Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

mesjasz

wiadomo już ile dali tych bonów i kiedy karty do odbioru.

Kiciuś
@mesjasz

o jakie bony chodzi? Bo nie w temacie

Roksana
@mesjasz

Witam Ma Pan może numer telefonu do kadr na Olsa ? Byłam by bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

@Roksana

Eri
@mesjasz

Dadzą pewnie jałmużnę max 200 zł co ledwo na paliwo wystarczy "na urlop" o ile dadzą, urlopy się powoli kończą a kasy dalej nie widać. Wyplata przetrzymywana do ostatniej chwili, jeszcze nie wpłynęła. W kadrach Panie nigdy w niczym niedoinformowane tylko kawę doją i skupiają się zamiast na pracy to na głupotach i prywatnych sprawach. Jeszcze wiecznie narzekają jak im źle i niedobrze. W tej firmie nie ma żadnego jasnego dla wszystkich pracowników przepływu informacji a podobno wszyscy mają ze sobą współpracować by było każdemu dobrze.

Anonimowy
@Eri

Panie z kadr też mają związane ręce, nie mogą puścić przelewów dopóki góra tego nie zatwierdzi.

Montaż
@Eri

Czy to są jakieś żarty jest po godzinie szesnastej i dalej wypłat nie ma. Halo co się dzieje przecież my mamy kredyty do 10-go! Dlaczego związki nic nie robią? W umowach mamy wyraźnie napisane że do 10-tego każdego miesiąca!

Pik
@Anonimowy

Nie wyrabiają się z niczym bo tracą czas na pogaduszki i mycie flegmatycznymi ruchami kubki po kawie. Kolejny miesiąc kiedy wyplata będzie płacona na ostatnią chwilę lub po terminie! ;x

@mesjasz

Dziś już rozdawali A jutro będą pieniążki na nich.

Bamboleo
@mesjasz

może inspekcja pracy nam pomoże?

Iksi
@Nikt

Ile ma być na nich pieniędzy?

@mesjasz

Macie już kasę na tej karcie?

Ziomal

Znowu brak wypłat Olsa biedę klepie ludzi nie bd stać na fajki dla kierownika

Rampampam

A co oni chcą robić z magazynami już po raz 10 słyszę o przenoszeniu? Przecież to DRAMAT

Zainteresowana

Czy istnieje jakiś nr aby dodzwonić się do firmy?

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ThisisMagna

Rozwalające jest to , że Zarząd na zebraniach itp Prosi pracowników o spokojną pracę, wykonywanie swojej pracy , o dobre organizowanie czasu , po czym idzie na obchód na wtrysk (Gdzie jest gorączka że szok) i udaję że nie widzi starszej pani (usunięte przez administratora) na dwie maszyny ponieważ brak ludzi bo pozwalniali . Śmiech na sali.

Iwka123
@ThisisMagna

To teraz niech( (usunięte przez administratora))- Kierowniczki wzemą się za pracę i staną na maszyny i pokażą co potrafią,a nie głupa walą.Żenada co wyprawiają ale i na nie przyjdzie Pora!!!-" KARMA WRÓCI"...

Eska

Czyli Ciebie nie zwolnili no nie jesteś dobra?

Nikt

Temperatura Na metalizacji górnej na 2 zmianie sięga 35 stopni. Nikt z kierownictwa nie reaguje na warunki panujące w tym miejscu. Zapraszamy dyrektora bhp niech tylko przejdą przez dział i sami ocenia czy można pracować w takich warunkach. Klime Włączyli na kilka dni przed wizytą inspekcji A po wizycie raptownie jest awaria...

Nala
@Nikt

Człowiek sie topi. Może by tak przyjść i potowarzyszyc. Poczuć tropiki. Nie trzeba urlopu wystarczy wejsc na mtlz. A ludzie tam robią po 8h w ciaglym ruchu. Nie dziwota ze sie kreci w glowie przy takiej duchocie

@Nala

No a jak nie daj Boże ktoś zemdleje to od razu koronaswirus w (usunięte przez administratora) mają że pod po (usunięte przez administratora) pracownikom leci a jeszcze normę chcą w takich warunkach i jeszcze dziwią się że ludzie na chorobowe chodzą,stworzcie warunki do pracy ,a potem wymagajcie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Olsa Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Zocha

HALO HALO GDZIE SĄ TE ZWIĄZKI ZAWODOWE??? ZWALNIAJĄ ludzi na potęgę wmawiają im winę aby tylko nie dac ODPRAWY.....zwiazki DZIAŁAJCIE

@Zocha

To dopiero checa,naszych zwalniają a Ukraińców zatrudniają,a zwiazki siedzą cicho,o co w tym zakładzie chodzi.

