Opinie o ZAKS w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZAKS. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZAKS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZAKS w Opole

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w ZAKS?

Czarek

Dobra praca i jak patrzę na forum i ten spokój to forum tylko potwierdza, polecam.

Mir Nowy wpis
@Czarek

Dobra praca?????a to dobre..????????????

Mir Nowy wpis
@Czarek

Dobra praca???a to dobre...:-) !!!! Nie polecam!!

Wańka

Bez powodu żadna firma nie zatrzyma wynagrodzenia pracownikowi, nie piszcie takich bzdur!!

A ci pupu Nowy wpis
@Wańka

To byś się zdziwił, nie polecam, szef wiecznie (usunięte przez administratora) chodzi, brak szacunku do pracownika...

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w ZAKS zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Endi

Firma zaks czy zaks senior to ten sam (usunięte przez administratora)kto odważny niech przepracuje miesiąc a na wypłatę oczy się otworzą Wielu byłych pracowników zwolnilo się bo niewypłacal. Pensji sprawy w sądach pracy szczerze odradzam!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZAKS? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Franek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Czy poprawiła sie atmosfera, ostatnio narzekaliście,

@Anonimooobardzo ostro wypowiadasz się na temat sytuacji w firmie. Czy ktoś jeszcze z pracowników mógłby powiedzieć o swoich doświadczeniach z pracy w ZAKS? Czy Was również spotkały takie sytuacje? A może macie inne doświadczenia? Chętnie usłyszymy od większej ilości osób zatrudnionych przez tego pracodawcę. Ważne, by wpisy były jak najbardziej merytoryczne. Pozwolą wtedy osobom, które są zainteresowane pracą w firmie na bliższe poznanie potencjalnego miejsca pracy.

Mario
@Marta

Niestety to co piszą tutaj, jest prawdą. Byłem pracownikiem tej firmy parę lat temu. Dojazd do pracy-mimo że realizacja zlecenia, była 40 km od Opola, nie wliczał się do godzin pracy.. Szef bywał pijany w pracy, wrzeszczał na pracowników i to nie tylko tych fizycznych. W biurze też kobiety miały niełatwo. Jedna z pracownic nabawiła się ponoć nerwicy przez szefa. Jak tylko się zorientowałem co to za firma, zwolniłem się, ale opinię zdążyłem sobie wyrobić. Generalnie nie polecam!!

Anonimooo

Mój ojczym zaczął tam prace niedawno i szuka intensywnie innej bo juz nie daje rady. Szef wyzywa, obraża, nie wypłaca pieniedzy, płatne jest do godziny 15 a do 16 czy 17 pracuje sie ku chwale ojczyzny. Zneca sie poprostu psychicznie. Sama bylam tego świadkiem. NIE POLECAM!

miko

jest jeszcze oferta pracy jako Sekretarz szkoły ds. prezentacji oferty edukacyjnej z tego co widze i zastnawiam się własnie jak jeszcze można u nich zarobić dodatkowo, czy są nadgodziny.

Szczesliwy nie pracujacy w ZAKS

Witam ! Pracowalem w tej Firmie U tego zapijaczonego Zlodzieja! Jest nie wyplacalny,bezczelny ! obraza ludzi od najgorszych ! Prawda jest taka ze pije strasznie Andzejek ,robimyki na ludziach ! prawda jets ze zatrudnia ludzi swojego pokroju ,ale pracuja u niego ludzie tacy jak ja ktorzy nie pija ,pracuja jak woly , a on na koniec robi im problemy ! NIE POLECAM TEGO SMIECIA!!!!!

jacek

też mi się właśnie tak wydaje, że nie do końca zawsze jest tak, że jesteśmy jakoś bardzo zaangażowani w rozwój ogólny u nich, ale też mi się wydaje, ze tutaj można już wiecej zdziałać. Chodzi mi konkretnie o to czy teraz oni mają wolne etaty na jakieś podstawowe stanowiska? ktoś coś wie o tym moze więcej?

henk

do zaksa niczym nie podskoczysz bo ma szerokie plecy i znajomości a wiem bo tam pracowałem byli tacy co próbowali i nic im to nie dało

Nysa

Pracowałem tam szef to pijak jeździ autem pijany wyzywa ludzi nagrywałem go na tel w inspekcji pracy w opolu ma podpłaconych ludzi i nic mu nie zrobią ludzie robią bez umowy a od ściąga za dojazdy 300 zł lub za wybite szyby w autach czy za uszkodzenia sprzętu kretyn kosiarze zarabiają 800 zł a brukarze 1300 dziwne ze go jeszcze nie zamknęli a firmy nie zlikwidowali

miko

ja słyszałem od kolegi, który tam pracował, że z warunkami to słabo było, że obcinek dużo dostawali i to praktycznie wszyscy,że nie mieli nawet odzieży ochronnej, nie mieli zapewnionej firmowej wody nawet, niby szczegół ale jednak ma znaczenie, bo to są takie podstawy jednak wydaje mi się i słabo bez tego

Twój pan

Rób swoje a nie będzie źle , jak jest koło Ciebie to udawaj że chociaż coś robisz ... zarobek w zależności od otrzymanej umowy bądz stawki godzinowej

Nie Leń, nie pijak, a uczciwy pracownik

Pracowałem w tej firmie parę miesięcy. O normalnej atmosferze raczej tam nie można mówić. O szacunku do człowieka-raczej też nie. Fakt, że niektórzy pracownicy mieli tą pracę w [usunięte przez moderatora], ale szczerze mówiąc, przy takich zarobkach i takim szefie, to raczej angażować się nie da.. [usunięte przez moderatora] faktycznie chodzi pijany (w dodatku chyba bardzo rzadko się myje, bo okrutnie śmierdzi) A to jak się odzywa do pracowników, powinien ktoś nagrać i oddać do Państwowej Inspekcji Pracy-pewnie by zrobili z tym porządek, jak i z tym że pobory są wypłacane ZAWSZE po 10 tym, co jest niezgodne z ustawą !! Na szczęście pracowałem tam tylko parę miesięcy i znalazłem inną pracę. Serdecznie współczuję ludziom, którzy musieli tam zostać. Pozdrawiam szefa i jego synów

syn

Coś ci się pomyliło firma rozwija się i twoje wypowiedzi są oszczerstwem i jedna taka sprawa jest juz w sadzie a druga jak udostępnia mi nr twój ip. będzie kolejnym dowodem.Ludzie to wilki a ty chcesz być jednym z nich panie źle poinformowany.

farorz

ten gościu niema już firmy wszystko przepisał na synów bo sam jest bankkrutem, przez oszustwa ma zakaz udziału w przetargach więc jeśli ktoś liczy na kasę od niego to się przeliczy

@farorz

Ta firma to jedna wielka farsa!!! Szef pijak- przychodzi nawalony do pracy, w dodatku drze jape na wszystkich i wszystko- zero szacunku do ludzi i niech Pan nie mówi że tylko na nierobów i tych zwolnionych- bo babki w biurze też mają z nim przewalone!! Obleśny, śmierdzący typ

majster - 2010-12-09 21:34:04 Firma zorganizowana i wypłacalna szef tylko troche krzyczy!--a gdzie nie krzycza? I nie toleruje nierobstwa i pijanstwa w pracy! Co nie wszystkim zwolnionym i dajacym tu opinie sie podoba! lizus

ptaku

a sam pije i tez jest w pracy dziwne

:))

firma jak kazda inna, jedni pracuja wiele lat, inni, lenie, pijacy i kretacze, pisza zdury na forach:PPPPP, lewusy zawsze beda w spoleczenstwie:PPP

Zostaw merytoryczną opinię o ZAKS - Opole

ZAKS
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Cygana 4
    45-131 Opole