Opinie o Studio Urody Lejdis w Szczecin

pełen zakres uslug fryzjersko-kosmetycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Urody Lejdis w Szczecin

Marek Nowy wpis

Cześć, czy studio urody zawiesiło działalność czy maja postój ?

patrycja Nowy wpis

bodajże dwa lata temu dodała post Pani Joanna, która podkreślała, żeby rozrózniać dwa miejsca o podobnej nazwie w Szczecinie. Swoją drogą, źle centrum zrobiło, bo tracą pewnie na opinii przez pryzmat tego studia. Choć obiło mi się o uszy, że sytuacja jest lepsza?

finito Nowy wpis

Co do palenia w miejscu pracy to się nie zgodzę, bo oddech oddechem no ale za to potem ręce śmierdzą, a zwykłe umycie rąk nie wystarczy bo włosy i ubrania przesiąkają dymem, co dla klienta, który nie jest palaczem jest dosyć nieprzyjemnym zapachem ale wracając do tematu, to oprócz tego mogą spotkać mnie jakieś nieprzyjemności związane z zabiegami ?

marika Nowy wpis

hmm, mnie uslugi nie bardzo itneresuja bo to chyba tak najlepiej poczta pantoflowa sprawdzic, a tutaj chcialam posluchac czegos na temat pracy w studiu lejdis. tak patrzac na to wszystko to nie wiem czy niektorzy wiedza na jakim portalu sa i jacy ludzie tutaj wchodza... to ejst portal opinii o pracodawcach a nie opis ich uslug.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Studio Urody Lejdis spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
joanna1983

czytałam te opinie i nie wierzyłam oczom, bo chodzę co CENTRUM LEJDIS (na Więckowskiego) i jest tam tak fajnie, że nie rozumiałam komentarzy, ale to tylko zbieg okoliczności ... bo to dwa inne miejsca o podobnej nazwie, wiec polecam nie mylić salonu urody lejdis z Centrum Lejdis, bo to dwa inne światy. Ten drugi jest otwarty od maja 2014 dopiero i ma same super opinie, chodza tam jeszcze dwie moje kolezanki, i jakość na najwyzszym poziomie.

xer

E tam, wystarczy po papierosku wziąć gume do żucia, najlepiej rozpuszczalną, by jej nie żuć godzinę i klient nic nie wyczuje.

Lolek

Popieram, palenie a)szkodzi ;) b) jest nie przyjemne dla otoczenia. I po co potem głupa z siebie rżnąć skoro to czuć?

Radek

No niestety nie da się, palacz nie czuje nawet od siebie, kto nie pali jest bardzo wyczulony natomiast... Nie wypada i tyle.

żal

jeżeli potrafią to maskować przy kliencie, tzn. zapach no i przy nim nie palą to nie jest to problem

klientka

właścicielka powinna zwrócić uwagę Pani która zapisuje klientki na wizyty, żeby nie paliła przed salonem, napewno nie wpływa to dobrze na wizerunek salonu.

Byłam bardzo zadowolona z wizyt, ale moge wypowiedzieć się tylko odnośnie Pani [usunięte przez moderatora], bo tylko do niej chodziałam. Fajna dziewczyna, zna się na rzeczy, ale już tam nie pracuje. Co do reszty dziewczyn po prostu nie wiem. Nie będę sprawdzać, bo wraz z Panią [usunięte przez moderatora] przeszłam do innego salonu. Wiadomo, ile ludzi tyle różnych opinii:) Pozdrawiam

Inka

klientka

ja osobiscie tez nie mam zastrzezen ,no z wyjątkiem jednej pani z takim dziwnym akcentem,ktora odmowila mi kiedys wykonania zabiegu endermologii bo sie spoznilam 5 minut pomimo ze dzwonilam i uprzedzalam ze sie spoznie,byłam rowniez u innych pań i nie mam zastrzezen bardzo miła obsługa,zwłaszcza pani [usunięte przez moderatora] i pani [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

stała klientka

Nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami,jestem klientka salonu od roku i nigdy nie zdazyło mi sie aby któraś z pań kosmetyczek była nie miła i beszczelna,tym bardziej pani w kręconych włosach u której jesyem stała klientką i jestem bardzo zadowolona z jej usług,u pani w [usunięte przez moderatora] tez byłam i tez nie moge nic zlego powiedziec,takze drogie panie czy troszke nieprzesadzacie??

zgadzam się w zupelności !!! obsługa okropna, nie wiem w ogóle jak takie panie mogą pracować jako kosmetyczki, całkowity brak profesjonalizmu !!!!! wstyd, nie polecam. Te tzw. kosemtyczki nie potrafią zrobić nawet henny gdy poprosiłam o poprawę wyprosiła mnie ta [usunięte przez moderatora] bo powiedziała że mój czas się skończył !!!!! porażka !!!!!

Byłaklientka

Podsłuchałam rozmowę jednej z kosmetyczek (taka większa w kręconych włosach) jak się komuś w zakładzie chwaliła, że używają do zabiegów najtańszych maseczek i kremów z Rossmanna oraz oliwek Bambino a - tu cytat - "[usunięte przez moderatora] myślą, że im na mordy kładziemy jakieś kosmetyki na wypasie, które na półkach stoją dla ozdoby! HAHAHAHA". Ponadto znajoma mówiła mi, że szefowa każe w ramach oszczędności myć łóżka solaryjne płynem do okien, a płyn do dezynfekcji jest rozrobiony w nieodpowiednich proporcjach. Osobiście nie polecam. Ten sam syf na klonowica pewno jest.

niedoszła klienta

Wykupiłam kupon rabatowy na jedną z usług świadczonych przez salon. Było to wielkim błędem. Gdy dotarłam do salonu na umówioną wizytę zastałam bardzo niemiłą i niekompetentną osobę podającą się za kosmetyczkę, która swoim ordynarnym i bezczelnym zachowaniem dała mi do zrozumienia, że nie mogę liczyć na profesjonalnie wykonaną usługę. W żadnym innym salonie nie spotkałam się z takim brakiem kultury i profesjonalizmu...

klientka

Czy ktoś wie co się stało z "Lejdis"? Czy salon został całkowicie zlikwidowany, czy może jedynie zmieniono jego siedzibę. Poszukuję miejsca pracy Pani Agnieszki, bardzo miłej kosmetyczki. Będę wdzięczna za informacje

A ja nie rozumiem po co tego typu komentarze tutaj są dodawane ja korzystam z uslug tego salonu i tych fryzjerek i jestem bardzo zadowolona we wczesniejszym salonie tez sie czesalam i korzytsalam z innych uslug i nie mam nic do zarzucenia tym milym panią

kasia

jestem nie zadowolona z usługi fryzjerskiej,taka pani grubsza mnie obsługiwała i nazwanie jej fryzjerem byloby pomyłką.nie wspominając ze była nie sympatyczna.polecam natomiast panią kosmetyczke,z jej zabiegu jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Urody Lejdis - Szczecin

Studio Urody Lejdis