Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Gastro Service System

Pracowałeś w firmie Gastro Service System i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
d...... - 2013-04-28 10:18:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
PRACUJ, PRACUJ(usunięte przez administratora) SOBIE FURE KUPI, JEDNA KUPI, DRUGA KUPI A TY DALEJ BEDZIESZ GLUPI!!! CZEKAM NA WYNAGRODZENIE DO 10 MAJA, NIE PODARUJE MU NAWET 1GROSIKA MOJEJ PENSJI!!! JEZELI NIE DOSTANE PUSZCZE GO Z TORBAMI!!!!! TRAFIL NA NIE ODPOWIEDNIA OSOBE!!!! A WIEC PANIE (usunięte przez administratora) RADZE ZE MNA NIE IGRAC BO NIE TYLKO PAN JEST CWANY. A WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED PRACA W TEJ FIRMIE!!!!! NIE DAJCIE IM SIE OKRADAC!!!! PRZECIEZ ONI LEZA I SIE SMIEJA Z WAS!!!! PROSZE O KONTAKT WSZYSTKIE OSZUKANE OSOBY JESTESMY W STANIE PRZERWAC TEN CIAG JEGO SCIEZKI SUKCESU I NIE POZWOLIC NA DALSZE OSZUKIWANIE!!!!!
zdjecie uzytkownika
EWEK6A - 2014-04-06 17:03:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [d...... - 2013-04-28 10:18:50]:
CZY OTRZYMAŁEŚ WSZYSTKIE ZAROBIONE PIENIĄDZE? JAK TO ZROBIŁEŚ. MOŻEMY POGADAĆ?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gastro Service System

Twoj email:
Wiadomość: