Opinie o Interkadra w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Interkadra. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Interkadra o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interkadra w Wrocław

Nie polecam pracy przez InterKadra w fabryce 3M przy ul. Kowalskiej. Umowa zlecenie, ciagle zmiany w grafikach lub odwołania. Rekruter w biurze obiecuje cuda wianki, po 3 miesiącach możliwość zmiany umowy na umowę o prace. Na produkcji rządzą Ukraińcy, koordynatorka w ogóle nie interesuje się niczym. Goście za wschodniej granicy maja pierwszeństwo do wszystkiego nawet rządzenia. Pracowałam na różnych obszarach, osoby zatrudnione przez 3M mówiły mi żebym zwolniła się z tej IK, bo wszyscy Polacy którzy tam pracowali już dawno się zwolnili, bo mieli dość poniżania ich przez koordynatora. Została sama Ukraina. Znajoma kilka lat temu tam pracowała, opowiadała mi o różnych sytuacjach związanych z mobbingiem i brakiem reakcji ze strony kierowników IK. Sama przekonałam się jak to wyglada, gdy potrzebowałam pracy i tam trafiłam. Moja przygoda nie trwała długo, przeszłam na randstad.

Melon
@Ania

Więc od czego zacznę, firma zewnętrzna Inter Kadra tylko patrzy normy nie jakość a inne osoby po których bym się nie spodziewał, (usunięte przez administratora) ponieważ premi nie będą miały i myślałem że Tylko Ukrainki nie mają szacunku ,a tutaj się okazuje że swój swojego by utopił w lyszce wody bo lideruje i ma kilka osób pod sobą...

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Interkadra?

Ktoś tam nic nie znaczący.. Nowy wpis

jak zastanawiacie się, jak to być wółem, czy koniem w polu - zatrudnijcie sie w Interkadra. już na odresie próbnym wrzucają tyle pracy, że musisz robć codziennie nadgodziny a praca sie nie kończy. nie jesteś w stanie zrobić i 70 % zadań codziennych. (usunięte przez administratora) brak szacunku do ciebie i rozwinięta nerwica9o ile tylko ona) gwrantowane bardzo szybko. 1 osoba wykonuje prace 4 osob. gdzieś nizej w komentarzach ze roatacja duza, ale pewnie dotyczyla pracowników pod klientów, BA rotacja w samej interkadrze jest wiecej niz naście, za krótki okres. Chyba jest coś bardzo nie halo jak na 2-3 dzień pracy przechodząc mimo pracujące osoby w biurze szepczą do ciebie " biegnj stąd", ale czlowiek czasem głupi, mysli ze to przesadne marudy....

Jaki dress code obowiązuje w Interkadra?

Ktoś Nowy wpis

Rozmawiałem z Panią Polą która miała mi dosłać więcej informacji na temat pracy, firmy itd. Pani Pola nie dotrzymała słowa i nie otrzymałem żadnych informacji. Po moim kolejnym zapytaniu - co się stało - dostałem smsa, że temat już nieaktualny. Jeśli praca jest nieaktualna to dlaczego ogłoszenia nadal widnieją i są odświeżane. Nieprofesjonalne i niegrzeczne podejście do klienta. Może i lepiej, że tak się stało bo z takimi firmami lepiej nie robić żadnych biznesów (utwierdzam się w przekonaniu po przeczytaniu innych opinii). Najpierw nie dotrzymują słowa w sprawie kontaktu, a potem nie dotrzymują umowy w sprawie wynagrodzenia. Zdecydowanie odradzam korzystanie z Interkadry.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Interkadra? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Justyna
@Ania

Chcesz przez to powiedzieć, że każde z doniesień, które o nich słyszałaś potwierdziło się i przetestowałaś to sama? To jak to konkretnie wyglądało podczas tego Twojego krótkiego czasu tam u nich?

Wojtek
@Ania

Weszłam zobaczyć czy ta agencja dalej prosperuje. Pracowałem tam 3 lata temu. Widzę, ze dalej jest tam ciekawie. Dziewczyny płakały po kiblach, praca po 12h bez dodatku za nadgodziny, wielu polaków zwolniło się gdy ja odchodziłem. Jedna wielka masakra, napływ ukraińców. To prawda, ze tam był ciągły (usunięte przez administratora)przez chyba Agatę która tam była koordynatorka. Do liderow zwracała się jak do psa, brak szacunku. Pamietam jak jedna z liderek płakała , bo zmuszano ja do pracy w sobotę, bez dodatków. Masz przyjść i koniec. Wyszłaś na fajkę, to zabierali jakieś śmieszne 150zl premii, a ukraińcy liderzy ciagle na papierosie.

