OPEN MIND-KRAKÓW

Kraków

Opinie o OPEN MIND-KRAKÓW

OSZUKANI 2009-09-26 16:14:14
OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED FIRMĄ "OPEN MIND" Z KRAKOWA,SA TO [usunięte przez moderatora]I LUDZIE BEZ ROZUMU.BARDZO WAS WSZYSTKICH PROSZE UWAŻAJCIE NA NICH.FIRMA TA MA ADRES W KRAKOWIE [usunięte przez moderatora] ONI NIE ZAŁATWIAJA ZADNEJ PRACY.UWAŻAJCIE [usunięte przez moderatora]
gość 2009-09-27 15:54:13
Możesz napisać coś wiecej? Czy ktos jeszcze zna tę agnecję ?
lola25 2009-10-19 10:09:03
Open mind to [usunięte przez moderatora] potwierdzam byłam na wyspie gurensey w 2009 roku za ich pośrednictwem .Zostałam zwolniona po 2 tygodniach zadzwoniłam do open mind a oni wcale mi nie pomogli dzięki pomocy obcych ludzi wróciłam do kraju.Zastanówcie się jeśli chcecie z nimi jechać .Poza tym ściemniają z zarobkami nikt nie zarabia na miesiąc tak jak oni obiecują 900 funtów tylko po przyjeździe na miejsce okazuje się ze miesięczne zarobki wynoszą tylko 450funtów.
anika 2010-03-28 21:25:29
facet który to prowadzi w Krku to anglik, pan [usunięte przez moderatora]- ostrzegam to maniak, wydzwania dziesiątki razy do ciebie, naciąga jak tylko może, obiecuje złote góry, wszystko śmiechu warte, dziwne że jeszcze tego nie zamknęli
beny 2010-09-08 13:38:40
mógłby ktoś napisać coś więcej o tej firmie ?
agaaga 2011-04-12 15:12:13
już nie wiem w co wierzyć są dobre i złe opnie. Jestem w kontakcie z Piterem, który na wszystko się zgadza i rzeczywiście bardzo obiecująco to wygląda, w ogóle mam wrażenie jakby bardzo chciał żebym pracowała a przecież chętnych musi być wiele. Praca na wyspie Guernsey jako kelnerka 1200 miesięcznie i moge nawet na dwa miesiące jechać....zastanawiam się ciągle i jakby ktoś mógł mi opowiedzieć jak tam jest proszę o kontakt [usunięte przez moderatora] Bardzo mi zależy na opinii mam jechać sama, dlatego chcę mieć pewność Dzieki z góry
halo 2012-01-12 01:55:06
Czy ktoś ma aktualne informacje na temat tej firmy? Bardzo proszę o info na forum.
Mike 2014-01-15 13:00:14
uwazam firme Openmind z Krk za jak najbardziej rzetelna. Lecialem pierwszy raz sam . Juz na lotnisku czekal na mnie moj szef do hotelu podrzucil mnie swoim jaguarem tam przedstawil mnie z reszta ekipy, pokazal stanowisko pracy i odprowadzil do pokoju. Nastepnego dnia zaczalem prace i pewnie bym pracowal dalej ale po 2 tygodniach byl koniec sezonu i musialem szukac innej pracy . Prawda jest taka ze jezeli ktos chce pracowac to na wyspie ta prace znajdzie, nawet bariera jezykowa nie jest przeszkoda, gdzieniegdzie przejdziesz slychac ziomkow poslugujacych sie jezykiem polskim.
Ogolnie jestem zadowolony.
tomek 2014-03-09 17:49:03
W sumie, właściwie, czemu pracowników w Krakowie open mind miałby traktować jakoś gorzej, pewnie jest podobnie.
Maria O. 2014-03-16 21:27:01
Witam, ja również byłam dzięki firmie Open Mind półtora roku na Guernsey, POLECAM z całego serca pana Petera! Bardzo mi pomógł i wszystko było jak najbardziej w porządku! (usunięte przez administratora)
SweeTkicia 2015-01-05 16:36:03
OPEN MIND-KRAKÓW podobnoi planuje jakieś wielkie wymiany obecnych pracowników na nowych, zwolnienia i zatrudnienia. takie plotki krążą po mieście. czy ktoś może zaprzeczyć lub konstruktywnie potwierdzić? to byłaby wreszcie dla mnie szansa na zatrudnienie u nich. pozdrawiam serdecznie i jak coś wiecie to błagam piszcie
joaannna 2015-03-30 14:13:34
Open mind z krakowa to największa w Polsce szkoła dla instruktorów, trenerów fitness, wellness i health, trener personalny, pilates, aqua, joga oraz wiele innych. Także wszystko co wiążae sie z byciem fit, teraz tak modnym. Myślę że też znalazłoby się miejsce dla dietetyka i innych podobnych, więc szerokie spektrum możliwości
smsk 2016-05-20 23:22:43
nie wiem co można o nich słyszeć czy przeczytać, nie jestem w stanie znaleźć nawet ich strony internetowej. Zastanawiam się @mis, czy praca tutaj to obecnie jakikolwiek prestiż i zdobywanie doświadczenia.
Zostaw swoją opinię o OPEN MIND-KRAKÓW - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPEN MIND-KRAKÓW