Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Olsowianka

Co wy gadacie B.K nie jest zla babka do pogadania rowna sobie ale ta nowa Lambicz czy jakos tak to jest sztuka nic nie potrafi montazu nie zna mysli ze brak mózgu d.upa zastapi ludzie

jebie_mnie_tow
@Olsowianka

Nie powiedziałabym, że Baska K. to spoko babka. Nie ma szacunku do nikogo i się panoszy po zakładzie zamiast pracować. Pewnie ja przenieśli bo, nie ogarniała na tamtych strefach. Jedynie gębą chłapała.

baciar

To kto w końcu leci na Madere?

kochanka szatana

zgodze sie z przedmowczynia.to jakis koszmar z kad biora tych ludzi na stanowiska kierownicze.nie porozumienie totalne.ruda byla wporzadku a to paskudztwo kordynatorka Beata K i kierowniczka Ewa P nawet nie maja pojecia o zarzadzaniu zasobami ludzkimi.a propo co sie dzieje na lini 63 przechodzi ludzkie pojecie.Marcin montaz ci sie sypie a ty tego nie widzisz ogarnij to.dobrych montazystow zwalniaja a ty nie reagujesz.pokasz ze masz j a j a w spodniach

Kitka

Ruda była naszĄ koordynatorka było (usunięte przez administratora) wymagająca ale jak człowiek opiepszala pół żartem pół serio ale dla niej była norma norma napędzana pozytywnie a teraz dajcie spokój B.k strasznie nawet nie będę pisał bo tragedia ODAJCIE NAM RUDA

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olsowianka

Tak owszem nie każdy koordynator czy kierownik to dno ale E.P to sorry wiecznie naburmuszona a idź poproś o urlop na weekend nie zapisze a sama to przyjdzie 2 h posiedzi na (usunięte przez administratora). i do domu czemu kierownik Marcin to toleruje

Edzia

Co wy tak narzekacie na swoja kierowniczke. Ja moja sobie chwale. Spoko babka, konkretna i do ludzi. Zawsze mozna z nia pogadac i wszystko zalatwic.

Marysia od Rysia z Taxi

Czy to prawda, że te bilety będą? Dziś słyszałam, że ma być losowanie 200 osób. Mechaniki dziś rozmawiały. Jak to ma wyglądać i kiedy wylot?

codi
@Marysia od Rysia z Taxi

Teraz jest tam powódź i nie radzę się tam wybierać

codi
@codi

:-) :-) :-)

Xyz
@Marysia od Rysia z Taxi

Jaka w ogóle wycieczka?!

Apsik

Dajcie spakuj D.G to w porządku dziewczyna popełnia błędy ale jak to każdemu się zdarza ma dobre chęci i motywację do pracy POZDRAWIAM

Artur

A mnie się tam kurczę podoba.. I moim ludziom też..

nikita
@Artur

Artur jakich ty masz ludzi, najpierw się zacznij uczyć a potem możesz powiedzieć że dostaniesz ludzi. Na zarządzaniu to ty się znasz jak nie wiem kto jak wszyscy w tej firmie, buhaha Dobry jesteś i żenujący

Raymont

Firma żenująca nie poleca tam pracować Oszukuja i nic więcej

kochanka szatana

nie ktore brygadzistki i kierowniczki chodzi mi o D.G z 63 i kierowniczka E.P to karierowiczki przeciez to nie ma ani aparycji i wygladu nie mowiac juz o inteligencji czy wyksztalceniu.jakas patologia panuje w tej olsie.

wacek

To prawda firma oszukuje na każdym kroku Kiedyś ta firma to była zajefajna a teraz to (usunięte przez administratora) i nic więcej Nie polecam a jak jutro tylko na znalezienie innej a w Kostrzynie jest wiele możliwości pracy o wiele lepsze niż tam Sorry ale tak tam jest Super.. . z tamtąd

nikita

Firme Ci którzy mają jaja zostawiają Pozostali to tzw. szolmeni i (usunięte przez administratora). .. wlazy Większość to nieudacznik manager sterowane przez Pana E.M który oszukuje i kręci na wszystkim wraz ze swoim timem granatowych koszulek. Nie warta firma za żadne skarby. Wypłaty ciągle źle naliczane a praca jak każda ale atmosfera do du... wszyscy rozumu pozjadali bo oni robią lampy i myślą że są naj.. . Są lepsze wtryskownie niż ta Olsa Tu jest tylko przystanek na chwilę Najlepsi odchodza bo Maja dość tego oszukiwanie i mydlenia oczu. Nie polecam firmy.

porada

Firma innowacyjna ale bez pomysłu. Zarząd beznadziejny, nie polecam. Każdy miesiąc źle naliczone wypłaty masakra

paradise
@porada

Tak jak widać i słychać Olsa bez zmian na lepsze. Walki wszyscy robią ważne aby portfele były pełne. Można zarobić na uslugach dla tej firmy ja jestem zadowolony z dojenia Olsy z kasy. im więcej takich managerów nieudaczników tym lepiej bo dają wydoic do ostatniej kropli kasę z tej firmy. Brawo wy.

a kiedy ta wycieczka na Madere

Ginter

Bony będą a co nie którzy podobno będę mieli bilety na Madere...

