy ktoś mi może powiedzieć ile zarabia się w sklepie.
Ps.Staram się o pracę w PSS.
2013-08-23 23:53:08
Kolego z tą opinią trafiłeś 100% ja byłem w Zamosciu na wakacjach i chciałem kupić mleko dla dziecka (i tak jej powiedziałem) a pani kierownik proponowała mi Łaciate (skandal). Nigdy tam już nie pójdę
klient 2013-10-09 18:39:46
Ta polityka w tej cieci to skandal! Nie wiem jak tam biuro na to ale myślę że tam są jeszcze lepsi (ha ha) W sobotę byłem w Pss i chciałem kupić papier toaletowy, ale brakło SKANDAL. Biedronko otwieraj się?
mieszkaniec bloku 2014-03-18 23:26:49
Dzisiaj byłem w sklepie 25 i jak zobaczyłem tę czarna kierowniczkę z Polnej i przypomniałem sobie jak tam mieszkałem że w sobotę o godz 9.00 brakowało juz chleba. Całym blokiem chodziliśmy do Centrum. Teraz od nie dawna mieszkam na Hrubieszowskiej i jak ja dzisiaj zobaczyłem i końcówki towaru i znowu sie zaczeło. A myślałem że jej juz nie ma w tej firmie. Muszę sobie poszukać nowego sklepu
megi 2014-05-13 17:12:14
spolem sklep nr.25 hrubieszowska.powiezchnia absolutnie duza nie wykorzystana.minimum kultury osobistej.gratulacje.zaloga do wymiany.prostolinijnosc typowa wiocha.wymieszac personel niech sie ucza od innych Brak dobrego menagera.pozdrowienia
Jagna 2014-05-31 21:25:57
ja n mieszkam blisko sdh ale tam nie chodze bo jest brodno i wszystko nieswieze a mieso smierdzace
odz43 2015-01-19 21:28:37
właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia? dziekuje bardzo....
Maksion 2015-03-26 01:38:36
Przepraszam, tak z ciekawości zapytam - czy generalnie w Społem PSS prowadzone są jakieś rekrutacje, czy wasze pytania są czysto teoretyczne, bo też zastanawiam się nad podjęciem jakiejś pracy w Społemie. Z tym, że ja nie spodziewam się fajerwerków, w końcu praca dotyczy Zamościa, w którym życie płynie zdecydowanie wolniej niż w innych większych miastach.
klient 2015-12-03 14:23:24
PSS zamość to największe dziadostwo w okolicy
eee 2015-12-04 19:29:49
A Ja panu Heniowi proponuję prace jako sprzedawca. Tylko musisz mieć książeczkę sanitarno-epidemiologiczną i umiejętność obsługi kasy fiskalnej ale najlepiej doświadczenie na tym stanowisku. Jeżeli spełniasz te wymogi to złóż podanie.
Sprzedawca 2015-12-07 13:21:52
Uważam nie ma znaczenia czy ma się wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie bądź studia to zawód sprzedawcy może wykonywać w zasadzie każdy. Tylko że jeżeli chcemy pracować w spożywce to trzeba mieć wyrobioną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną. Tak że panie Heniu jak najbardziej można pytać o pracę.
Klientka 2015-12-30 18:21:23
Już widzę Henia ubranego w czerwony fartuszek z żółtym kołnierzykiem. Jak Mnie obsługuje.
Ekspedientka 2016-04-24 05:30:38
@ klientka o co Ty chcesz od naszych fartuszków. Mają barwy czerwono żółte jak powinien mieć każdy lux. Oprócz tego są bardzo wygodne i eleganckie.
szczepan 2016-05-15 15:56:15
to prawda , że są inne sklepy w których bardziej warto się zatrudnić. Przede wszystkim jesli mowa o kasie
Zamość 2016-11-20 14:23:32
Zarobki w Pss Zamość to gówniane pieniądze 1 700 na ręke , i zawsze tłumaczenie kierownictwa ze słaby lub krótki miesiąc. Obojetne gdzie jesteś na sklepie czy piekarni choć tam to zarabiają nawet po 1400 zgroza i żenada.
Zamość 2016-11-20 14:24:26
Zostaw swoją opinię o Społem PSS - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Społem PSS