Jolo
@Wojtek

Ale wymyśliłeś story - dobry jesteś. Książkę napisz.

Justyna
@Jolo

w zasadzie to co w tej historii takiego Ci się nie podoba, że tak uszczypliwie piszesz?

Mariusz
@Ania

Ukraince zadza Polakami a nas tylko garstka ,ludzie którzy pracują po kilka lat poprostu dla mnie są nie zaradni na umowę zlecenie ,a ta cała Liderka Masza gowniara która nie ma szacunku do Polaków jeszcze jeden taki wybryk za (usunięte przez administratora).

Norbert
@Ania

Liderka Masza ma podejście Stalinowskie do Ludzi ,myśli że jak dostała troszeczkę ,że może zadzic to bardzo się Myli ,rozmawiać nie można bo pójdziesz do domku podejście gorzej niż w przedszkolu, niby jak rozmawiasz to planuje że na gorszy dział wyślę, po buzi widać że jest wredna Myśli ze Polsce zrobi karierę, to bardzo się myli .Powodzenia w Końcu ktoś nie wytrzyma i pójdzie powie jaka jesteś.!!!

Melon
@Ania

Jak długo trwa proces awansu w Interkadra?

Czy Interkadra zapewnia kartę multisportu?

Jakie są warunki zatrudnienia w Interkadra?

Natalia

Źle nie polecam. Praca jest odwoływana z dnia na dzień. Nie polecam

Natalia

Omijajcie ta agencje z daleka. Bo to dramat co mnie dziś spotkało. Do dziś miałam umowe przez ta agencje. Mój chłopak dostał smsa rano , że zmiana na 13.45 odwolana na dziś. Ja piszę do tej Pani czy jest zmiana aktualna. A ona , że tak. To się pojawiłam w pracy. Wchodzę na halę a tam dostaje wiadomość, że mnie w systemie nie ma. Czyli nie mogę dziś podjąć pracy. Jestem spokojnym człowiekiem, ale aż się zagotowałam. Stojąc pod budynkiem zakladu pracy dzwonię do Pani z inderkadry z pytaniem co to ma wszystko znaczyc. Połączenie ode mnie zostało nie odebrane. Pisze smsa . Tez bez odpowiedzi.. dzwonię jeszcze raz i nikt nie odebrał. Napisałam do tej Pani smsa , że opiszę tą sprawę w internecie. Dopiero po tym smsie do mnie ta kobieta zadzwoniła i powiedziała ,że zostałam wpisana na listę. Praca się zaczyna o 13.45 a o 14.20 zostałam wpisana na listę pracowników. Kabaret. Nie pozwole z siebie robić idiotki. Sprawa została zgłoszona do kierownictwa z inderkadry. Z pytaniem czy tak się ludzi traktuje. Czekam właśnie na odpowiedz. Nie polecam tej agencji nikomu. Koszmar. Koszmar i jeszcze raz koszmar. Jeszcze dodam ,że mój chłopak był na liście na komputerze i przed wejściem do budynku fabryki.

Kierowca kat C !!!!!

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

@Kierowca kat C !!!!!

Jako kierowca masz robić rozładunek? Mówią o tym na rozmowie, jest to w zakresie obowiązków? No i nikt nie pomaga rozładować towaru?

Cifjubig

Jak to jest, że osoby zatrudnione przez interkadre nie dostają dodatków za pracę w nocnych godzinach? To legalne? a karanie za brak brania nadgodzin, przeniesieniem na cięższe obszary na produkcji....?

Beata
@Cifjubig

musi być dodatek za pracę w godzinach nocnych. brak dodatku to łamanie kodeksu pracy. lepiej sprawdzić na pasku czy faktycznie jest tak jak piszesz...a przesunięcie na inny obszar, hmm ciekawe jak to udowodnić że to w ramach "kary"

@Cifjubig

A za nadgodziny płacą czy też nie? Za nocki jest niewielki dodatek. 3,96 brutto. No ale to zawsze pieniądz. Powinieneś się wykłócić o swoje. Ja bym tak zrobił.

