Opinie o Styleforwomen w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Styleforwomen. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Styleforwomen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styleforwomen w Warszawa

Kacper Nowy wpis

Ile najwiecej spóźnili się z wynagrodzeniem w tej firmie ?

eeee Nowy wpis

@ewa wiesz co z tego co z tego co ja sie oreitnuje to oni teraz nie posiadaja zandych ofert pracy ale nie zaszkdozi wyslac CV juz przynajmniej u nich bedzie

też_klientka Nowy wpis

Dostałam dzisiaj swoją przesyłkę. Jestem bardzo zadowolona zarówno z towaru, jak i z faktu, że go dostałam. Wszystkie opinie na forum są negatywne, każdy z Państwa nie dostał w ogóle przesyłki lub towar nie spełnia oczekiwań, więc nastawiłam się, że ze mną będzie tak samo. A tu taka niespodzianka. Więc jako jedyna tutaj wystawiam znizeczce.pl ocenę celującą- jestem zadowolona zarówno z towaru, ja i z czasu oczekiwania (7 dni).

też_klientka Nowy wpis

Ja zamówiłam, zrobiłam przelew i dopiero wtedy poczytałam to forum. Zadzwoniłam do znizeczka.pl. Pani wysłała mi maila z linkiem do śledzenia przesyłki. Rzeczywiście pokazuje drogę, jaką paczka przechodzi. Dzisiaj o 11 dotarła do urzędu pocztowego w moim mieście. Dzwoniłam do listonosza z pytaniem, czy to ściema.Odpowiedział, że nie, że paczka została przyjęta o tej godzinie w urzędzie pocztowym i po południu ją dostanie do doręczenia. Czekam więc cierpliwie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Styleforwomen? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
jerunio

witam ja tez złożyłam zamówienie w tym sklepie i czekam na towar ,i już nie jestem pewna czy go dostane

martines

czy ktos dostał dziwna informacje o nie dostarczonej przesyłce z poczty polskiej i czy ktos zlozył zamowienie i nie zaplacił za nie czy ze strony sklepu był jakis kontakt o zaplacie ponaglenie

caly czas tak

jak sie skonczynczyla ta cala sytuajca z tym sklepem bardzo mnie to ciekawi wiem ze teraz tych kslepow jest na prawde duzo ktore oszukuja swoich lklientow i chyba nwaet policaj sie takimi klepami ktore oszukuja klientow bardzo zainteresowala. jak to u was wyglada ? prosze o informacje bo ja mam slabe doswiadczenia...

Arek

Witam, nie doszły Wam kupione rzeczy ze sklepu znizeczka.pl? Ja wczoraj zakupiłem a dopiero teraz zauważyłem tą dyskusję :/

OSZUKANA

(usunięte przez administratora) przyłączam się do grona oszukanych ! Zapłaciłam, zero kontaktu, pieniądze w błoto.

Emma

OSZUŚCI, nic więcej nie mam do powiedzenia, zapłaciłam, brak kontaktu, usuwają posty na facebooku, blokują użytkowników NIE POLECAM!!!

dodunia00

Nie uwierzycie, ale pani z firmy znizeczka.pl odpisała mi na maila i przeprosiła, czekam zatem na dosłanie ostatniego produktu,,

dodunia00

Ja zamówiłam kilka rzeczy i co prawda przyszła mi paczka od nich ale nie ma wszytskich rzeczy, które zamówiłam, brakuje jednej, co robić? na maila nie odpisują :(:(:(

Adrian

Dołączam do grona oszukanych. Koszula w dalszym ciągu nie przyszła, a 3 tyg temu wysłana kasa.

naciągnięty

heh no i dałem się naciąć na głupią reklamę koszuli na fb. Zamówiłem prawie miesiąc temu i towaru nie widać do dnia dzisiejszego. Po powyższym wpisie wnioskuje, że może i lepiej że to badziewie do mnie nie doszło. W najbliższych dniach zgłoszę sprawę na policji ale wątpię żeby coś z tym zrobili. Firma znizeczka.pl jest zarejestrowana w Czechach i obawiam się, że nasze organa ścigania są zbyt nieudolne żeby się do nich dobrać. Co ciekawe reklamy na fb jak były tak są dalej. Pozdrawiam innych oszukanych.

NieNieNieNieNie

odradzam, odradzam, odradzam, odradzam, szkoda czasu na zakupy w tym sklepie !!! towar zakupiłem w czerwcu, 8 lipca poinformowali mnie - że już towar wysłany, dostarczono 17 lipca - data nadania na przesyłce 15 lipca, ale to nic - jak ktoś chce czekać i zastanawiać się, czy towar dostanie czy nie -ok. NAJGORSZE - towar jest totalnym bublem, zamówione dwie koszule są do wyrzucenia - były transportowane w kopercie - zwinięte w rulon, po rozpakowaniu okazało się, że jedna ma skazę na kołnierzyku - nie da rady w tym iść 'do ludzi', przy przymierzaniu w koszuli złamał się guzik (brak zapasowego), ale to też jeszcze nic... liczne drobne nitki na koszulach, prujące się brzegi materiału - straszne!!!, ale hitem jest - w jednej koszuli rękaw nie jest w całości przyszyty - widać, że materiał był źle skrojony - ogólnie jest wielka dziura na łączeniu rękawa z resztą koszuli; nie można odpiąć guziuków w koszulach - bo wszystko się rozpada (brzegi materiału - dziury na guziki są tylko nacięte - brak wykończeń - wszystko się pruje, nitka po nitce), MAKABRA, MAKABRA, MAKABRA, cały towar nadaje się do wyrzucenia, nawet na ogórek/do sadu nie można założyć, bo strach na wróble wyglądałby lepiej niż człowiek w tych 'niedorobionych' koszulach - a reklama na facebooku była taka piękna - ciekawe ile z tego ma facebook? szkoda czasu na ten sklep, jak pomyślę, że mam to odsyłać i komuś tłumaczyć, że w tym nie da się chodzić, że czas oczekiwania na przesyłkę jest oszukany (w regulaminie sklepu jest co innego napisane niż pokazuje rzeczywistość) to... lepiej wypić i zapomnieć !!! NIGDY więcej zakupów w tym sklepie !!!! NIGDY

asd

Złożyłem zamówienie parę dni temu. Zdziwiło mnie że nie było numeru tel. i tylko jedna forma płatności (przelew na konto). Na szczęście nie zrobiłem przelewu. Złodzieje jak nic. Nic tam nie zamawiajcie

moni
@asd

Czy towar dotarł?ja zamowilam sukienkę na znizeczka.pl,zaplacilam, termin minął i nie dostalam przesyłki, czekam jeszcze 3 dni jesli sukienka nie dotrze zglaszam sprawę na policje.

martines

Witam a odzywali sie odnośnie platności. Pytam poniewaz tez zlozylem zamowienie ale nie zrobilem platnosci chodzi o sklep znizeczka

beacia

A ja w piątek 4.07 zamówiłam na znizeczka.pl 2 sweterki.... pieniądze zaksięgowały się tego samego dnia. Dzisiaj napisałam maila kiedy wyślą towar no i cisza :/ Oczywiście nigdzie nie ma podanego nr telefonu, no bo po co :/ Mam nadzieję, że przesyłka dojdzie i te swetry nie okażą się jakimś szmelcem i nie będą dziurawe :/ A jak w ogóle nie wyślą towaru no to 98 zł w plecy :/ Wszędzie tylko (usunięte przez administratora) się czają :/

p.zozia

UWAGA !!!!!ta firma ma jeszcze jedna strone z takimi samymi produktami reklamuja sie na fb ,, znizeczka,, kaza robic przelewy a zamawiane rzeczy nie docierajaq do klienta uwazajcie

darbar

Witam również zamówiłem przez Grupera okulary przeciwsłoneczne z wideorejestratorem 11 sztuk pierwszą parę 08.05.2014 doszła 03.06.2014 a 10 par do tej pory nie ma , mimo że zgłaszam skargi nic to nie pomaga , nie polecam tej firmy

Fajnie, że w ogóle otrzymałeś. My zamówiliśmy te okulary na prezent 28 maja i do tej pory cisza...Jak do pon. nie przyjdą zgłaszamy sprawę na policji.

niezadowolona

Kupiłam pendrive 32GB. Długo czekałam na przesyłkę, ale to mniejsza. Pendrive "nie trzyma" danych. Po zapisaniu biblioteki ksiażek (ok. 2 GB) w folerach są "robaczki" nie do odczytania. Szkoda, że CITEAM nie weryfikuje ofert. Więcej u nich niczego nie kupię.

Zostaw merytoryczną opinię o Styleforwomen - Warszawa

Styleforwomen