Opinie o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DLM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DLM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

KTOŚ

(usunięte przez administratora) Ludzie traktowani są tam na najniższym poziomie. Awans można uzyskać bardzo szybko, ale tylko gdy masz super wyniki a jeśli zrobisz jeden błąd lub nie zrobisz czegoś po myśli szefostwa, twojego przełożonego (usunięte przez administratora)to z marszu z dnia na dzień jesteś zwalniany. Firma nie daje w prowadzić przyjaznej atmosfery w pracy, chcą aby każdy ze sobą rywalizował. (usunięte przez administratora)Pracowałem tam pół roku to czas w którym nie byłem sobą, cały czas nerwowy, zestresowany, nie wyspany bo wracałem o 23 do domu musiałem zrobić raporty i oczywiście odesłać je do różnych ludzi w tej firmie a o 7 znów wyjeżdżałem i tak na okrągło, za śmieszne jak na moje pieniądze za taką prace, Ludzie którzy po mnie przyszli mieli ułatwione wszystko od dostępu po moją stworzoną bazę, od pierwszego do ostatniego klienta po mój kalendarz który też musiałem oddać (śmiech). Polityka firmy strasznie dziwna i nie zrozumiana, każdy gada inaczej, zero szkoleń, zero jakieś pomocy, od pierwszego dnia jesteś skazany na siebie a co jest w tym ważne zatrudniają ludzi bez doświadczenia na takich stanowiskach. (usunięte przez administratora)Na koniec dodam że pracuję na takim samym stanowisku w innej firmie praca od 8-16 mobilna, wypłacalna w stu procentach lepiej niż firma DLM ,HB, MTD , też mam super służbowy samochód ale i normalną atmosferę w pracy i wypełniam swój plan maksymalnie, bo jeśli ma się świeżego pracownika to w 2 miesiące nie zrobi wam planu jak pracownik który pracuje 8 lat.

FakeMenedzerOferta

Byłem na rekrutacji na stanowisko Menedzer ds sprzedazy, okazuje się że to żaden menedzer, bo się nikim nie zarzadza, a w opisie stanowiska jest specjalne wprowadzenie w błąd żeby przyszedł ktokolwiek na rozmowe. Jest to zwykła praca przedstawiciela handlowego, zmarnowali mój czas krótko mówiąc. Brak profesjonalizmu. Odradzam. Moje sugestie dla DLM Sp. z o.o.: (usunięte przez administratora), szanować innych i ich czas. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie dotyczy

Joanna

Dlaczego moja opinia, w której opisałam proces rekrutacji i pytania o dane wrażliwe został usunięty?

Mary
@Joanna

Juz wróciła tylko z usuniętymi niewygodnymi informacjami. Masakra

Pats

Proponuję aby osoby ,które dostały zaproszenie na rozmowę dobrze się nad tym zastanowiły:) Dziwna firma, dziwna organizacja. Plusy: - zapewniony dojazd dla osób dojeżdżających z Wrocławia, co w sumie leży w interesie firmy, ponieważ do Suchego Dworu nie dojeżdża żadna komunikacja, dlatego też osoby bez samochodu nie miałaby możliwości dotarcia do miejsca pracy, - płatne nadgodziny. Koniec. Minusy: - prosta umowa, zawierająca niewiele informacji na temat stanowiska czy warunków pracy, zaniżona kwota brutto wypłaty, - brak świadczeń pozapłacowych (czy to ubezpieczenie, czy opieka medyczna, multisport, dodatki na święta, wczasy), - kiepska atmosfera, najważniejsi w firmie są menagerowie i dyrektorzy, nowe osoby są dla zarządu zupełnie obce, - praca po godzinach (do 18), dodam tylko, że CODZIENNA. Oczywiście możesz odmówić, bo masz do tego prawo (!) ale nie jest to mile widziane, często pada stwierdzenie, że możesz zostać do 16, ale wtedy zrobisz mniej. Czasami trzeba podawać powód dlaczego nie możesz zostać do 18, choć to przecież nie jest twój obowiązek...Podobnie jest z pracą w sobotę. Niby nie musisz, ale jak przyjdziesz to będzie bardzoooo miło. Większość ludzi pracuje tam codziennie po 10h. Nie wiadomo czy chce, czy boi się odmówić, - na magazynie latem gorąco, zimą można zamarznąć. Część prac odbywa się na zewnątrz bez względu na warunki atmosferyczne, - wszędzie są kamery! Nawet w kuchni, - słaba organizacja i zarządzanie, - ogromna rotacja. Codziennie przychodzi ktoś nowy i albo sam rezygnuje, albo zostaje zwolniony nawet po jednym dniu. Ponoć osoby z biura aplikują na inne stanowiska, a w dniu podpisania umowy okazuje się, że będą zajmować się czymś innym. Ogólnie nie polecam nikomu :) Chyba, że ktoś nie ma co zrobić ze swoim wolnym czasem.

