Opinie o JJ KRUK w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JJ KRUK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w JJ KRUK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JJ KRUK w Warszawa

Czy urlop w JJ KRUK jest płatny 100%?

Magda Nowy wpis

urlopy rozliczane są na podstawie obowiązujących przepisów.

Kinga Nowy wpis

Podacie godziny waszej pracy?

JJ Kruk Nowy wpis
@Kinga

Zapraszamy od 7 do 15.

Filip

Firm ma opinię dobrego pracodawcy, to z pewnością zapracowane wyróżnienie!!

A4

Podobno ale to chyba nie ta dziedzina :D

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie JJ KRUK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wojtek

Spokój na forum bo dobrze jest tu pracować, nie ma co narzekać.

?

Warunki jak w domu! Dawno was nie odwiedzałem! Od kiedy niby jest ??

Klara

Co jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czy warto aplikować?

Paulina

@Iwona K., a co więcej powiesz o warunkach pracy w JJ KRUK? Co Ci się najbardziej podoba?

broszka

właśnie ludzie czesto pytają o wynagroddzenie, a to napraqwde trydno stwierdzić, bo widełki mogą być absolutnie niemiarodajne. Więc uważam jak Ty @345678

Iwona K.

Słuchajcie, pracuję w tej firmie od 2013 roku dokładnie od kwietnia i nie narzekam, zdażyło się kilka potknięć, ale bez przesady. Atmosferę mogę zaliczyć do nienajgorszych, uwierzcie można trafić gorzej. Do anita - 2014-10-05 11:32:51 Syfu nie ma, a ten łysy cwaniak wcale nie jest taki zły.

paulala

finanse rzecz święta, hajs się musi zgadzać i doskonale się rozumiem szyszka, ale wątpię ci czay ktoś się odwazy tutaj na forum i dowiemy się ile naprawdę zarabia się w jj kruk. niestety daleko nam jeszcze do modelu skandynawskiego gdzie o swoich zarobkkach mówi się całkowiecie otwarcie bez względu na ich wysokość

szyszka kox

również bardzo chcę starać się o zatrudnienie w JJ KRUK ale musze mieć klarowną i transparentną sytuację w kwestiach finansowych.a więc jeśli już się zdecydują podjąc u nich pracę to ile netto jestem w stanie zarobić na rękę u nich i jaka jest następnie realna ścieżka awansu?z góry dziękuję za odpowiedź

anita

Słyszałam wiem, że tam jest totalny syf. Jak za PRL'u. A sam szef to łysy cfaniak. Wykorzystaj i zostaw lub zwolnij. Jak się szanujesz daj sobie spokój. Uowa pod stołem ale ... rozczarowanie !!!

boza

o firmach szanujących pracownika źle się nie pisze - to normalne i ludzkie ...!

Znajoma

Polowa opini to bzdury albo szykany KLKruk

karolcia

Byłam na rozmowie (cały dzień) - to wystarczyło aby się rozeznać i podpytać ludzi. Słyszałam, że nie maja wypłacane całych należności. Obiecywali jedno a później sie wykręcają. Wymyślają i obcinają ludzią pieniądze - na takich zasadach jakie tam panują to mogą . Nie pchaj się tam. Wykorzystają cie a później podziękują. Moja dobra znajoma tam pracuję i mi potwierdziła to co słyszałam.

karolcia

nie - stanowczo nie jest ok! Śmierdzi tym samym o czym piszę Pan anonim. Wiem doskonale jak jest tu i tu . I porównując to tam jest lepiej. Nie dajcie się nabić w butelkę w JJ Kruk !!!

Może mówicie o podobnej firmie o nazwie KL KRUK w której pracowałem tam od lat nie byli wypłacalni do dziś ludziom nie płacą na czas tylko wiszą po dwa miesiące wstecz. Koleżanka dalej pracuje bo boi się, że nie odzyska pensji, ja zmieniłem i cieszę się ,że stamtąd uciekłem. o JJ Kruk słyszałem że jest ale nie słyszałem nic złego bo to nowa firma jest.

karolcia

No słyszałam o tej firmie - co tam się wyrabia. Że się tym jeszcze nikt nie zainteresował??? Tylko tak może być jedynie w Polsce ! :(

nikita

heheh jolka jak to stara prawda polska brzmi - uderz w stół a nożyce się odezwą !!!! Popieram - masz racje - to kanał!

Zostaw merytoryczną opinię o JJ KRUK - Warszawa

JJ KRUK
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Ryżowa 106
    05-816 Warszawa