BI-MET

Ruda Śląska

Opinie o BI-MET

oszukany klient 2013-04-26 22:25
coz mozna by powiedziec o firmie bi-met, a wlasciwie jednej z filii, nie polecam pracowac w tej firmie w ogole, wspolpraca z pracownikami, którzy na kazdym kroku kantuja klientow delikatnie mowiac, zarobki to marne 1200 zlotych, na premie nie ma co sie ludzic. na stronie oferty pracy, cytuje "praca w kretywnym zespole" to jakas kpina. banda idiotow i tyle. nie mozna ufac pracownikom pod zadnym pozorem. okrojony towar po innych klientach rozpisuja na meneli i innych mniejszych klientow, latwo mozna by to znalezc w rozliczeniach(sytuacja: klient przywozi 300kg aluminium, pracownicy taruja wage na powiedzmy -50kg,pozniej ten sam towar jest rozpisany na ktoregos z klientow, mozna by ta ukladanke latwo ulozyc. dodatkowo rozpisuja towar tak klientom, aby nie musieli placic podatku od kwoty powyzej 1000 zlotych, wiec dzialaja na szkode panstwa rowniez. wszystko wiem od magazyniera firmy, ktory jest po prostu pepla.
seba 2016-05-03 10:17
parias' jeżeli jestes nadal zainteresowany praca u nich to teraz szukają Specjalisty ds. Logistyki i oferują pakiet świadczeń pozapłacowych, o kasie nie napisali ile ale pewnie adekwatna do wykonywanych obowiazków i twoich komeptencji
Zostaw swoją opinię o BI-MET - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BI-MET