ALINA
@Pats

Zgadzam się z każdym zdaniem. Odradzam wszystkim. Szkoda czasu, nerwów, a przede wszystkim zdrowia.

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy (usunięte przez administratora)

Czy mam męża Czy planuje dzieci Czy mam kredyt Czy zajmuje się moj partner Jakie wykształcenie maja moi rodzice i gdzie pracuje Kiedy planuje mieć dzieci Czy mam kredyt Czy mam komornika Czemu chce umowę k prace No to na tyle pytan poziom chyba każdy oceni...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
ALINA

Na samym początku napiszę, że każdy kto rozważa aplikowanie niech przeczyta komentarze. Tam są informację, które niestety są prawdziwe. Niezależnie na jakie stanowisko kandydujesz musisz liczyć się z tym, że jest to praca ponad siły. Umowa jest bardzo prosta. Zaznaczono nie mniej niż 8h, 5 dni w tygodniu. W praktyce nie mniej niż 10, a najlepiej 12. W sobotę również. Oczywiście nie ma żadnych nadgodzin. Osoby zarządzające wydają polecenie i nie ma dyskusji. Jednym słowem tyrasz jak osioł. W całej firmie panuje spychologia. W związku z ogromną rotacją pracowników brak osób kompetentnych. Nie licz na pomoc osób z kadry zarządzającej... zresztą finalnie i tak cała odpowiedzialność spadnie na Ciebie. Nie ważne, że fizycznie nie od Ciebie zależy załatwienie tematu. Kolejna sprawa to całkowity brak szacunku dla pracowników. Ton osób z kadry zarządzającej jest poniżej krytyki. Zresztą z tymi ludźmi nie ma dyskusji. (usunięte przez administratora) Kończąc - przekonałam się na własnej skórze, że nie warto marnować czasu. Osobom, które pracują lub zamierzają podjąć pracę radzę odpuścić sobie całkowite zaangażowanie i totalne poświęcenie. To, że będziesz pracować ponad siły, że będziesz w 100 % oddany nie gwarantuje Ci niczego. Któregoś dnia przyjdziesz do pracy i dowiesz się, że już nie pracujesz... bez jakiej kolwiek informacji wczwsniej, ze coś jest nie tak.

Joanna

W połowie roku aplikowałam na stanowisko fakturzystki, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Pani, która zadzwoniła i zaprosiła mnie na rozmowę, rozmawiała ze mną i koleżanką JEDNOCZEŚNIE! mało profesjonalne. Na szczęście pani, która przeprowadzała pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej zatarła to wrażenie. Rozmowa przeprowadzona rzetelnie. Widać, że przygotowała się do niej, ponieważ po zapoznaniu się z moim doświadczeniem, zaproponowała mi zatrudnienie na innym (drugim do wyboru) stanowisku. Po dwóch tygodniach dostałam telefon z zaproszeniem na drugi etap rekrutacji. Spotkanie trwało jakieś 10 minut. Pani na początku była zadowolona, przystała nawet na moja propozycje wynagrodzenia (choć nie było wygórowane), jest jedno ALE!! w sumie niezgodne prawem! (usunięte przez administratora) Następnego dnia dostałam SMS, że na moje miejsce został wybrany inny kandydat, a ogłoszenie dodawane jest regularnie! Jednym słowem! ODRADZAM!!

tomasz

Uczestniczyłem w rozmowie rekrutacyjnej, która trwała 15 minut. Okazało się, że to standardowy czas przewidziany przez osobę rekrutującą - inne osoby czekające na swoją kolej były umawiane co 15 minut. Podczas rozmowy dowiedziałem się, że rzeczywisty zakres obowiązków odbiega od tych przedstawionych w ogłoszeniu - wymagano doświadczenia w zarządzaniu przedstawicielami handlowymi, a okazało się, że praca polega na osobistej sprzedaży i nic ponadto.

kandydat
@tomasz

dlatego od roku wisi to ogłoszenie na pracuj.pl.

HB

Pracowałam pod spółką DLM prawie 2 lata, cały zarząd oraz dyrektor handlowa są to ludzie wspierający, empatyczni, pomocni i bardzo wyrozumiali. Traktowali mnie jak przyjaciela nie jak bezimiennego pracownika. Otrzymałam od nich ogromną ilość sympatii i szacunku. Bardzo ich za to cenię. Zdobyłam ogromne doświadczenie, nawyki (również w życiu codziennym), zdołałam spojrzeć na sprawy zawodowe i prywatne z innej perspektywy. Pozytywnie wspominam każdą rozmowę, spotkanie które przeprowadziłam z moimi przełożonymi, bo nawet te burzliwe prowadziły do pozytywnego końca i miały na celu poprawę danej sytuacji. Są to ludzie wymagający, ale od innych nie wymagają więcej niż od siebie. Za takim zarządem można iść w ciemno z zawiązanymi oczami.

Rt
@HB

Dlaczego w takim razie już tam nie pracujesz, skoro było Ci tam tak wspaniale??

Asia

Jeśli ktoś szuka pracy stabilnej i na lata to odradzam pracę w tej firmie.(usunięte przez administratora)

Pam

Proponuję aby osoby ,które dostały zaproszenie na rozmowę dobrze się nad tym zastanowiły:) Dziwna firma, dziwna organizacja. Plusy: - zapewniony dojazd dla osób dojeżdżających z Wrocławia, co w sumie leży w interesie firmy, ponieważ do Suchego Dworu nie dojeżdża żadna komunikacja, dlatego też osoby bez samochodu nie miałaby możliwości dotarcia do miejsca pracy, - płatne nadgodziny. Koniec. Minusy: - prosta umowa, zawierająca niewiele informacji na temat stanowiska czy warunków pracy, (usunięte przez administratora) - brak świadczeń pozapłacowych (czy to ubezpieczenie, czy opieka medyczna, multisport, dodatki na święta, wczasy), - kiepska atmosfera, najważniejsi w firmie są menagerowie i dyrektorzy, nowe osoby są dla zarządu zupełnie obce, - praca po godzinach (do 18), dodam tylko, że CODZIENNA. Oczywiście możesz odmówić, bo masz do tego prawo (!) ale nie jest to mile widziane, często pada stwierdzenie, że możesz zostać do 16, ale wtedy zrobisz mniej. Czasami trzeba podawać powód dlaczego nie możesz zostać do 18, choć to przecież nie jest twój obowiązek...Podobnie jest z pracą w sobotę. Niby nie musisz, ale jak przyjdziesz to będzie bardzoooo miło. Większość ludzi pracuje tam codziennie po 10h. Nie wiadomo czy chce, czy boi się odmówić, - na magazynie latem gorąco, zimą można zamarznąć. Część prac odbywa się na zewnątrz bez względu na warunki atmosferyczne, - wszędzie są kamery! Nawet w kuchni, - słaba organizacja i zarządzanie, - ogromna rotacja. Codziennie przychodzi ktoś nowy i albo sam rezygnuje, albo zostaje zwolniony nawet po jednym dniu. Ponoć osoby z biura aplikują na inne stanowiska, a w dniu podpisania umowy okazuje się, że będą zajmować się czymś innym. Ogólnie nie polecam nikomu :) Chyba, że ktoś nie ma co zrobić ze swoim wolnym czasem.

Pats

Wczoraj dodałam dość długą i szczegółową opinię. Nie padły żadne nazwiska, kwoty ani wyzwiska. Dlaczego więc moja wypowiedź została usunięta? DLa mnie to nie problem napisać jeszcze raz :)

Darina

Witam . Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko ekspedientki do sklepu. Przed rozmową rekrutacyjną poczytałam na temat firmy DLM , która Ogólnie wydała mi się rzeczowa , konkretna i stabilna. Rozmowa trwała około 30 minut, przeprowadzona przez p. Bochenek Patrycję. Młoda osoba sprawiała wrażenie , że nie bardzo wie o co pytać i co jest ważne. Na koniec dostałam informacje , że w dniu dzisiejszym będzie podjęta decyzja. Wieczorem otrzymałam SMS od P. Patrycji , że wyniki rekrutacji będą jutro ( tzn. Sobota). I na tym się skończyło. Odniosłam wrażenie , że firma bardzo fajna tylko pracują w niej niekompetentne osoby. ( a przynajmniej z Takimi miałam do czynienia) Moje kompetencje na stanowisko sprzedawcy są dużo wyższe bo byłam managerem regionu. Lecz nie aspirowałam Na wyższe stanowisko. Bo lubię kosmetyki i doradzać Klientom . Pozdrawiam Darina

Neo

Witam. Totalnie nie profesjonalna firma. Z dnia na dzień, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną do Katowic. Pojechałem 240 km w jedną stronę, aby się dowiedzieć na miejscu, że moja rozmowa została przesunięta z 9.20, na 11.20. Sama rozmowa trwała 10 min. To był piątek. Otrzymałem info, że odpowiedź będzie w poniedziałek, lub wtorek. W sobotę otrzymałem telefon, że zostałem przyjęty i poproszono mnie o wizytę w siedzibie firmy we Wrocławiu w poniedziałek. Pojechałem 440 km w jedną stronę. Na miejscu dowiedziałem się, że na umowie będzie inna kwota mojego wynagrodzenia, a w rzeczywistości inna. Podziękowałem za pracę. Żenada. Obszar działania pół Polski Citroenem C3. Ja osobiście mam negatywne odczucia. Poniosłem tylko bardzo duże koszty dojazdu i powrotu.

kandydat
@Neo

Miałem podobnie a nawet gorzej. Byłem 2 razy na rozmowie dwie różne rekrutacje na to samo stanowisko i żadnej odpowiedzi po zakończonej rozmowie. Po pierwszym razie pomyślałem "zapomnieli" ale po drugim zlekceważeniu mówię nigdy więcej. Po za tym jak ktoś obserwuje ich ogłoszenia to tego "Manager ds. Sprzedaży w kanale tradycyjnym" nieustannie szukają od początku 2018 r a może i dłużnej, delikatnie zmieniając nazwę stanowiska. co do samej rozmowy to kobieta która prowadziła tą rekrutacje nie miała podstawowej wiedzy o zadaniach, oczekiwaniach wobec kandydata. Na podstawowe, proste pytania nie potrafiła odpowiedzieć. Czułem się tak jak to ja bym ją rekrutował na stanowisko Managera sprzedaży....

olkijh

Czy moge prosic o kontakt jakiegos obecnie pracujacego handlowca na maila : wiola697697697@gmail.com

Romek

Jakimi samochodami jeżdżą pH w dlm ?

nowa

jakie dostaja samochody ph ? i czy mozna uzytkowac poza praca?

nowa

jakie samochody służbowe dostaje sie jako ph ? zcy mozna uzytkowa poza praca ?

Mateusz

Witam, Czytając komentarze nie sądziłem, że za kilka dni okaże sie, że większość negatywnych opinii sprawdzi się również w moim przypadku. Wyglądało to tak: 1. Telefon z propozycją spotkania nazajutrz 2. Rozmowa z dwojgiem młodych ludzi około piętnastu minutach 3. Wieczorem telefon z chęcią rozliczenia współpracy, podpisaniu umowy, szkoleniu NASTEPNEGO DNIA 4. Po ustaleniu jednak terminu za trzy dni, informacja od pani rekrutującej iż podstawą jest w wysokości trzy tysiące netto + prowizje(usunięte przez administratora)(Gdyby sumy były usunięte przez administrację to obiecano X netto, q na umowie x-300 BRUTTO) 5. Na moje pytanie, kobieta uniosła się i stwierdziła że jak nie to nie 6. Wysłano mi skierowanie na badania (w moim zakresie) 7. Umówiłem się jednak z ich księgowością na badania we Wrocławiu. 8. W NIEDZIELE o 10 pisze mi smsa, jak tam badania 9. O 16 również w niedzielę zadzwoniła że znalazła kandydata który ma już gotowe badania. 10. Kiedy zapytałem dlaczego się umawia w sobotę na jedno a w niedzielę o 16. Okazuje się taka sytuacja pani była bardzo zirytowana. (usunięte przez administratora) Uwazam, że szkoda czasu. 15 minut ma świadczyć jakim jesteś handlowcem, a potem okazuje się że znajdują w niedzielę człowieka z badaniami. Uważam, że zatrudniają kierowców na zawołanie, a nie przedstawicieli. Poza tym mówią ci, że dostaniesz jedno, a na umowie masz drugie, co w ogóle nie jest dla mnie zrozumiałe. Pozdrawiam

Joanna

@BP każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Z Twojego wpisu tak naprawdę za wiele nie wynika. Będziemy wdzięczni, jeśli rozwiniesz swój komentarz do obiektywnego wpisu. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

DŻordż
@Joanna

Jak można mówić,aby ktoś rozwinął wypowiedź do obiektywnego wpisu?! Forum opiniotwórcze nigdy nie jest i nie będzie obiektywne! Każdy wypowiada tutaj swój punkt widzenia i swoje przeżycia. Chyba, że zmienicie nazwę zakładki "opinie o pracowawcach" , na: "kto opłacił profil Vip /o kim prawdy nie powie nikt.

BP

Firma nie warta żadnego zainteresowania. Zarobki (usunięte przez administratora), bardzo duże żądania i wymagania, a zarobki kiepskie. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o DLM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DLM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DLM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DLM Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DLM Sp. z o.o.