Silpol

Dąbrowa

Opinie o Silpol

:) 2012-04-03 10:31:22
Same pozytywy. Chyba nie znam osoby, która w tej firmie narzeka na atmosferę, osoby zarządzające czy zarobki. Duża możliwość dokształcania się w ramach szkoleń i konferencji. Bardzo miłe osoby tam pracują. .
:| 2014-12-23 21:41:02
Osoby owszem miłe, natomiast co do zarobków to śmiech na sali. Kształcenie? Zapytaj pracowników kiedy ostatnio byli na szkoleniu.
:? 2015-01-20 19:57:06
Planuje aplikować do tej firmy - jak wyglądają zarobki handlowców? Atmosfera? Obroty? Podstawy? Prowizje?
Miki 2015-03-02 16:46:29
Jeśli planujesz zarobić rozsądne pieniądze to nie tutaj. 3% od zysku to parę złotych miesięcznie prowizji. Dzięki, ale słabo!
:/ 2015-03-06 12:13:43
Odpuść sobie- byłem na rozmowie o pracę- strata czasu..
???? 2015-08-13 21:27:42
Nie widziałem już dawno tak żałosnych zarobków. Serwisanci zarabiają gorzej niż pracownicy biedronki, a na rozmowie do działu handlowego to proponują po prostu śmieszne kwoty, pomijając prowizję. Generalnie lepiej aplikować do Amazona ;/
grzanek 2015-12-03 14:22:42
Odpuść sobie. Beznadziejna firma bez szans awansu, z miernymi zarobkami.
grzanek 2015-12-08 13:45:57
Nie wiem kiedy Twoja kumpela tam pracowała ale premii w dziale handlowym to nie zobaczysz na oczy. Oczywiście jeżeli chcesz posiedzieć i się ponudzić za 1450-1500 zł to warto :)
grzanek 2015-12-08 13:48:42
No i nie mylić firm Silpol w Dąbrowie z F.H Silpol, to są dwie zupełnie różne firmy.
kolo 2016-03-15 14:18:34
Nie wiem skąd te wyssane z palca kłamstwa wypisane powyżej. Atmosfera w firmie jest tragiczna. Zarówno dział handlowy jak i dział techniczny nie zarabia 3 tysięcy- chyba, że mówisz o kierownikach.
Podstawowy pracownik to najniższa podstawa i premie tak niskie, że aż palcem się nie chce ruszyć. Jeszcze chwilę popracuję tutaj i spadam do normalnej firmy!
tarek 2016-03-15 14:20:47
Silpol z Dąbrowy nie ma oddziałów w innych miastach
tens 2016-04-28 10:09:59
@real Atmosfera jest dobra jeśli chodzi o podejście pracowników, jednak firma Silpol z Dąbrowy koło Poznania jak na tą branżę płaci tak śmieszne pieniądze, że faktycznie na kasie w Biedrze zarobisz więcej. Oczywiście wygórowane wymagania, zero szkoleń, więc jedyne co skłania do zatrudnienia się to w Silpolu to przetrzymanie okresu bez pracy i jednocześnie szukanie nowej. Ani się nie rozwiniesz, ani nie zarobisz.
Karota 2016-06-06 13:54:31
Biedra nie stała się wyznacznikiem płatności, ale skoro w firmie z branży IT- jednej z najbardziej dochodowych i rozwojowych w PL zarabia się mniej niż na kasie w markecie to warto zastanowić się czy warto w ogóle aplikować..
Zostaw swoją opinię o Silpol - Dąbrowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silpol