Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Bond007

Jak praca na dziele gp ,warto się przenosić?

ktoś
@Bond007

Krzycząca Renia P. jeszcze jest na GP?

Quawier
@ktoś

Renia jest niezniszczalna :D

Gpgp
@ktoś

Żeby jej zaraz znowu nie uciszyli hahahaha

@Gpgp

W jakim sensie uciszyli?

Babajaga

Bruno Stella co robi ? on jest wlochem szefem utrzymania ruchu jak najbardzej .

Szklo Karpacz

Luka Filippiego byly kierownikiem wytryskarka narzedzowni a metalizacje tez. To bylo prawa reka Wiatrku. Gdzie Luka pracuje ?

Locka
@Szklo Karpacz

Nie w Olsa. Dawno pożegnał się z firma

Olsa

Zobacz jak on wyglada... kto? To się nie interesuj... ważne ze ksywa pasuje a reszta to....

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Wodka Zubrowska

Szukaja nowe kierownik utrzymania ruchu a po co ? Widzialem ogloszenia na pracuj pl a nie bylo ukryta. To znaczy bedzie nowe makkaron ? A Marcinie pojdzie do industrializacja ? A Bruno ?

Tetyana Uzepczhuk

Metalizacje jest okropne. Pracowniky nie moga oddychac kurz alumioniowe caly czas. To ryzyko powazna choroba.

Pieczarka
@Tetyana Uzepczhuk

Zrobisz kiełbasę kierownikowi to odrazu sie lepiej poczujesz, a jak nie to do nowej soli zabierz sie z chłopakami ze starej hali

jestem tu
@Pieczarka

A skąd wiesz co robiłaś już parówkę

Sobieski

Tetyana Yuzepczuk

Jestem chora dla metalizacje za duzo kurz metalowe do plucy. Ten zaklad nie ma utrzymania ruchu. musze zmienic raboty. Pojde do wendra.

Tetyana Yuzepczhuk

Powazne mowiac metalizacje jest pelna kurz aluminium. Ten kurz idzie do plucy a ryzykujemy choroba. Gdzie jest bhpowca ? Jestem za.

Osesek
@Tetyana Yuzepczhuk

Bye bye To Ukraina....

Walne śmiechem

A co tam słychać u Różyczki? Ludzie jej nie spier... z brygady jak na 67? :)

Miły

Co chcecie od Kokosa?Ogarnka system i pomaga jak go poprosisz

Miła pani
@Miły

Ha ha dobre . Bucham płaczem. Krem...

Italia
@Miła pani

Kokos jest dobrym kierownikiem i zawsze pomoże ...nie to co aktualnie nieobecna Żurawska.

bert

Co to za firma gdzie 1 i 2 dzien świąt ludzie będą w pracy. Szacunek

maniek
@bert

bo pewnie włosi nie obchodza swiat ???? a taki katolicki kraj -beda siedziec przy stole i swietowac a polacy i ukraina beda zapieprzac na ich swiateczne premie -wogule nas nie szanują -czy na jakies polskie swieto panstowe wisialy polskie flagi??????

Onnn

Ta podwyżka to podobno ma być dla tych, którzy nie chodzą na chorobowe. Jak to z tym jest?

Mała

Masakra dostaliscie jyz aneksy podwyżki to porażka dostaja dupo lizy i nieroby ci co chodza kiedy i jakdo chca, doa pracy na papieroski coi pul, godz.a ci co sie staraja nic nir dostaja

BIBI
@Mała

To żadna nowość. Zawsze tak było,jest i będzie.

Mała
@BIBI

Hamstwo i tyle i te brygadzistki nic nie robiące wiecznie zmeczone a napewno z jednej znanej lini

BIBI
@Mała

Która linia?

Zuza

Jak kto kierownik i brydzie pewnie

Maja

Na tym forum nie powinny znajdować się komentarze dotyczące pracowników Olsa Poland Sp. z o.o., ale takich kwestii, które są bardzo ważne dla osób poszukujących pracy. Dlatego proszę o rozpoczęcie merytorycznej dyskusji o tej firmie jako pracodawcy. Może jest coś co dotyczy warunków pracy, co warto na tym forum poruszyć?

Skakanka
@Maja

Warunki pracy są takie że ludzie pracują w stresie. Fizycznie nie jest tragicznie poza tym, że latem żar się z człowieka leje strumieniami. Z tego co mi wiadomo to tylko metalizacja ma klimatyzację. Brygadzistki powinny być za ludźmi i od czasu do czasu pomóc kiedy trzeba. W firmie pracownicy mają więcej zakazów niż praw. Kierownictwo ma to wszystko gdzieś. Aby tylko norma była. Na spotkaniach czy jakichkolwiek wydarzeniach mówią że to wszystko dzięki nam, że super firma, że pracownicy a tak naprawdę ludzie gnoją ludzi. Główny problem tej formy to zła atmosfera między ludźmi.

Julka

Hej jak praca na wtryskach,jak atmosfera Jakie są brygadzistki?ok Dzięki

Wtr
@Julka

Zależy która hala. Na nową halę lepiej nie iść bo Ruda czepia się wszystkich

Kto to jest Kokos i jaką funkcję sprawuje

Pan
@pracownik

Dyro

Uwielbiam go nr 1
@pracownik

Osiołek matolek zero pojęcia. Koń roboczy braków

Ciasny Wiesiek

Haha teraz się zacznie. Leniwe magazyniery. Kuchar wchodzi za Dubczyńskiego i mam nadzieję, w końcu handlarzy wezną się za robotę albo ich wytnie w pień.

On123
@Ciasny Wiesiek

A Dubczynski gdzie idzie? Odchodzi?

Serwuj
@On123

A co cię to? Wszyscy stąd ida bo tu (usunięte przez administratora) się robi.

Serwuj

Nic dziwnego. Zna się na takiej robocie jak W chińskim hahaha niech wraca na wysyłki

Lolek
@Ciasny Wiesiek

Dlaczego kuchar miał by chcieć tam iść? To raczej kara by była a nie wyróżnienie. Krystian ucieka bo pewnie coś lepszego znalazł. A ten nowy podobno doświadczony w branży. Zobaczymy.

Ciasny Wiesiek

Nikt, będzie tylko do momentu aż ten nowy się nie wdrozy. Emilio go poprosił bo pracował już w logistyce

@Lolek

Nie ma kogo tam dać zanim nowy nie przyjdzie

Buzon
@Ciasny Wiesiek

(usunięte przez administratora)w logistyce? Hahaha ciekawe kiedy......wysyłki to ni jak na się do doświadczenia (usunięte przez administratora) ...może Tylko większego popłochu narobić.....

persona
@On123

Wpadł do Brenderupa kurze sprzątać :)

Kroll

I jak tam osiołki zadowoleni z kwietniowej premii która właśnie wstrzymal italianooo? Hahaha pracujcie dalej na pięciu stanowiskach tak wam się odwdzięcza

Nie Tomek
@Kroll

Kretynie premia zostaje na starych warunkach

bubok
@Nie Tomek

No włacha.....więc nie będzie żadnych dodatkowych pieniędzy....dalej śmieszne pieniądze.... gdzie podwyżki? widzieliście w okrąglaku ogłoszenie?!... w bied.once płacą 2550 na rękę! a tu? nerwy stres praca na kilku stanowiskach i to wszystko za 1750??!!!!! wstyd! włoski zakład a płaca jak na wschodzie....

Leśny J.ebaka
@bubok

Jak sie nie podoba to narazie. Nikt pajacy na sile nie trzyma. Tacy ludzie tylko psują atomosfere w tej firmie. Pa pa

Mogło być gorzej

Pracuje w Olsie już kilka lat i zawsze było tak samo zmiana kierownika czy dyrektora to się nowe pożądki zaczynały. Jeśli chodzi o zarządzanie to dla firmy liczą się wyniki a dla pracowników kasa i nie jest to żadna tajemnica. A.B czy M.K nie są tu dla nas tylko dla firmy więc skoro się trzymają tzn. że coś w tym jest. Na montażu idzie zarobić tylko czasami nie ma co robić często nie ma komponentów a ostatnio czekamy na elektronikę niewiadomo skąd i wtedy Cię wysyłają na wtrysk albo GP gdzie też nie jest źle. Podsumowując na tym forum marudzą niedocenione jednostki, które pewnie już nawet nie pracują. Ludzie weźcie się do roboty albo przynajmniej zmieńcie nastawienie bo pracę przecież można zmienić zwłaszcza jak komuś nie odpowiada... P.S wiecie coś o podwyżkach? Podobno listy już są?

Lolek
@Mogło być gorzej

Na wtrysku nic nie wiadomo

szyfruj
@Mogło być gorzej

Dostaną nieliczni....od 50zł wzwyż....im głębiej język pchasz tym więcej dostaniesz ;)

kminek
@Mogło być gorzej

(usunięte przez administratora) Piszesz o jednostkach a sam pytasz o podwyżki. Tacy zatrówaja firma jak Ty. Co do A.B. to koleś myśli że zostanie Plantem w Olsa. Jeszcze daleka droga najpierw troche zacznij studiować bo to co masz to nie wystarcza. Tyle w temacie a my pamiętamy cię ze ślaska

Waniuska
@Mogło być gorzej

Dzisiaj było zebranie zrobione przez kierowników. (usunięte przez administratora)pokazał wyniki inwentaryzacji i powiedział co trzeba zrobić żeby było lepiej. Pokazał też podwyżki i że dostaną tylko Ci którzy pracują na wielu stanowiskach i na weekendy chętnie przychodzą. Jest punktacja za obecność, brak chorobowego, pracę w nadgodzinach i pracę na innych działach. Nie widzieliśmy nazwisk bo za szybko przewineli ale myślę że to sprawiedliwe. Dostać można od 100zl do 250zl

Mogło być gorzej
@Waniuska

Tylko dla montażu czy inne działy też tyle dostaną?

ourzony
@Waniuska

A to wsyztsko za te ,arne 1700 zł.....

Waniuska

Tylko dla montażu pokazali

Tatus
@Waniuska

Ludzie co wy robicie? Za 100zł podwyżki brutto wy chcecie się tak dawać? Pracować w nadgodzinach...w weekendy....na innych stanowiskach bo kogoś nie ma albo zwolnili....uczycie ich wyzysku. Pokazujecie że za te 1800zł możecie pracować za dwóch trzech I dajecie sobą pomiatac A wloszek zaciera rączki na biednych polaczkow. 250zł podwyżki? To chyba tylko kierownicy dostają....przez takich ludzi nigdy nie będzie lepiej w tym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą