Opinie o Grupa-Eventowa.pl w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa-Eventowa.pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa-Eventowa.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa-Eventowa.pl w Cieszyn

Marek Nowy wpis

Czy grupa eventowa nadal szuka pracowników do współpracy?

alekkku Nowy wpis

hej! wiecie jak najszybciej się do nich dostać do pracy?

Stn Nowy wpis

Tylko teraz siętrzeba zastanowić czy takie frimy szukają tak na bieżąco pracowników. Proszę bardzo o informację o tym. Możecie mi poweidzieć czegoś o tej firmie, bo szukam pracy, ale czegowłaśnie na wieczory praca dorwycza to jest coś co mnie interesuje. MAm nadzieje, że tutaj znajdę taką pracę......

Junior Nowy wpis

Swoją drogą zastanawiam się jakie stawki oferują ludziom, którzy chcieliby u nich pracować. Wiadomo, że nie jest to praca stała tylko weekendowa czy wieczorowa - w zależności od grafiku eventów, ale za taki jeden wieczór powinno się dostawać całkiem dobre pieniądze, a jak wygląda rzeczywistość w tym wypadku?

Brałeś udział w rekrutacji do Grupa-Eventowa.pl. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Klimek

Jeżeli są dobrzy i skuteczni to powinni się cenić więc podejrzewam, że osoby chcące oszczędzić na zorganizowaniu imprezy powinny poszukać innej grupy. Chyba, że są na tyle elastyczni, że potrafią również zaproponować ludziom dany poziom rozrywki i atrakcji w określonym przedziale finansowym. Mógłby ktoś powiedzieć jak to wygląda od środka?

xxx

Jeśli chodzi o organizowanie imprez to nie wiem, ale jeśli pracowników mają w (usunięte przez administratora) to ja osobiście nie chciałbym żeby taka nierzetelna firma organizowała mi jakąkolwiek imprezę.

xxx

Trzymajcie się z daleka od tej firmy!!!!!!!!!!!!! Dobrze wam radze.

nik

Nikomu nie życzę takich stresów o kasę za przepracowaną robotę jak było z tą firmą. Najlepiej robić i nie pytać się o pieniądze. SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY!

gall

Konkretny powód to kasa. Są nie wypłacalni. O kasę musisz się prosić i albo ją w końcu dostaniesz albo po dwóch- trzech miesiący w całości albo w ratach. A Nikt nie pyta się czy masz za co żyć przez ten czas.

moll

Również tak pracowałem. I jak najbardziej przedmówcy mają racje. o pieniądze trzeba się prosić i czekać. Dobrze jak się dostanie kase, gorzej jak nie i trzeba inaczej dochodzić swego. JEDNA WIELKA MASAKRA

gall

TAK. mam bardzo duże powody żeby tak pisać. Nikt chyba nie opisze firmy w której pracował tak jak były pracownik. Jeśli chcesz z nimi współpracować dobrze się zastanów i dwa razy przemyśl czy podpisywać z nimi umowę.

?

Nie dajcie się namówić na pracę w tej firmie!!! Jest nierzetelna i tonie w długach. nie wypłaca wynagrodzeń na czas. O pieniądze trzeba się prosić i wysłuchiwać zapewnień że pieniądze będą w najbliższym czasie.

?

Grupa Eventowa, to (usunięte przez administratora). Nigdy z nimi nie współpracujcie. Na początku jest pięknie a potem mają cie w (usunięte przez administratora). Szkoda mi tylko babeczek które zajmują się papierologią ponieważ obrywają za nie swoje winy.

?

Ta firma to JEDNA WIELKA TRAGEDIA. nie życzę Wam, żebyście mieli z nią kiedykolwiek cokolwiek do czynienia.

?

Zgadzam się w przedmówcą w 200%. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Właścicielka jest nierzetelna i (usunięte przez administratora)ludzi przez nie wypłacanie im pensji.

Bebol

Nie polecam nikomu pracy w firmie: Grupa-Eventowa.pl. Firma ta ma ogromne problemy z wypłacaniem wynagrodzenia na czas, o należne pieniądze trzeba się prosić. Szczerze odradzam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa-Eventowa.pl - Cieszyn

Grupa-Eventowa.pl