Agencja Advanced BTL

Gdynia

Opinie o Agencja Advanced BTL

merch Krk 2013-04-29 17:03
Kasa na czas, zleceń przybywa, stawki spoko, wymagający, ale wszystko przebiega w miłej atmosferze. Pracuję tam już ponad 2 lata! Narzekać nie mogę. Polecam!
lgr 2014-05-09 13:06
dużo ofert, zero opóźnień z wypłatami, dobry kontakt, również polecam
Rafal_G 2014-05-09 21:03
Współpracuję z Agencją Advanced BTL od 2010 roku. Dziewczyny tam pracujące są bardzo sympatyczne i kompetentne w tym co robią. Najważniejsze, że prace jakie załatwiają są sprawdzone, legalne i z gwarantowaną wypłatą. Naprawdę można zaufać ludziom pracującym w tej Agencji. POLECAM !!!
Norbi 2014-05-13 14:43
Pracodawca godny polecenia!!! Pracuję już 2 lata i nigdy nie było żadnego problemu z porozumieniem się czy wyjaśnieniem jakichś niejasności. Pieniążki zawsze na czas i tyle ile być powinno, dobry kontakt z siedzibą w Gdyni, stałe zlecenia, miła atmosfera, życzliwi współpracownicy.
lukash 2014-05-14 18:22
Agencja ok, wypłaty zawsze na czas, współpraca w miłej o godnej polecenia atmosferze. Polecam
merch Lbn 2014-05-30 19:01
Firma rzetelna i profesjonalna. Osoby w biurze bardzo miłe, pomocne. Wypłata zawsze w terminie
LM_Gliwice_1&2 2014-06-01 14:05
Pracowałem prawie dwa lata, nigdy nie miałem powodów do narzekania czy tez uwag co do firmy. Terminowe wypłaty wszystko pięknie i ładnie. Co do serwisowania to jako student praca bardzo dobrze mi odpowiadała gdyż sam decydowałem kiedy iść serwisować także praca nie kolidowała mi ze studiami. Co do wypłaty nigdy nie narzekałem na stawkę. Bardzo dziękuje za miłą współpracę :)
Praca serwisanta nie jest szczególnie ciężka lecz wymaga solidności dokładności oraz pamiętania o terminowym raportowaniu oraz wysyłaniu kart pracy.
Polecam wszystkim
merch gdańsk 2014-06-02 11:15
Pracuje w tej agencji od dłuższego czasu, wypłata zawsze na czas, stawki spoko. Koordynatorzy mili i pomocni. Pracowałem już dla paru agencji tego typu lecz tylko z nimi współpracuje od dłuższego czasu.
merch Gdańsk 2014-06-02 11:45
górnik - praca merchandisera jest praca dorywczą i wiąże się z dbaniem o ekspozycję produktów Klienta na regałach i ekspozytorach - tak ogólnie mówiąc.
niki 2014-08-08 20:09
Bardzo wymagająca,są kontrole,czasem trzeba się pouczyć, ale pieniądze są raczej na czas,a stawka dobra nawet mogłabym powiedzieć,że czasem bardzo dobra. Polecam :)
Adam 2015-01-24 20:46
To jak obecnie w ogóle działa Agencja Advanced BTL? Zatrudniają dużo osób, bo spodziewałem sie znacznie wiekszej liczby komentarzy, a pojawia się jeden na miesiąc albo i jeszcze rzadziej i rzadko dotyczy on warunków pracy. Rekrutował się ktoś w ostatnim czasie i jest w stanie polecić tutaj pracę? Pozdrawiam.
bardzo_słabo_płacą 2015-02-16 16:18
11zł brutto dla merchandisera na godzinę, 2 godziny w tygodniu, 8 godzin w miesiącu, do wypłaty około 80zł netto jak dobrze liczę?! Szkoda odpalać samochód. Kwoty tak śmieszne że aż żenujące.