@Paweł

witam mi tez dali dodatek za 5 godzin nocne 20 pln czyli wychodzi tak samo ale co mi po tym jak trzeba wracac autem albo czekać na nocny autobus albo pieszo 1,5 godziny przez miasto w środku nocy wychodząc o 3 byłem 4 30 w domu pozdrawiam

Gosik

Firma gidna polecania. Zarobki wyplacane w terminie. Dobra opieka koordynatora. Polecam

Ilona
@Gosik

Naprawdę Ci się podobało? Jestem w szoku! Inne opinie o tej firmie nie są takie pozytywne. Co o nich sądzisz?

Elżżbiett

NIE POLECAM TEJ AGENCJI!! NIEPOWAŻNE REKRUTERKI BRAK PROFESJONALIZMU CZY TO TOTALNY BRAK SZACUNKU WOBEC LUDZI. ?? ONE ROBIĄ LUDZI W BALONA !!! CZY ONE NIE MAJĄ CZŁOWIECZEŃSTWA I ZA GROSZ EMPATII ??. CZY NIE POSIADAJĄ NAWET ZWYKŁEJ LUDZKIEJ PRZYZWOITOŚCI WOBEC KANDYDATEK I KANDYDATÓW I PRACOWNIKÓW ? ?? BRAK JAKIEGOKOLWIEK DIALOGU I KOMUNIKACJI Z LUDZMI ODRADZAM

XYZ

Bardzo duża rotacja pracowników mówi sama za siebie, w ciągu roku zwolniła się ponad połowa zespołu.. To nie wymaga większego komentarza odnośnie poszanowania ludzi w firmie..

Słubice
@XYZ

O jakich stanowiskach mówisz?

Jak dużo osób pracuje w Interkadra?

XYZ

Ok. 10-15 osób

Ktoś

Nie polecam pracy w Interkadrze chyba że dla desperatów. Pracowałam w biurze we Wrocławiu. Pensja bliska minimalnej krajowej. Główne obowiązki pracownika to porządkowanie stosow papierów wrzuconyvh byle jak do szafy przez zaniedbania innych pracowników. (usunięte przez administratora) (którego byłam świadkiem), zazdrość, toksyczna atmosfera są tu na porządku dziennym. Po donosie jednej z "kolezanek" zostalam zwolniona bez żadnego ostrzeżenia, o 15.50 dowiedzialam się że to ostatni dzień mojej pracy.

Kelly

Ile zarabia rekruter z niemieckim? Czy premie są realne? Ile wynosi podstawa? Czy umowa jest na stałe? I równie ważne, jaka jest atmosfera w biurze we Wrocławiu?

Gosc
@Kelly

Co do zarobków jak nie wyciagniesz stawki od początku to będziesz pracować za 2500netto albo mniej. Premie raczej przy tak niskim fte czyli pracujących w de opiekunkach raczej nie realna . Umowa 3mies próbne potem na 2lata. Atmosfera tam jest dobra raczej fajne dziewczyny pracowały ale czy jeszcze pracują nie wiem

Nina

Agencja jest ogólnie dobrze oceniana jako pracodawca. Spokojnie mogę polecić pracę!

Basia

Pracę znalazłam przez firme dwa razy, raz w zeszłym roku na wakacjach jako Pakowaczka i w tym jako kasjer Sprzedawca. Praca jak praca, monotonna jak wszedzie na produkcji. Za to fajna atmosfera w pracy. Czas szybko lecial. Udalo się zarobic na wakacje. Osoby w biurze ok, wszystko załatwione od ręki. Nie mam uwag.

Super

Fajne dziewczyny, dobrze się z nimi pracuje. Pracuję sama a zaraz polecilam swojej siostre z Ukrainy - nie złe się ma, bo zabrała już cala rodzinę do Wroclawia. Pomogli jej, zrobili pobyt, może to jakieś dobre koordynatorki trafili się nam

Zostaw merytoryczną opinię o Interkadra - Wrocław

• Jak się pracuje w Interkadra?

Zobacz opinie na temat firmy Interkadra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interkadra?

Interkadra