Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

MALA MIII

Mam opinie o dziale montaz 4 ,ladnie wyprowadzili ludzi z Aktriona w pole ,praca na linii z nimi ,obiecywanie ,ze beda wliczani do premii za ponad norme .ale zapomnieli poinformowac ludzi ,ze to dowcip ,Aktrion dawal z siebie ile sie dalo ,a zrobili ich na szaro ,uzylabym innych okreslen mniej uprzejmych ,ale by mnie ocenzurowano

Jerzyk

Johnson Controls to świetna i nowoczesna firma, polecam

Taka prawda

Witam moim celem jest ostrzeżenie przed pracą na produkcji w tej pseudo fabryce firma jest może innowacyjną ale tylko i wyłącznie technologicznie bo organizacyjnie jest w czarnym lesie. Niesprawiedliwy podział pracy, niekompetetni pracownicy no i wisienka na torcie pracowniK po 3 latach pracy przez agencję dostaje 50g podwyżki i trzy miesieczna umowe co w efekcie daje 12.50zl BRUTTO co do stawki na produkcji jest pewna niezgodność czesto bywa ze dwóch pracowników wykonujących ta samom pracę dzieli przepaść finansowa nawet o połowę stawki godzinowej I dla pracownika który się zatrudnił po roku 2010 jest ona nieosiagalna NIGGDY przy śmiesznych podwyżkach które Adient proponuje co rok 50gr brutto;) aż śmieszne ale ta firma zna się na robieniu z człowieka przysłowiowego osla, wysokie stanowisko mimo niekompetencji i braku wiedzy na temat produkcji przyzwala robić pracownikowi pod górę bo takie wrażenie tam się odnosi żeby pracownikowi pracowało się gorzej taka polityka firmy można by pisać więcej ale myślę że wystarczy aby zniechęcić choć jedna osobę do tej pracy pozdrawiam i nie polecam

:Ludwik

Niektórzy szukają jakiegoś powodu do niezadowolenia, nie rozumiem w jakim celu? Johnson Controls zależy na dostarczaniu innowacji, które ułatwiają życie mieszkańców. Cele bardzo ambitne i sądzę, że praca tu jest powodem do dumy a nie do narzekania!!

johann

Czy w świebodzinie też szykują wam dziwną 4 brygadówkę taką jak w Skarbimierzu ?

Amator

Czy Johnson Controls ma aktualnie tylko oferty pracy na Słowacji? Sporo dobrego o firmie słyszałem min. o mozliwości dalszego rozwoju osobistego? Czy mógłby ktoś dodać kilka informacji co jeszcze można osiągnąć w firmie? Jak się pracuje i czy mają jakieś etaty w kraju?

@Amator

Ja jako zwykł robol po 2 latach nie dostałem podwyżki o grosz, praca ciężka i przy chemii (zależy gdzie) Nie polecam.

Etymolog

Czy aktualne nadal są oferty pracy? Słyszałem o nich sporo dobrego ale chcę sie jeszcze upewnić. Czy zarobki są w miarę przyzwoite? Jak z mieszkaniem?

bolojank
@Etymolog

Zarobki spoko. Caly czas przyjmuja przez Manpower Sosnowiec. O co chodzi Ci z tym mieszkaniem?

bolojank

NGK CERAMICS Dabrowa Gornicza daje 3200 na start plus 10% premii brutto. Netto ok. 2500 na start. Do tego nadgodziny platne 100%.

Ilona

Jak kobiety opiniuja te pracę, ?

Etyk

Johnson Controls Int. to spoko firma ale niestety nie ominął jej hejt. Osoby które mają problemy w firmie widocznie muszą gdzieś sie rozładować, szkoda.

Wielki Mariusz

Już niebawem wszystkich was wyślą na zieloną trawkę. Zatrudnią Ukraińców, a wy dalej będziecie mogli wylewać swoje żale na tym forum.

Etyk

Czy mógłby ktoś podzielić się informacjami na temat pracy na Słowacji? Jaka tam jest robota? Czy da sie dobrze zarobić? Jakie maj,a dla pracowników mieszkania? Na jak długo są podpisywane umowy?

szatnie to mordor, musisz być jak gandalf żeby cie

presja na wynik, targety do zrobienia, 8 godzin dajesz z siebie wszystko, ale możesz iść na fajke i do kibla - pampersów nie musiz nosić. w zamian masz blisko do domu, dobre jedzenie, kasę na czas, bardzo stabilne zatrudnienie jak nie myślisz zmieniać roboty co rok, i zaakceptujesz minusy to jesteś spokojny na 10 lat albo i dłużej. i budują drugą halę, zarobki jakie są takie są, ale jak płaca będzie rosła to i zarobki będą musieli podnieść. a i świry na produkcji już trochę okrzepły przez te 10 lat, wiedzą już że ludzie są coś warci i tzreba ich szanować bo inaczej sami będ (usunięte przez administratora) na maszynach ;) pozdro z montażu. a jak lubisz techno to idz na tłocznie, tylko stroboskopów brakuje hahahaaaaa

Eryk

A dlaczego zmienili nazwę? Czy to jest połączenie z jakąś inną firmą, czy poprostu sprzedano firmę ? Jestem zainteresowany praca dlatego tak dopytuję. Czy w związku z tymi zmianami firma zatrudnia ludzi?

Olek
@Eryk

Odłączyli się od korporacji i zostali samodzielną spółką. Zatrudnienia są i jest duże zapotrzebowanie bo jest bardzo dużo nowych projektów i maszyn.

https://jobs.johnsoncontrols.com/?lang=pl W wyborze krajów nie widzę Polski.

Olek
@Adam

Bo firma zmieniła nazwę na Adient Siting Poland w październiku zeszłego roku

Weronika

@Eliza, wszystkie aktualne oferty pracy firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. możesz znaleźć na jej stronie internetowej: https://jobs.johnsoncontrols.com/?lang=pl Które stanowisko Cię interesuje?

Eliza

Czy Johnson Controls Int. ma jakieś potrzeby kadrowe?

Mania

Dziś dostałam telefon z ofertą pracy na stanowisko kontrolera jakości???ktoś, coś doradzi!!?iść czy nie iść!!??jaka kasa?tak na rękę na czysto,kasa tez nie najwazniejsza...jak sie pracuje?

Antek
@Mania

Zależy na jakim dziale. Jak nie przyjdziesz to się nie dowiesz.

Eryk

Johnson Controls to świetna, nowoczesna firma dająca pracownikom bezpieczeństwo. Takie firmy mają bardzo wysoko ustawione standardy działania, to praca dla niektórych.

praca w czechach to 4 tyś zł i zwrot za paliwo 500 zł adjent żory to 1900 zł z dwoma sobotami i robisz jak wół

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.