@Klementyna77

Ponoc jest grubo ,sprawa poszła do sądu o bezpodstawne zwolnienie...jak nie związki to sąd

Gribs

Ije brygadzisci maja przerw na jednej zmianie

Iwka123
@Gribs

Tyle ile chce im się zapalić i kawę wypić i nie tylko Brygadzistki ale i góra również

Montaz
@Gribs

Nie gadaj ,bo brygadzistki i nam pozwalają wychodzić na papierosa..

makara
@Montaz

To jeszcze głośniej o tym mów to im się jeszcze za to dostanie ,że Cię na fajkę puszczają

Montazystka

Witam dlaczego zabrali nam znowu 8 dni urlopu? Ktos moze to wyjasnic dlaczego tak sie dzieje? Z tymi naszymi urlopami dzieja sie bardzo dziwne rzeczy

Klementyna 77

Może mi ktoś odpowiedzieć za co zabrali nam tyle dni urlopu,widzę że robi się w tym zakładzie wolna amerykanka

Montazystka

Halo moze ktos by tak nas poinformowal o urlopach zaraz koniec czerwca a my nadal nic nie wiemy jedna wielka niewiadoma nawet nie mozna nic zaplanowac za kogo nas macie???

Mala
@Montazystka

Koniec czerwca zapisują urlop by za dwa dni stwierdzic ze zmiana planów. Przeciez przez te dwa ja moglam wykupic sobie wczasy badz cokolwiek zaplanowac. To jest wlasnie ta firma. Zawsze dowiadujesz sie w piatek popoludniu

Montaz

Co to za firma ze nie chca podpisac urlopu na 12.06 niektorzy pracuja non stop a tu wielki problem podpisac moj wypracowany urlop na 1 dzien nikt sie za nami nie wstawia nie mamy poparcia nikt nas nie wspiera

Betti
@Montaz

Opłaca im się wyłączać potem włączać, potem w piątek znowu wyłączać żeby w poniedziałek snowu włączać? Powinni zrobić dzień wolny dla wszystkich skoro i tak nie ma zamówień jak to już jeden poniżej napisał.

Burybury
@Montaz

a kto ma nas wspierać teraz nowe świnie do koryta się dobrały i martwią się o siebie

Lola

A o urlopach letnich dalej cisza. Na co czekają? Może wypadło by już się wypowiedzieć cokolwiek na ten temat??!

@Lola

Jak co roku ,ciągły problem nic nie można sobie zaplanować,Może najwyższy czas żeby łaskawie nas poinformowano ,

Ziomal

W tym miesiącu też opóźnienia z wyplatami heh

Lukasz
@Ziomal

Poszły wypłaty. Jutro będą na kontach.

Tarcza 4.0

Umożliwienie obniżenia wymiaru czasu pracy pracownika lub objęcie pracownika przestojem ekonomicznym w przypadku istotnego wzrostu obciążenia funduszu wynagrodzeń u pracodawcy w następstwie wystąpienia epidemii COVID-19. Pracownikowi objętemu przestojem ekonomicznym pracodawca będzie wypłacał wynagrodzenie obniżone nie więcej niż o 50%, nie niższe jednak niż minimalne wynagrodzenie za pracę, z uwzględnieniem wymiaru czasu pracy. Z kolei wymiar czasu pracy pracownika może zostać obniżony maksymalnie o 20%, nie więcej niż do 0,5 etatu, z zastrzeżeniem, że wynagrodzenie nie może być niższe niż minimalne wynagrodzenie za pracę, z uwzględnieniem wymiaru czasu pracy przed jego obniżeniem. Będzie to możliwe w firmach, które silnie odczują skutki kryzysu gospodarczego spowodowanego koronawirusem przez istotny wzrost obciążenia funduszu wynagrodzeń. Dodatkowo, aby pracodawca mógł skorzystać z instytucji przestoju lub obniżenia wymiaru pracy konieczne będzie porozumienie z działającymi w zakładzie organizacjami związkowymi. Regulacja ta dotyczy wyłącznie przedsiębiorców, u których udział kosztów wynagrodzeń w przychodach wynosi więcej niż 30%. Obniżenie czasu pracy albo objęcie pracownika przestojem ekonomicznym, ma zastosowanie w okresie do 6 miesięcy. Oznacza to, że instrumenty te będą mogły mieć zastosowanie jeszcze przez pół roku od miesiąca, w którym obroty przedsiębiorcy zaczęły wracać do poprzedniego poziomu. Istotne jest bowiem to, aby dać przedsiębiorcom czas na odbudowę strat po kryzysie, z zachowaniem zwiększonej elastyczności. Niemniej stan ten nie może trwać dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii.

