Opinie o poolsevakman.Be.Sp.z.o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy poolsevakman.Be.Sp.z.o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w poolsevakman.Be.Sp.z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o poolsevakman.Be.Sp.z.o.o. w Wrocław

Czy nowo zatrudnione osoby w poolsevakman.Be.Sp.z.o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Lllll Nowy wpis

Zelmax?Polskie projekty?

alas Nowy wpis

to prawda, do tego nie ma na co narzekać, wypłaty są na czas a i nawet jakieś premie świąteczne się zdarzają, co jest wielkim plusem jeśli chodzi akurat o tę branżę :) choć zgadzam się, że w biurze najlepiej

polonia

Hmm tak czytam co tu napisali inni panowie i jednego nie rozumiem. Jak to. Osobiście pracuje dla tej firmy od ponad roku i jakos nie miałem z nimi do tej pory problemów. To ze czasem zdarzy się przesunięcie o jeden czy dwa dni delegacja. Ale za to innym razem jest wcześniej. Z mojego punktu patrzenia są wporzadku. Nawet bardzo i takich jak ja co z nimi do pracują od bardzo dawna jest więcej, ale tak to juz jest ze jak jest ok to juz raczej się o tym nie pisze . a jak ktoś kombinowal i mu podziekowano to próbuje o smarowac innych. Pracuje dla nich i wiem ze po pracuje jeszcze DL go .

qqq

Pracowales u nich?mozesz napisac cos wiecej?Jak najszybciej

polak
@qqq

też tam pracowałem ,uważajcie na nich ,naprawdę nie płacą ,mają naganiacza który się przedstawia jako Damian albo Michał

Aplikowałeś do firmy poolsevakman.Be.Sp.z.o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
proszek

Uwaqzajhcie na ta firme [usunięte przez administratora] nie wyplacaja pieniedzy wczesnie byla pod nazwa dm solutions z siedziba we wroclawiu trudniaca ludzi belgii szef [usunięte przez administratora] i wogole dajcie spokoj nie ma co trzeba na nich uwazac wiec nie badzcie glupi nie zaczynajcie pracy u nich

proszek Nowy wpis
@proszek

witam chcialbym dokonac sprostowania napisalem negatywny post na temat tej firmy byl to impuls pod wplywem nerwow firma jest ok placa normalnie nie ma zadnych problemow wiec zapraszam do wspolpracy bez obaw mozna im zaufac.Panie ktore pracoja w biurze zawsze pomocne pozdrawiam was dziewczyny oby tak dalej Michał

Zostaw merytoryczną opinię o poolsevakman.Be.Sp.z.o.o. - Wrocław

poolsevakman.Be.Sp.z.o.o.