Opinie o PLAN&BUD SP Z O O w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PLAN&BUD SP Z O O. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PLAN&BUD SP Z O O o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAN&BUD SP Z O O w Łódź

Mark Nowy wpis

W sprawie płatności - 532 111 712

szwejser Nowy wpis

Po przepracowaniu w tej firmie około dwu lat i przeczytaniu wszystkich komentarzy , mogę potwierdzić sama prawda ,problem z pieniędzmi duża rotacja pracowników i wiele innych złych rzeczy . Pozdrawiam przyszłych pracowników,

Jak długo trwa proces awansu w PLAN&BUD SP Z O O?

Prac Nowy wpis

teraz opinie na temat firmy znajdziesz pod nową nazwą ELIMINATOR .to jest dawny PLAN&BUD SP Z O O.A na jaki awans ty liczysz w tej firmie?

Co jaki okres czasu w PLAN&BUD SP Z O O można ubiegać się o podwyżkę?

prac

Człowieku na leczenie był już czas w tej firmie brak jest podwyżek.Ciesz się jak wypłatę otrzymasz i nie zostaniesz wydmuchany.

Kierowca c

lepiej omijac.obiecanki-cacanki

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Justyna

Nigdy w życiu tam nie pracujcie w firmie panuje (usunięte przez administratora) że strony zaufanych pracowników właściciela.Wlasciciel zmusza pracowników do płacenia faktur firmy bo nic nie chcą dać kasy nie oddaje.Po złożeniu wymówienie o zaległych wypłatach zapomni,cudzoziemcom nie płaci w ogole,nie płaci delegacji,za to sam jeździ drogimi samochodami .Samochody to po prostu szepty które nie mają prawa wyjechać na drogi nie działa nic,(usunięte przez administratora)e.Wlasciciel tu na forum kasuje zle opinie o sobie,a pracownicy w obawie przed nim dziela się prawdą tylko nie pod swoim imieniem tylko innych pracowników w obawie przed właścicielem jest on gotów na wszystko byle nie oddać kasy pracownikowi ,zmienia nazwy firm ,firmy w rejestrze dłużników,masa spraw za nie dotrzanie terminowość,(usunięte przez administratora)

Luiza

Zawsze macie wyjście z sytuacji czyli zmiana pracy skoro jest tak źle!!!

Arek
@Luiza

Luiza jak tak bardzo zanim stronę ciągniesz to chyba z Tomeczkiem sypiasz !!! napisz prawdę aby ostrzec innych,aby się nie pakowali do tej firmy !!!

@Luiza

Jednak to prawda że Luiza obrabia kolbę Tomaszkowi, bo poprzedni post został usunięty ;)

Darecki
@Piotr

Oczywiście że Luiza obrabia kolbę !!! wszyscy o tym wiedzą !!!! i wynagrodzenie ma większe i zawsze jakaś premia wpadnie a i złego słowa nie powie na Tomcia !!!!

Montr
@Luiza

Witam chciałbym skontaktować się z firmą ale ich strona nie istnieje

morty
@Montr

no i prawidłowo juz dawno powinna sie porozliczać z ludzmi (usunięte przez administratora)i zamknać działalnosć

Kamila
@morty

Twoim zdaniem Plan&Bud powinno zostać zamknięte. Dlaczego tak uważasz? Nie wykonują dobrze swoich usług? Napisz jakieś konkrety, jeśli możesz.

Olgierd

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Może to gorszy moment?

Tak spokojnie na forum? Jest to efekt zadowolenia z pracy?

Worker

A co to szef wykupił profil sponsorowany że kasuje negatywne opinie??? :) Trzeba poczekać aż nie zapłaci kilku abonamentowow to forum wróci na stare tory:)

@Worker

O jakim "profilu sponsorowanym" mówisz? Czy chodzi Ci o złoty profil pracodawcy? Jeśli tak, posiadasz niestety błędne informacje na jego temat. Wszelkie szczegóły dotyczące usługi złotego profilu możesz znaleźć na stronie głównej serwisu. Zapoznaj się proszę z nimi i nie wprowadzaj użytkowników w błąd: https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy

Waldi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Szkoda, że robicie z forum taki magiel

Jaro

To zwykły padalec i tchórz, stawia się jeśli jest w bezpieczniej odległości bo jak co do czego przyszło to spier.... aż się kurzyło. Taki z niego twardziel ;)

Tomasz

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Arek z Łodzi

Tomek szef plan&bud to zwykły (usunięte przez administratora) ,cwaniak i oszust jest gnojem i kupą gówna zatrudnijcie się u tego fiuta a zrozumiecie !!! jak o swoje będziecie się prosić !!!