Robert 2015-03-05 12:23
Generalnie jeżeli chodzi o kwestię wynagrodzenia to czego spodziewasz się po pracy dorywczej? 50zł brutto za godzinę pracy? Albo 100 godzin pracy miesięcznie?
Pracuje w Agencji już 2 lata - mam parę serwisów w paru marketach, miesięcznie mam 51 godzin na serwisie. Tygodniowo wychodzi około 8-13 godzin. Idealna praca dla studenta! Zaczynałem w Agencji z jednym marketem - 8 godzin miesięcznie, sprawdziłem się i zaproponowali mi większa ilość godzin i marketów. Dodatkowo z paru innych agencji pozbierałam sobie też parę serwisów i miesięcznie mam łącznie ok. 100 godzin. Można?
daa 2015-07-16 20:25
stawki tak niskie ze szok.szukaja chyba bezdomnych do pracy za pare groszy(usunięte przez administratora)ocena ogolna niedostateczna.
gala 2015-07-16 20:28
szukalem pracy dodatkowej.patrze fajna oferta z tej agencji.ale gdy przeliczylem stawke to pierwsza mysl taka ze chyba nienormalni sa.szkoda odpalac auta 8 razy w miesiacu za 90 zl.
Serwisant z Wielkopolski 2015-08-23 20:27
Pracuję z nimi od stycznia jako serwisant (merchandiser - jak kto woli) i na razie bardzo sobie chwalę te współpracę. Wiem co mam robić i za ile i kasa tez na czas - dla tych co szukają dorywczej pracy - polecam!
Marek 2015-08-25 14:35
Dla mnie spoko, polecam. Robisz swoje, kasa na czas. Pracuje z nimi od kilku miesięcy na serwisach. Moja dziewczyna od czasu do czasu pracuje z nimi przy kosmetykach i tez sobie chwili, zawsze fajna dodatkowa kasa dla studenta.
Paweł 2015-08-28 11:54
Pracuję dla tej agencji ponad 4 lata i w przeciągu tego okresu nie było ani razu opóźnień związanych z wypłata wynagrodzeń. Koordynatorzy mili i profesjonalni. Polecam wszystkim!
Łukasz 2015-08-28 12:18
Pracuje dla agencji już jakiś czas. W okresie całej współpracy nie było żadnych opóźniej w wypłacie :). W razie problemów ze wszystkim można się dogadać.
Polecam wszystkim współprace
klaudek 2015-08-28 12:34
Jestem merchandiserem prawie rok, firma godna polecenia pomocna w razie jakichkolwiek problemów, solidna i rzetelna, a pieniądze zawsze na czas ;)
wisła ja wisła 2015-08-28 14:15
będąc na serwisie od roku mogę stwierdzić jednoznacznie: super !
nie sądziłem, że dla osób młodych jest możliwość podjęcia pracy dodatkowej, a tutaj zdziwienie. bardzo sobie chwalę, kompetentnych koordynatorów mojej pracy, zarobki też są super, serwis jest to dobra praca dla młodych ludzi, którzy szukają dorywczej pracy. z pełnym sumieniem Polecam :)
WK 2015-08-28 14:19
Bardzo pozytywna atmosfera, pełny profesjonalizm, wypłaty na czas. z czystym sumieniem polecam ;)
skorpion 2015-08-28 17:18
Firma rzetelna i godna polecenia pracownicy w biurze są mili i zawsze można się z nimi dogadać. Pieniądze są na koncie zawsze na czas. Gdy potrzepuje to dostosują terminy wizyt do mojego grafiku.
simon 2015-08-30 12:50
Bardzo dobra atmosfera, szybko i rzetelne załatwianie spraw przez tą firmę. Wypłata na czas. Kontakt z pracownikami bardzo dobry.
Kamil 2015-08-30 17:05
Spoko zarobki - zawsze na czas, mili opiekunowie, żadnych problemów :)
Można się świetnie dogadać, godziny można dostosować do swojego grafiku, firma nie robi absolutnie żadnych problemów. MEGA POLECAM :)
Aleksandra 2015-09-03 10:09
Merchandiser:rekrutacja odbyła się przez telefon -w moim przypadku Pan bardzo miły i konkretny:))Firma rzetelna i godna polecenia pracownicy w biurze są bardzo mili i zawsze można się z nimi dogadać. Pieniądze są na koncie zawsze na czas.
Polecam:))
Artur 2015-11-26 16:57
nic dodać nic ująć jedna z najlepszych agencji, bardzo dobry kontakt nawet z drugiego końca kraju, wypłata na czas, mili i wyrozumiali koordynatorzy :)
słabiutko 2015-12-09 18:46
Znowu ogłoszenie dla frajera, 8 godzin w miesiącu za 11zł brutto! Szkoda paliwa na tą działalność charytatywną bo trudno to nazwać pracą, nawet dorywczą!
surfer 2016-03-17 10:03
piz, pracuje w Advanced BTL od 5 lat przy różnych projektach. Nigdy nie oferowali umowy o pracę dla merchandiserów, promotorów, animatorów, hostess czy dermokonsultantek - bo niby jak to sobie wyobrażasz? musisz zrozumieć że jest to praca " dodatkowa" i w zależności od zlecenia jest to od kilku to kilkunastu godzin w miesiącu. Jak chcesz mieć umowę o pracę pracując 8 czy 16 h w miesiącu?
mają lepsze i gorsze zlecenia ale ja nie narzekam, czasami biorę od nich jakieś zlecenie które jest średnio opłacalne tylko po to żeby o mnie pamiętali jak będą mieli coś ekstra i jak widać pamiętają bo regularnie robię dla nich jakieś zlecenia ;)
C 2016-05-18 21:06
W jaki sposób zawieraliście umowę z tą firmą? Czy w bezpośrednim kontakcie z pracownikiem firmy? czy może drogą zdalna - korespondencyjną?
C 2016-07-03 19:19
Ponieważ w takiej umowie podajesz swoje dane, raczej dobrze by było mieć 100% pewność komu się podaje i wiedzieć, że wszystko będzie ok.
Magda 2016-07-05 11:53
Wasze dane, jakie podajecie w umowach zabezpieczane są wg obowiązujących standardów i dostęp do nich mają jedynie upoważnione osoby wyłącznie w celach związanych z realizacją postanowień zawartych w umowach, np. aby utworzyć konta na panelach raportowych, być w kontakcie z danymi przedstawicielami firm zlecających w sprawach związanych z realizacją danych merchandisingów, wysłać wynagrodzenia lub roczne pity.
W razie ewentualnych pytań proszę o kontakt na adres: biuro@ad-btl.pl
Pozdrawiamy,
Zespół AD BTL
Magda 2016-07-08 14:15
Od jakiegoś czasu współpracuje z ta firmą. Pracuje jako hostessa, promotorka, animatorka. Jestem bardzo zadowolona stawki są wysokie, czasem premię , wypłata zawsze na czas, co jakiś propozycje na nowe akcje, wsYstko uczciwie , dbaja o pracownika ,koordynatorki bardzo miłe , zawsze jest z nimi kontakt. Naprawde mogę polecić :)
Fachmann 2016-09-15 14:56
Stawki dla bezdomnych, to co oferują nie można nazywać pracą, nawet dorywczą. Dajcie w kieszeń komuś w Brico/Mrówce/PSB 100zł to on wam to samo zrobi bez dodatkowych ludzi, pseudo umów i innych pierdół. A te śmieszne posty pochwalne powyżej to już max żenada.
seta 2016-09-22 22:55
Ile razy w miesiącu można czytać taką pseudo ofertę?:

"Witam,
Poszukujemy osoby chętnej do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru na markecie budowlanym Bricomarche Nowy Tomyśl.
8-10 h miesięcznie
Stawka 12 zł brutto za godzinę pracy
Asortyment malarski - pędzle, wałki, taśmy, folie itp.
Godziny pracy dowolne.
Zainteresowany?
Pozdrawiamy serdecznie,
Agencja Advanced BTL"

Od roku albo dalej to wałkują I NIE PRZYSZŁO IM DO GŁOWY ŻE NIE MA CHĘTNYCH!
Paul 2016-09-25 09:31
A mi te dodatków parę złoty do pensji robi różnicę, i nie muszę się martwić czy wypłatę dostane czy nie bo jest umowa i wszystko na legalu.
Na razie 4 miesiące z nimi pracuje i przelew zawsze na czas
aks 2016-09-25 10:04
i to jest bardzo w porzadku, widzisz 4 miesiace to juz cos zazwyczaj pracownicy po miesiacu stwierdzaja,ze coś jest dla nich lub nie, ja tez uważam, ze skoro proponują umowy dla pracowników to musza sie z nich wywiazywać
W.94 2017-01-25 17:47
Agencja ogólnie w porządku. Zarobki jak na pracę dorywczą dobre, pracownice miłe, koordynatorzy też bardzo w porządku. Do tej pory nie było również problemu z wypłatą, wszystko było płacone na czas. Niestety, po raz pierwszy mimo upłynięcia terminu zapłaty, pieniądze dalej nie wpłynęły na konto. Mija tydzień od umownego terminu. Jest to ewidentnie wina agencji lub zleceniodawcy, bo wszystkie obowiązkowe papiery do agencji przesłałam już dawno. Przyczyna takiego opóźnienia nie jest znana. Uważam to za bardzo nie fair w stosunku do pracownic, od których systematyczność i terminowość są wymagane i bardzo mocno egzekwowane. Nie wiem dlaczego tak się stało, ponieważ tak, jak już wcześniej wspomniałam, do tej pory wszystko było jak najbardziej terminowo. Oprócz tej jeden wpadki, pracę w agencji polecam.
2sort 2017-03-09 12:07
Zarobki dobre? Bricomarche Nowy Tomyśl 9.49 zł/h netto. To w okolicy Ukraina na produkcji ma 10 zł tak że bez komentarza.
Aneta 2017-03-17 12:00
@W.94 udało Ci się otrzymać wynagrodzenie? Rozumiem, że pierwszy raz wystąpiła taka sytuacja. Możesz powiedzieć coś więcej na temat Twojej dotychczasowej współpracy z Agencją Advanced BTL?
Tru 2017-07-04 22:47
Pracuje od kilku lat jako Konsultantka i Hostessa dla Advanced BTL na Śląsku. Czasami są lepsze topowe stawki, czasami gorsze. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Kontakt z koordynatorka bardzo dobry, zawsze jestem dokładnie poinformowana na czym polegać ma moja praca, gorąco polecam!
Aneta 2017-07-05 15:41
@Tru
piszesz, że pracujesz w firmie od kilku lat. Czy na przestrzeni tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jeśli próbowałaś współpracy z innymi agencjami, to chętnie też dowiemy się również, czym Advanced BTL wyróżnia się na ich tle.
Jola26 2017-10-02 12:39
Tak może i jest w ogłoszeniu Ale
1. Pracuje już prawie dwa lata i nigdy żadnego spóźnienia z wypłatą
2. W umowie mam 6 godzin tygodniowo Ale czasami robię około 12-13 w zależności ile poszło towaru bo Co? Masz w umowie 2 godziny tygodniowo i zostawisz sklep bez dołożenia towaru? Idziesz dokladasz dodatkowe godziny Ci wpadają
3. Tak jak pisałam wyżej mam dużo nadgodzin za które także wypłacają i u mnie wychodzi jakieś 10.56zl netto
4. To Ty sam wybierasz kiedy i o której idziesz do pracy
Podsumowując wychodzę na tym miesięcznie około 500zl a te komentarze dziwne to piszą tylko Ci którzy nie mają pojęcia o pracy z tą agencją
Zostaw swoją opinię o Agencja Advanced BTL - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Advanced BTL