Gastro Service System

Koszalin

Opinie o Gastro Service System

d...... 2013-04-28 10:18:50
PRACUJ, PRACUJ(usunięte przez administratora) SOBIE FURE KUPI, JEDNA KUPI, DRUGA KUPI A TY DALEJ BEDZIESZ GLUPI!!! CZEKAM NA WYNAGRODZENIE DO 10 MAJA, NIE PODARUJE MU NAWET 1GROSIKA MOJEJ PENSJI!!! JEZELI NIE DOSTANE PUSZCZE GO Z TORBAMI!!!!! TRAFIL NA NIE ODPOWIEDNIA OSOBE!!!! A WIEC PANIE (usunięte przez administratora) RADZE ZE MNA NIE IGRAC BO NIE TYLKO PAN JEST CWANY. A WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED PRACA W TEJ FIRMIE!!!!! NIE DAJCIE IM SIE OKRADAC!!!! PRZECIEZ ONI LEZA I SIE SMIEJA Z WAS!!!! PROSZE O KONTAKT WSZYSTKIE OSZUKANE OSOBY JESTESMY W STANIE PRZERWAC TEN CIAG JEGO SCIEZKI SUKCESU I NIE POZWOLIC NA DALSZE OSZUKIWANIE!!!!!
EWEK6A 2014-04-06 17:03:55
CZY OTRZYMAŁEŚ WSZYSTKIE ZAROBIONE PIENIĄDZE? JAK TO ZROBIŁEŚ. MOŻEMY POGADAĆ?
ruder 2015-12-16 21:58:40
Z wypłacaniem pieniędzy przez tą firmę nie ma z tego co wiem, znam ją stosunkowo niedługo, no ale nie słyszałem, żeby pojawiał się w tym przypadku problem.
vhj 2016-04-27 20:30:07
jeśli placą na czas, to jestem spokojna, można aplikowac :)
Zostaw swoją opinię o Gastro Service System - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Service System