Opinie o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DPKL Doradztwo Personalne. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPKL Doradztwo Personalne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Jak Kucharz brygadzista do cateringu dietetycznego ma mieć soboty pracujące zgodnie z ofertą to ile dopłacają do tego? W sensie dodatek za soboty pracujące, wszędzie miałem coś takiego w każdej firmie i mam nadzieję, że tu podobnie jest. To jednak weekend.

Pracownik O. Nowy wpis

Pracuję w firmie przy sprzedaży wędlin. Polecam tą firmę, praca może nie jest lekka, ale atmosfera super. Pani Milena wszystko wyjaśnia przy umowie, to bardzo ważne. kontakt bardzo fajny, telefon zawsze odbierają. to duży plus.

@Pracownik O.

Oby tak dalej, skoro ci się praca sprawdza. Napiszesz mi coś więcej, jak działa zatrudnienie przez agencje i szukanie roboty. Tzn jeśli cos dla mnie znajdą, to raczej mam brać co dają, czy można trochę poprzebierać w ofertach od nich. Umowa jest o prace czy zlecenie na początek?

Pracownik O. Nowy wpis

Wszystkie ich oferty pracy są w internecie, wysyłasz cv na to co Cię interesuje. Na rozmowie powiedzą co jeszcze ewentualnie mają jeżeli spełniasz wymagania.

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie DPKL Doradztwo Personalne? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

Lidia

ile etapów ma proces rekrutacyjny ? zawsze jest ta rozmowa poza miejscem gdzie jest biuro ( tak wynika ze wczesniejszych komentarzy ze sie umawiaja i nie przychodza) czy teraz wszystko juz odbywa sie w biurze firmy i wszystko jest ok ?

Damian
@Lidia

Rozmowa odbywa się w biurze przy al. Solidarności to jest 1 etap, druga rozmowa bezpośrednio w firmie w której chcesz pracować.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DPKL Doradztwo Personalne? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe (UDT).
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Serdecznie polecam ta firmę, pieniądze zawsze na czas, kontakt z firmą idealny.

Kandydatka

Witam, bylam umówiona na rozmowę o pracę z Panią Mileną Brzozową. Przyszłam na czas w umówione miejsce i nikogo nie bylo. Zero kontaktu, brak odpowiedzi telefonicznej. Nie rozumiem takiego zachowania, strata czasu. Nie polecam

Właściciel
@Kandydatka

Szanowna Pani, próbowałyśmy się z Panią skontaktować i wyjaśnić zaistniałą sytuację ale nie odbiera Pani telefonu. Bardzo prosimy o kontakt postaramy się zatrzeć pierwsze złe wrażenie.

mixx

Witam miał ktoś styczność z tą agencją i może się podzielić opinią na temat zatrudnię prze nią.

@mixx

Ja miałem styczność przez 5 miesięcy potem zostałem zatrudniony bezpośrednio przez firmę. wszystko bez zastrzeżeń. polecam

@były pracownik

Świetnie, że po kilku miesiącach zostałeś zatrudniony przez firmę. A jaką pracę znalazłeś dzięki DPKL? W jakiej branży?

Helmut

@El_Camino Po co takie złośliwe określenie o firmie? Bardzo dobrze, że są takie firmy i pomagają znaleźć pracę a do tego robią to dobrze!!!

El_Camino
@Helmut

Drogi Helmucie, Chyba mam prawo opisać swoje spostrzeżenia, prawda? Nie napisałam nic złośliwego ani nie prawdziwego. Wyraziłam moje zdanie. Firma to co robi, robi bardzo dobrze ale niektóre rzeczy to strata czasu dla pracownika, informacje na spotkaniach można uzyskać telefonicznie, nie sadzisz? Tak jak wczesniej: uważam, że korporacjie typu Adecco czy Jobimpuls mogłyby od DPKL uczyć się kultury i za to mam wielki szacunek do tej firmy, niemniej jednak nadal twierdzę że jeśli ktoś szuka rozwoju to w DPKL będzie to bardzo ciężkie. ..

El_Camino

Firma sprzedająca ludzi - taka sama jak adecco czy jobimpuls z tym, że raczej na skalę mikro a nie masowkę co jest zdecydowanie na plus. Wybór ofert jak to w malutkiej firemce: niezbyt duży i zarobki na kolana tez nie powalają. ALE: zawsze terminowo i co do grosza. Rozmowa kwalifikacyjna niby OK, tyle że potrzebna jak umarłemu termofor albo dziwce majtki, bo i tak potem jedziesz do właściwego pracodawcy. Kultura na poziomie 1000000%, korpo mogłyby się uczyć. Nie odradzam, ale ciężko tez polecić bo praca dla DPKL jest całkowicie nierozwojowa

Maja

Pojawiły się nowe ogłoszenia dodane przez DPKL Doradztwo Personalne. Poszukiwane są osoby na wiele stanowisk w Warszawie: Zastępca kierownika w kawiarnio-piekarni kasjer- barista do kawiarnio- piekarni Sprzedawca do sklepu z tradycyjnymi wyrobami wędliniarskimi Kasjer/Sprzedawca do sklepu spożywczego Magazynier (branża motoryzacyjna) uprawnienia mile widziane Instruktor/ka tańca (praca od września) Pracownik magazynowy do liczenia i przepakowywania towaru Pracownik biurowo-techniczny do wypożyczalni pojazdów Pomoc kuchenna do firmy cateringowej Pracownik magazynowy Szczegóły wszystkich ogłoszeń znajdują się tu: https://www.gowork.pl/praca/dpkl-doradztwo-personalne;pr Czy ktoś z Was jest zainteresowany tymi ofertami? @Maria możesz rozwinąć swoją myśl? Co według Ciebie oznacza traktowanie pracownika jak człowieka? Napiszesz coś więcej o warunkach zatrudnienia? @Karolina jeśli otrzymasz zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, napisz nam proszę jaki był jej przebieg i jakie odniosłaś wrażenia. Będzie to istotna informacja dla kolejnych osób zainteresowanych udziałem w rekrutacji.

Ja również słyszałam, że to super firma. Czekam z nadzieją , że zadzwonią z zaproszeniem na rozmowę.

Maria

bardzo polecam firmę zupełnie inne podejście do pracownika niż w innych tego rodzaju firmach. tu traktują Cię jak człowieka a nie jak produkt. mam u nich prace wakacyjna za rok na pewno tu wrócę. serdeczne pozdrowienia dla Pan z DPKL

Wiktor

Czy trzeba spełniać jakieś konkretne wymagania?

Bartosz

Czy prowadzą aktualnie jakąś rekrutację?

Jola
@Bartosz

tu są ogłoszenia: https://www.gowork.pl/praca/dpkl-doradztwo-personalne;pr

Jola

serdecznie polecam tę firmę. bardzo rzeczowo i w temacie

Maja

Widzieliście aktualne oferty pracy pochodzące z DPKL Doradztwo Personalne? Firma oferuje w tym momencie pracę dla osób z różnych branż na przykład dla sprzedawców, kelnerów czy też instruktora tańca. Czy ktoś z Was jest zainteresowany którymś z tych stanowisk? Będziecie aplikować? Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/dpkl-doradztwo-personalne;pr

Miron

Napiszcie jak się pracuje w DPKL Doradztwo Personalne? Opinie pracowników są bardzo pomocne dla szukających pracy tak jak ja.

Maja

@Ritapróbowałaś skontaktować się w tej sprawie bezpośrednio z firmą?

Rita

na oświadczenie czy stałe pozwolenia robią? ile biorą?

Rita

a Ukrainki zatrudniają legalnie?

Albina
@Rita

tak

Zostaw merytoryczną opinię o DPKL Doradztwo Personalne - Warszawa

• Jak się pracuje w DPKL Doradztwo Personalne?

Zobacz opinie na temat firmy DPKL Doradztwo Personalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPKL Doradztwo Personalne?

DPKL Doradztwo Personalne
4.5/5 Na podstawie 75 ocen.

DPKL Doradztwo Personalne