Niki

Witam. Ktoś coś wie na temat bonów świątecznych? Kiedy będą wypłacane? Czy będą paczki dla dzieci? Pozdrawiam.

Ktoś

Daj spokój już z tymi wywodami na temat l.63 i aktualnym stanem rzeczy. Nikt nie rozpacza z powodu straty owej niewątpliwie uzdolnionej wszechstronnie, ale jakże niedocenionej byłej brygadzistki. Z tymi lodami to też chyba kogoś poniosło. Ile żalu w tych komentarzach. Dość mam tych wszystkich byłych, niedoszłych i aktualnych "karierowiczów" z przypadku w Olsa Poland. Owszem znajdzie sie kilka osób naprawdę pracowitych, dobrze wykonujacych swoje obowiązki oraz mających dobre podejście do ludzi. Lecz to niestety mniejszość. Z przykrością stwierdzam, że znaczna większość tych osób na różnych stanowiskach, które zarządzają ludźmi traktują tych niżej prostacko i bez szacunku. Nieważne czy ktoś jest kiepskim czy też solidnym, dobrym pracownikiem. Podejście do tych normalnych, zwyklych cicho siedzadzych, przychodzacych by w spokoju wykonać swoje obowiazki jest po prostu koszmarne. Więcej szacunku ludzie do siebie nawzajem. Każdy niech popatrzy na siebie co przydatnego robi dla tej firmy podczas swoich 8 godzin. Bo z mojego punktu widzenia to nie jedna pani czy pan na stanowisku gdzie nie wie w co ręce włożyć starając nadążyć za tempem pracy o wiele wiecej się narobi, niż ktoś kogo praca polega na kręcenie się i wytykaniu co gdzie z czym jest źle i przytaknieciu lub przemilczeniu kiedy trzeba. Posiedzi, popatrzy wyrazi opinię i skrytykuje wszystko dookoła, zwykle nie zmieniając rzeczywisosci na lepsze. Więcej zrozumienia i szacunku. Każdy tak samo się liczy czy ten wyżej czy ten niżej doceńcie nawzajem to co robicie, bo wykończycie psychicznie tych co są coś warci i jeszcze chcą tu pracować.

kochanka szatana

pracuje dluzej jak 3 lata wiec niewiem dlaczego sie tak bulwersujesz.przezylam nie jedna brygadzistke i wiem ze D.G z lini 63 jest najgorsza brygadzistka.zero pojecia o funkcjonowaniu calej lini i produkcji,nie zna sie na niczym.ale co sie dziwic jak caly czas stala na komponentach op 10 i i tylko tyle.pisze tak bo znam i pracowalam z ta pania.zostala brygadzistka pewnie dlatego ze dobrze loda zrobila emidio.osoba kierujaca produkcja powinna znac i umiec cala linie i miec wiedze kierowania zasobem ludzkim.jezeli chodzi o pania D.R byla brygadzistke byla to osoba kompetentna odpowiedzialna znala cala linie i byla wporzadku dla wszyskich .odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.to jest moje zdanie.jezeli nie znasz czowieka nie pisz i nie opowiadaj niestworzonych rzeczy .pozdrawiam cie KRYCHA

kochanka szatana

do szatana.za krotko widocznie pracujesz aby wypowiadac sie na temat brygadzistek.wiec prosze nie wymadrzaj sie.jezel chodzi o brygadzistke D.G z lini 63 to osoba nie godna zaufania wrecz zafalszowana s..a.dla niej lepiej bedzie jak sie zwolni bladz je...a.

Krycha
@kochanka szatana

Kochanko szatana, patrząc na Twoje wypowiedzi stwierdzam, że chyba masz na prawdę słabą, albo nawet i brak wiedzy na temat obowiązków brygadziski. Zresztą nie trzeba mieć nie wiadomo jak długiego strażu pracy (mój 3 lata), by wiedzieć kto i jak pracuje. Wystarczy sama obserwacja. Nie wydaje mi się jednak by D.G. była aż tak złą brygadzistką by tak o niej pisać. Jeśli masz z tym naprawdę problem to może napisz petycję do dyrektora o przywrócenie na stanowisko swojej koleżanki, albo może i samej siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą