GEMIPAP MAŁA NIESZAWKA K/TORUNIA

Mała Nieszawka

Opinie o GEMIPAP MAŁA NIESZAWKA K/TORUNIA

Uwaga 2009-12-24 12:23:01
TRAGEDIA, unikajcie tej firmy, strasznie niskie zarobki jak na prace w systemi trzy zmianowym cztero brygadowym, nadgodziny, słaby dojazd, jest sie pracownikiem od wszystkiego, chore kierownictwo!
Cobra 2011-03-31 22:55:47
Hehhh a ja tam kiedyś chciałem iść do pracy i to przyznam szczerze że mało nie zarabiałem w firmie w której obecnie do dnia dzisiejszego pracuję .Szefostwo kilka krotnie kontaktowało się ze mną po rozmowie wstępnej ale niestety ja wyczułem co się święci .........Na dzień dzisiejszy powiem tak załatwiałem zaświadczenie o zarobkach do kredytu SREDNIA w mojej firmi X 4300 netto więc nie ma szans na pracę w tej firmie za marne grosze .
Ale nie martwcie się od maja wszystko się zmieni .Pracodawcy takich firm jak ta miejcie się na baczności niedługo nadejdą dla was czasy że sami staniecie przy maszynie bo za bilety do kina i marne grosze nikt wam nie będzie robił .
zawiedziny 2014-10-31 10:56:18
Fajnie było w pierwszym tygodniu. Harówka na maksa a ja się pracy nie boję. Umowa zlecenie. Na koniec umowy zrobiono ze mnie narkomana i wyrzucono mnie bez podania przyczyny i uzasadnienia. Jak dla mnie akcja bez żadnego sensu. Praca miała być od poniedziałku do piątku a potem okazała się że jeszcze soboty i niedziele. Wielkie kłamstwo i oszustwo. Nikomu nie polecam.
Zadowolony 2014-11-11 17:23:39
Coś ściemniacz chłopie umowa - zlecenie przeważnie się kiedyś kończy.
hamer 2015-03-09 08:58:38
witam panstwa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zaklad w systemie trzy zmianowym,niska placa,a nie ktorzy ludzie to siewywyrszaja ze cos umoeja i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umia,uowa zleceine jeden syf a rude kobiety to okropnosc pozdrawiam tam roboli ktorzy lubie
olo 2015-12-20 18:03:47
generalnie pracowałem w gemi dwa razy za pierwszym razem porażka a za drugim obiecanki cacanki w sumie zarobki dostałem jak chciałem ale 18 godzin dziennie to przesada do tego mobing i oszukiwanie na nadgodzinach
insane 2016-05-19 20:50:58
Opłaca się @seba. Ale co do zarobków to weź napisz o jakie stanowisko ci chodzi, bo tak ciężko powiedzieć ogólnie. Jest umowa o pracę jeśli cię to też interesuje.
Zostaw swoją opinię o GEMIPAP MAŁA NIESZAWKA K/TORUNIA - Mała Nieszawka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEMIPAP MAŁA NIESZAWKA K/TORUNIA