Agata

@Luiza, możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie PLAN&BUD? Jak długo i na jakim stanowisku pracowałaś w tej firmie? Co możesz napisać na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Czy zgadasz się z wcześniejszymi opiniami wyrażonymi przez użytkowników forum? @Prac, jakie konkretnie aspekty pracy w firmie PLAN&BUD oceniasz tak surowo? Podziel się swoimi informacjami na temat pracy w tej firmie w sposób bardziej szczegółowy.

@Agata

Agata zatrudni się tam i przekonasz się jak się pracuje w tym syfie.Jeśli nie wierzysz w opinie o tej firmie

Barnaba

Jeśli prawdą jest tak zła praca to dlaczego jej nie zmienicie?

kom
@Barnaba

Właśnie ludzie zmieniają i odchodzą jak tylko zobaczą naocznie czytasz co piszą ludzie czy tak na oko dokonujesz tego wpisu .

Kier
@Barnaba

Nikt ci tyle nie da co właściciel Plan & Bud s.Z.o.o.Ci obieca.oszust ,złodziej,krętacz.

Luiza

Może firma nie jest idealna ale przecież takich nie ma!!

Prac
@Luiza

Idealnych nie ma ale takiego dziadostwa oszustwa i złodziejstwa nie znajdziesz nigdzie tylko w PLAN&BUD SP Z O O.

Agata

@adam a w jaki sposób są zapisywane godziny pracy pracowników? Czy macie do nich wgląd? Na jakiej podstawie są odcinane te pensje? Ktoś próbował to wyjaśniać u pracodawcy?

XXC
@Agata

Ty Agatką to na pewno nie jesteś w PLAN&BUD.

nigdy więcej
@Agata

@Agata nie wiem czy próbujesz tutaj bronić właściciela czy nie dociera do ciebie co ludzie piszą??? ta firma to jedno wielkie dno. Szef wariat nie mający szacunku do pracowników i kontrahentów, auta to szroty, nie powinny opuszczać warsztatu, bez przeglądów i ubezpieczenia. wszędzie sprawy w sądzie i z kim sie da, nie płaci pracownikom pensji albo obcina albo w ogóle nie zapłaci. Również w PIP pełno kontroli. każda szanująca się osoba opuści to miejsce pracy i nigdy tam nie wróci. W Łodzi jest spalony więc podbija rynek poza województwem. Pracowałem i nie mam zamiaru już nigdy tam wracać. @Agata poczytaj opinie uważnie, co ludzie mają do powiedzenia na jego temat i nie dziw się , ze ktoś wulgarnie się o nim wypowiada jak stracił pieniądze i czas...

prac
@nigdy więcej

Agata dobrze wie co dzieje się w tej firmie tylko pod innym imieniem tam pracuje

Agata

@tez tam procowałem chcesz powiedzieć, że nie dostawałeś wynagrodzenia od firmy PLAN&BUD? Czy tylko Ciebie dotyczyła ta sytuacja? Wiesz czym mogła być spowodowana? Czy koniec końców dostałeś swoją wypłatę? To ważne kwestie, których nie zawarłeś w swojej wypowiedzi.

@Agata

Agata przestań pier... te mądrości z podręcznika dla akwizytorów.

Agata

@EX rozumiem, ale nie wiem czy przez 4 dni da się dobrze poznać pracę i specyfikę pracy. Myślę, że można było dać dłuższą szansę sobie i firmie PLAN&BUD na wzajemne zapoznanie a potem ją oceniać.

tez tam procowałem
@Agata

@Agata tam po godzinie już człowiek wie co to za praca i co to za ludzie. Szefuncio niezrównoważony, auta to jakis złom, bez przeglądów aż strach. na pytanie o dokumenty i sprawność auta zostałem zmieszany z błotem.. nigdy więcej... a prosić się o swoje pieniądze, które się zarobiło to żarty jakieś ... omijać!!!!!

Agata

@Ja ale w końcu odzyskałeś swoje pieniądze, tak? Czy ktoś miał podobną sytuację i też udało Wam się spotkać w sądzie i odzyskać swoje zaległe należności od firmy PLAN&BUD? Pytam, bo zapewne wszyscy są ciekawi jaka jest skala osób z zaległościami. Może to była tylko jedna taka sytuacja.

Zostaw merytoryczną opinię o PLAN&BUD SP Z O O - Łódź

• Jak się pracuje w PLAN&BUD SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy PLAN&BUD SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLAN&BUD SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLAN&BUD SP Z O O?

Kandydaci do pracy w PLAN&BUD SP Z O O napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLAN&BUD SP Z O O