Piekarnia Justynex

Chełmża

Opinie o Piekarnia Justynex

anonim 2012-01-08 19:38:02
Najgorszy pracodawca. Koniecznie potrzebna wizyta sanepidu i inspekcji pracy. [usunięte przez moderatora] pracowników, "papierowe" umowy, brak urlopów, Bardzo opóźnione wypłaty.
anonim 2013-04-28 21:24:47
prawda , za wiele wymaga od pracowników , mało wolnego , wypłaty 2 lub 3 tyg po terminie czyli 10 dnia każdego miesiąca , ogólnie okropność .
krzaczek 2013-08-05 12:38:05
papirus - 2013-07-10 13:26:33

jakie to są te papierowe umowy wspomniane wyzej? praca nie nadaje się nawet dla desperata na dorobienie na wakacje?
jak jesteś desperat to weż lepiej idz na tory kolejowe niż dotego [usunięte przez moderatora]robić.praca tragedia inspekcjaa pracy powinna się tym pracodawcą zająć a pozatym pracownicy co niektórzy też tragedia pijaki kobiety koło 50tki [usunięte przez moderatora] TRAGEDIA jednym słowem!!!!!!!!!!!
anonim 2013-08-12 13:44:43
Jakby bylo dobrze w tej piekarni to by byly pozyrywne oypinie!!!atmosfera?sstem socjalny?idz tam do pracy to zobaczysz jak jest.nawet o urlop sie bedziesz prosic hehe.ale inspekcja ma sie zajac tym syfem he
gal 2015-07-13 11:56:49
problem z szefem inteligencja nie grzeszy
Rob 2016-05-20 18:52:19
No powiem Wam, że moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu tak jak być powinno, jest zgoda ze mną?
Zostaw swoją opinię o Piekarnia Justynex - Chełmża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Justynex