Opinie o Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.) w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.) w Kielce

Były Nowy wpis

Pracowałem w niej 18lat i była to firma gdzie ptaszek wprowadzl kapitalistyczne systemu wynagrodzen PŁACIŁ ZA WYKONANĄ ROBOTĘ. NIE ZAROBISZ NA SIEBIE WYLATUJESZ Komunizmu nie było

Ilona Nowy wpis
@Były

Aż 18? A co się stało, że ta kariera się zakończyła? No i co myślisz o tym całym kapitalizmie tutaj? Bo to chyba dobrze, że za właściwą robotę się kogoś wynagradza, co nie?

bacia Nowy wpis
@Były

ja tez pracowalą ue ptaszka Kasa za robotę. KAPITALIZM WSZYSCY NARZEKALI ale później sami wybraliśmy nieudolnego głupieGO muła SKOŃCZYŁA SIĘ kasa od roboty .Była tylko dla przydupasow szefa.Ludzie obchodzili JA TEŹ

Anna Nowy wpis

I jak po tej restrukturyzacji - pomogło coś? Jak z tymi wypłatami -dalej są opóźniania? Ile te opóźniania trwają, to kwestia kilku dni czy dłużej trzeba czekać?

Justyna

Nie widzę żadnych ofert pracy w Biurze Projektów Budownictwa Komunalnego. Czy to znaczy, że firma na tę chwilę nie poszukuje żadnych pracowników? A może ktoś wie, czy nie mają przypadkiem jakichś wolnych wakatów?

Byly pracownik
@Justyna

Tragedia znowu nie placa pensji na czas, firma upada nie szanują pracowników

Zosia

@byly a do którego tak mniej więcej płacą?

@Zosia

wcale firma jest w restrukturyzacji

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.)? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.)?

Byly

Masz tylko pensji nie płacą na czas.

paniela

W tedy gdy ja tam pracowałem była to super firma a teraz tez chciała um się dowiedziść bo być może wręce do Kielc

Tomasz

@... dzięki a wyprowadzenie z błędu. Dodatkowo ponawiam prośbę o informacje dotyczące pracy w tej firmie. Czy ktoś z Was zechciałby podzielić się opinią?

Tomasz

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Będę składał tam CV i chciałbym wiedzieć czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam.

...
@Tomasz

BPBK S.A. Kielce i BPBK S.A. Gdańsk to są dwie różne firmy !

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Tomasz

@anonymous Zapoznaj się ze stroną internetową Biura Projektów Budownictwa Komunalnego, podaję tutaj link - http://www.bpbk.com.pl/pl I koniecznie daj znać, czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Będę Ci wdzięczny.

Mozna u nich zlecic zaprojektwoanie domu?

Tomasz

@see @były_pracownik Rozumiem, że ta sytuacja Was dotknęła, ale czy potraficie to jakoś udowodnić? Nigdzie nie potrafię znaleźć informacji jakoby Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego miało problemy, a na stronie firmy widnieją ogłoszenia o pracę. Jeśli mogę prosić o potwierdzenie Waszych słów - będzie to na pewno ważna dla każdego informacja.

były_pracownik

..niestety - potwierdzam, taka prawda.. :( Firma od ponad roku nie zapłaciła mi zaległych pieniędzy - komornik (jak na razie) odzyskał tylko część mojego wynagrodzenia, a firma dalej funkcjonuje, nic sobie nie robiąc z prawomocnych wyroków sądu i nakazów komorniczych..

see

Od 2011 niewypłacani - ale firma działa nadal, choć stado komorników krąży wokół niej...

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.) - Kielce

• Jak się pracuje w Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.)
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • św. Leonarda 18
    25-953 Kielce

Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S. A. (BPBK S.A.)