logo NordWind

NordWind

Gdańsk

Opinie o NordWind

yukfu 2013-07-24 14:59:57
Czy moglbys dokladniej napisac , o co chodzi z ta firma . ja dostalem oferte o d nich rowniez do austrii , i wyglada uczciwie .
a co takiego sie przydazylo ze negatywnie ich oceniasz ?
piotr 2013-10-04 17:33:13
adam nie zaczeliśmy pracy
pawel 2013-11-07 12:17:15
może coś więcej....
Maciek 2014-05-08 19:31:56
Cześć, wszystkim szukam pracy w Niemczech i słyszałem że to dobra agencja ale chciałem się upewnić do jakich agencji niemieckich oni wysyłają. Kto był przez nich niech napisze z jaką agencją miał na miejscu umowe, myśle że to nie tylko mi pomoże. Z góry bardzo dziękuje
zbigniewczarkowski@poczta.onet.pl 2014-07-24 18:02:23
Jest ok.
Elektryk 2014-11-29 19:05:48
Od dwóch miesięcy pracuje dzięki Nord Wind w Austrii i nie mogę narzekać. Co prawda Nord Wind przekazał mnie tylko austriackiej agencji pracy, ale wszystko co było obiecane zostało spełnione.
Elektryk 2015-01-11 20:33:25
To jest moja kolejna praca w kraju niemieckojęzycznym. Dogaduję się komunikatywnie - tzn w miarę rozumiem, sklecam jakieś zdania i staram się jak najwięcej nauczyć. Na początku przez pół roku uczyłem się niemieckiego. Angielski miałem w szkole średniej i tu jest lepiej, ale staram się zawsze rozmawiać po niemiecku (angielski przydaje się w finanzamt, czy banku
Jerzy 2015-06-26 06:54:55
Pełen profesjonalizm.Najlepsza agencja z jaka wspolpracowalem.
Jerzy 2015-06-28 22:03:14
Nie wiem stasio anioł jakie masz szanse na Norwegie, słyszałem ze ciężko teraz o prace w Norwegii. Z Nord- Wind jestem zadowolony bo obsługe maja dobra, nie maja człowieka gdzieś jak niektóre agencje. Powiem ci ze nawet w niedziele jak mialem pytanie co do mojego wyjazdu to się dodzwonięm i załatwiłem sprawę. W sumie juz 4 razy przez nich wyjezdzam i nawet nie szukam innego pośrednika
meid 2015-07-17 14:40:19
może pracuje ktoś w Szwajcarii przy regipsach lub jako dociepleniowiec ?
proszę o jakieś informacje na temat zakwaterowania oraz czy wynagrodzenie zgodne z ustaleniami i terminowo wypłacane
pozdrawiam
Piotr Matyja 2016-01-14 22:52:57
Moi mili firma Nord Wind jest najlepsza w Polsce pod względem przekazywania pracowników do zagranicznych firm. Czasami trudno się dodzwonić ale załatwiają i pomagają na medal POLECAM. Wymogi jakie stawiają podyktowane są wymogami firm lub agencji zagranicznych i nie dziwmy się że ktoś nie dostaje pracy bo to w rezultacie wybiera zagraniczna firma. Ale firma Nord wind robi co może aby sprostać wymogom zagraniczniaków. POLECAM super firma
kakofon 2016-05-05 21:21:01
ale to już ci jak masz zatrudnienie u nich jako ten tyynkarz maszynowy firma w Voralberg sama zapewnia pełne zakwaterowanie i masz problem z głowy? ciekawe w takim razie jak dokładnie warunki tego zakwaterowania i ewentualnie ile się za to płaci, napisz szczerze
Zostaw swoją opinię o NordWind - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NordWind