Zniesmaczona
@Tarcza 4.0

Firma zawsze i tak wyjdzie na swoje, a procownicy muszą pracować dalej jak pracowali za śmieszne pieniądze. Nikogo nie interesuje czy ludziom starczy pieniędzy czy nie. Czy będą mieli za co utrzymać rodzinę itd. Uważam, że wszyscy powinni już wrócić do pracy i pracować za normalne pieniądze. Niektóre obostrzenia zostały zniesione, tj kosmetyczki, fryzjerki więc dlaczego pracownicy mają ledwo wiązać koniec z końcem na postojowym za 50%? No tak, ale zakład póki ma okazję i wymówkę to korzysta z tego by jak najmniej płacić pracownikowi. Zero pomocy. Tłumaczenie się "bezpieczeństwem"..

gang ols(a)ena
@Zniesmaczona

Pani zmiesmaczona, proszę ze wszystkimi pracowiknami kupić sobie po nowym samochodzie z lampami Olsy i firma będzia miała zmówienia, a wszyscy pracę. Jeśli rynek nie kupuje to po co firma ma produkować?

Kot

Katastrofa zero informacji na temat ile czasu będzie oczekiwanie na załadunek rozładunek czekać na telefon może dzisiaj może jutro może pojutrze nie ma żadnych informacji. Potrzebnych dla kierowcy

cudak

Jola ja się nie zgodzę ze pan pan Ł.Ķ ma język tylko do jednego jak widać jest to chyba najmądrzejszy czlowiek w olsie był już na każdym dziale i każdy kierownik pozbywał się go po kilku tygodniach taki był zaje...ty bali się konkurencji

En
@cudak

On się wszędzie odnajdzie! :D

Nikt

Czy tylko dla mnie jest buezrozumiała kwota wypłaty? To są jakieś kpiny...

Burybury
@Nikt

ta wyplata to żenada co oni myślą sobie ciekawe czy pseudo kierownicy dali by rade przeżyć za 1660 zł mozne się przekonamy bo widać że kryzys związany z wirusem dotyka jak zawsze tylko plebs od czarnej roboty a Góra siedzi i zaciska łapki na kasie od państwa

@Burybury

Zastanawia mnie czy w innych firmach też są takie cięcia...

Groszek.
@Nikt

Uwierz mi że w innych firmach też tak jest.

@Groszek.

W innych firmach dają dodatek i to niemały że pracują w czasie pandemi...a tu rzucili ochłap jak swinią do koryta ucinają co i jak mogą...maja nas za nic ...

Groszek.
@Zocha

To zależy od firmy. Kilku moich znajomych pracuje w innych firmach i też dostali takie wypłaty jak my teraz czyli najniższą krajową, bo taką kwotę są zobowiązani Ci wypłacić.

Meti
@Nikt

Wyobraź sobie że tylko w magnoolsie takie cuda się dzieją

Barbara
@Burybury

Dosłali mi w piątek 147 zł

Jola

jutro moj ostatni dzień w magnaolsa żałuje bo bardzo lubię ta prace jednak zarobki poniżej 1800 zl i atmosfera skłoniły mnie do takiej decyzji bo ile można patrzec jak pupilki pna sie do władzy człowiek który nie zna sie na niczym a język sluży mu wyłącznie do lizania duży przełożonym teraz nazywa się specjalista i ustawia zgrzewarki tak panie Kukuła śmiech takich asów jest wiecej ale nie otym mi juz mowić udzie oni was robią w wała na kasie a wy im normę każdego dnia robicie jak długo jeszcze dacie się poniewierać tylko czekać jak 30 czerwca ogłasza ze dalej będą kraść z naszych wyplat 20% naszczescie mnie to juz nie dotyczy życzę opamiętania się nie dajcie z siebie robic wariatów

Anty
@Jola

On tylko jedną (usunięte przez administratora) liże, ale jak widać przynosi to pozytywny efekt

Inka
@Jola

Mądra decyzja! Trzymam kciuki! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 93, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą