Opinie o Grespania Polska sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grespania Polska sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Grespania Polska sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grespania Polska sp. z o.o. w Piotrków Trybunalski

Janusz

Piszecie o bardzo dużej rotacji pracowników. Jest to spowodowane tylko dużym regionem oraz brakiem narzędzi do działań w rynku, czy coś jeszcze ma wpływ na to, że tak dużo osób rezygnuje z pracy?

AD@
@Janusz

spowodowane jest to wszystkim, a szkoda bo firma ma bardzo dobry produkt.

@AD@

w takim razie co zachęca do pracy w tym miejscu? Bo w jakiś sposób jednak biznes się kręci.

@Wiktoria

A skad wiesz ze sie kręci?

Łucja
@Wiktoria

A to nie chodzi o to, że mają serio dobry produkt jak zaznaczyła i chyba przez to tak uznała? Jest tu coś jeszcze co wskazuje na powodzenie i rozwój firmy na rynku?

AD@
@Łucja

tylko i wyłącznie dobry produkt to ich duży plus

Adrian Nowy wpis
@AD@

Ciągle zachwalasz produkty. Kupiłaś od nich płytki ścienne albo podłogowe i jesteś aż tak zadowolona? Cenowo tez warto? Nie przepłaciłaś?

AD Nowy wpis
@Adrian

Z pytaniem o ceny musisz jednak uderzyć do firmy ????

Łucja Nowy wpis
@AD

Czemu skoro deklarujesz się jako klient oraz zachwalasz produkt? Niczego od nich nie kupujesz jednak?

AD@ Nowy wpis
@Łucja

Myslę ze najepiej bedzie jesli sama zobaczysz katalog, ich produkty oraz porozmawiasz z nimi na tematy cen... Wtedy sama ocenisz jak to wygląda...

BYLY PRACOWNIK

Słaba kasa. Duży region- kilka województw. Drogi produkt, który bardzo trudno sprzedać. Brak narzędzi do działań w rynku. Duża rotacja przedstawicieli. Ja bym zdecydowanie omijał!!!!!!!

Dawid
@BYLY PRACOWNIK

Czy możesz coś więcej powiedzieć?

pawe@
@Dawid

Od kilku mscy niemozna sie tam dodzwonić, na @ tez przestali odpowiadać......wiec sam zdecyduj !

@pawe@

Hmm.. a jaki może być tego powód? Wiesz coś więcej na ten temat? O co chodzi?

@Wiktoria

Nieprofesjonalne podejśćie do klientòw?

Mariusz

Faktycznie słaba kasa ?

Irek

@Wiktor Może masz wiedzę czy firma wprowadziła dużo obostrzeń w związku z pandemią?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grespania Polska sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Duża rotacja pracowników, nieodpowiednia osoba zarządzająca. Gdy te dwa czynniki sie zmienią, myślę ze firma duzo zyska, narazie jest tylko coraz gorzej.

Wiktor

Miałem okazję pracować 2 lata. Firma ok, produkt jest dobry. Tylko ten covid...

Tomasz

@BYLY PRACOWNIK Czy dostałeś samochód służbowy? Jeśli jeździłeś swoim autem to miałeś jaki dodatek za to? Jestem bardzo ciekaw ,jak to wygląda za kulisami?

cypis

to jest dno nie firma po co się ogłaszają nie dwonią nie informują o niczym

Sławomir
@cypis

Skąd taka opinia? Dlaczego określasz firmę jako "dno"? Twoja ocena wynika tylko z tego, że nie odezwano się do Ciebie po złożeniu CV?

Łysy

Witam Firma aktualnie poszukuje przedstawiciela handlowego. Czy ma ktoś informacje o pracodawcy? Jak wygląda współpraca, zarobki, benefity, itp?

Iwona
@Łysy

Witam, zaaplikowałeś do Grespania Polska czy jednak nie? Jeśli tak, to napiszesz, czy otrzymałeś jakąś wiadomość zwrotną od nich, masz jakieś informacje o rekrutacji? Życzę powodzenia!

Tomasz

Dobry pracodawca, firma z dobrymi opiniami w internecie, polecam pracę.

Sylwia

Chyba do zgaszenia światła bo już nic nie sprzedają tylko udają, że tak super jest. Grespania Spain ok. Ale w Polsce to już od dawna nie ma wyników.

ceramik

tam jest taka rotacja i brak profesjonalnej osoby zarządzającej, że już tylko zjazd w dół. Lepiej nie będzie, bo już było kiedyś dobrze, obecnie ściemniacz i pozorant.

@ceramik

Aż mnie korci żeby coś napisać!?

Edyta
@ceramik

Przypominam Ci, że na forum o charakterze publicznym zawsze staramy się posługiwać kulturalnym słownictwem - dotyczy to także i Ciebie. Proszę, żebyś zaznajomił się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętaj, że powody dużej rotacji mogą być naprawdę bardzo różne, a więc staraj się tu raczej tak nie generalizować. Nadal pracujesz w Grespania Polska, czy już pożegnałeś się z tym pracodawcą?

@Edyta

To święta prawda co napisał ceramik,prawda mógł użyć słów ze słownika i wszystko byłoby w porządku , brawo za odwagę.

Tymon

Czy coś nowego się dzieje? Czy potrzebujecie ludzi?

Branżysta

Ta firma zamienia się w trupa. Myślę, że padnie niedługo. Co chwilę nowy przedstawiciel - bardzo źle świadczy to o podejściu do pracownika... Lepiej omijać szeroko.

...
@Branżysta

Czyżby opinia sfrustrowanego byłego pracownika? Zmiany następują z powodu konkretnych przyczyn, a w przypadku stanowiska handlowego czasami w wyniku niewłaściwej obsługi klienta i negatywnych sygnałów ze strony kontrahentów. Na razie Grespania ma się całkiem nieźle i rekrutuje nowych pracowników, w tym przedstawicieli handlowych. Wymagania niezbyt wygórowane i jasno sprecyzowane - znajomość i doświadczenie w branży płytek ceramicznych i/lub kamienia naturalnego, zaangażowanie i chęć do pracy.

Miron

Czy coś dzieje się w firmie? Taka cisza od wielu miesięcy, że nie wiadomo co sądzić o Grespania Polska a chciałbym tu pracować.

...
@Miron

Firma cały czas się rozwija i poszukuje przedstawicieli handlowych związanych z branżą płytek ceramicznych i kamienia naturalnego. Kontakt bezpośredni: biuro@grespania.pl tel. 44 733 60 80, 44 733 60 80

maja

Regionalny przedstawiciel handlowy - płytki ceramiczne premium- ktoś wie coś o tej pracy czy nie za bardzo jednak?

abc

bezpośredni kontakt - biuro@grespania.pl tel. 44 733 60 80, 44 733 60 80 W tej chwili jest rekrutacja na handlowca na region pln. - zach.

zorientowany

W tej chwili potrzebują 2 handlowców - północny zachód i południowy wschód. Wykształcenie jest raczej sprawą drugorzędną, a liczy się przede wszystkim doświadczenie, znajomość rynku i kreatywność. No i oczywiście chęć do pracy.

Tomus
@zorientowany

Rozmawiałam z osobą decyzyjną w Grespania....i owszem poszukują handlowca, ale jedynie na północny zachód :(

jim
@Tomus

Tomus a masz może namiary na osobę decyzyjną do której można przesłać aplikację? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdr

niki

Gratulacje Lukas dla Ciebie!!! sama marka jak i produkty to światowa czołówka jeżeli chodzi o płytki ceramiczne, na dzień dzisiejszy brak osoby zarządzającej firmą w sposób rozwojowy dlatego zanim zaaplikujesz popytaj ludzi z branży o osobę która właśnie zarządza tą firmą to (usunięte przez administratora) odechce ci się pracy w tej firmie, uważam że adekwatna osoba na stanowisku zarządzającym postawiła by tą firmę szybko na nogi, no ale teraz to kaplica

niki

Lukas to pewnie sam boss, czyli chcecie pracować za jałmużnę to droga wolna aplikować !!!! To będzie wasz koniec kariery w branży

Zostaw merytoryczną opinię o Grespania Polska sp. z o.o. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Grespania Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grespania Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grespania Polska sp. z o.o.