Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

####################rambo Nowy wpis

Pracowalem przez agencje pracy Randstadt. Praca na akord, Linia montazowa ustawiona na najszybsze mozliwe tempo zeby wyprodukowac jak najwiecej foteli. Poobwieszany kablami ledwo wyrabialem norme. Wytrzymalem tydzien. Praca - nocki.

Czy pracownicy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak

Nie.

Edi Nowy wpis

Nie. Szkoda na to pieniędzy. W JCI się pracuje, a nie integruje.

Anna Nowy wpis
@Edi

W sensie, że ludzie już na tyle zintegrowani tu są, że po prostu nie ma takiej potrzeby? :( Wszyscy tutaj są tacy zmotywowani i pracowici?

Czy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Aktualnie zatrudnia wszystkich. Starych i młodych

Bogdan
@Michał

Jakiej pensji mogą tu oczekiwać osoby bez większego doświadczenia? Czy tacy pracownicy mogą liczyć na jakieś szkolenia wprowadzające? Czekam na Twój wpis.

EG

Tak

@EG

A jakie warunki im oferują tu?

spadłminagłowętłocznik

Hurra 1,20 gr podwyżki.

Heheszek
@spadłminagłowętłocznik

Czyli jesteś nieudacznikiem i nie zasługujesz na więcej nie robie.

Vandal
@spadłminagłowętłocznik

Tam gdzie ja pracuję wyprosić 1zł podwyżki jest wyczynem... i wierz mi, że ktoś kto w kule leci nie dostanie nawet 20gr więcej :(.

Maniek

Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i One = Prowizja dla dyrekcji, harówka dla Ciebie.....

@ziemowit o jakie rozliczenia chodzi?

Każdy jest tak wynagradzany jak na to sobie zapracuje. Dla mnie dobra firma i dobry pracodawca, polecam.

@Marek

Zgadzam się. Pracuję tutaj nie wiele ponad rok, po około 4 miesiącach przeszedłem pod zakład. Nie mogę narzekać. W miarę pozytywna atmosfera, robota do zrobienia i przede wszystkim pieniądze na czas.

Kolektywista

Szukasz pracy? Bierz w gębe CV i dymaj na rozmowe kwalifikacyjną gdzie poddadzą cie takim procedurom że odwidzi ci się traktowania jak istote ludzką jesteś robakiem. Jeśli cie zatrudnią dostaniesz pomarańczową kamizelke i będziesz od pierwszego dnia tyrał target dla naszego wspaniałego kolektywu. Praca ciężka w zime mróz a w lato 40+ od samego stania człowiek się poci ale nie łudź się ty nie będziesz stać, od gongu do gongu masz tyrać nie chcesz przychodzić na nadgodzinny/setki jesteś do odstrzału przychodzisz chwile po przerwie jesteś do odstrzału! właśnie tak przerwa jest dla maszyn żeby się nie przegrzały. Czasami zdarzy się że twoja linia nie jedzie.. nie martw się jest masa intratywnych zajęć dla takich jak ty jak na przykład zbieranie petów z parkingu ale nie nie będziesz sobie chodził 2 godziny po parkingu udając ze coś robisz dostaniesz swojego osobistego burka który cały czas będzie ci się gapił na ręce i poganiał.Następny punkt - Audyt , Przepiękny wytwór biurokratyzmu którym będziesz nękany na każdej porannej zmianie, Przed przerwą po przerwie, jutro i tak przez cały tydzień. Musisz znać instrukcje pracy na każdej maszynie na twoim dziale a to że nikt cie nie przeszkolił nie zwalnia cie od tej wiedzy w końcu tak dostaniesz papier do podpisania że jesteś w stanie rozłożyć na części pierwsze swoje stanowisko pracy by po chwili je spowrotem złożyć. Pytania o motto firmy to już podstawa i każdy je zna AMF. Jeżeli nie masz pracy, nie marzy ci się rozwój osobisty, nie masz pasji życiowych,

Hania z HR
@Kolektywista

Zapraszam na rozmowę do działu HR w celu wyjaśnienia wszystkich wątpliwości.

wrealu24 pl oglądaj
@Kolektywista

Krótko mówiąc (usunięte przez administratora) Koncentracyjny niewolnictwo :):):)

Adient
@Hania z HR

Zapraszam dział hr na linie produkcyjna na której będą pracować 8 h i wtedy mogą się wypowiadać na ten temat

Krzysztof P.

Moi kochani! Zbliża się cudowny okres PODWYŻEK! Cieszycie się?

Milioner
@Krzysztof P.

Nie mogę się doczekać ty 50 gr.

mody

Adient zapewnia dobre warunki pracy pracownicy zarabiają średnio 3000 brutto to sporo jak na pracę bez wykształcenia link poniżej: http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,164249,23817398,adient-zapewnia-pracownikom-stabilne-warunki-pracy.html

bambaryło
@mody

Jeżeli 3000 brutto to według ciebie dużo, to ja mam pytanie gdzie byłeś przez ostatnie parę lat? W Mozambiku, Etiopii czy może Somalii. A i doprecyzuj co według ciebie oznacza pracownik bez wykształcenia. Bo jeżeli wg ciebie osobą bez wykształcenia są wszyscy bez tzw. studiów wyższych to już wiem, że piszesz ze służbowego lapka z biura.

PDK

Górąco z tego forum chciałbym pozdrowić byłego najlepszego pracownika firmy Isuzu :-)

operator

Czytam te wpisy i zastanawiam się czego oczekujecie. Ja się przyjąłem kilka miesięcy temu i jestem zadowolony. Jeśli komuś nie pasuje niech szuka innej pracy. Poczytajcie o pracy w Amazonie tam jest dopiero (usunięte przez administratora) Praca jest typowa do pracy na liniach montażowych. Nie oczekujcie ze ktoś Nas będzie klepał po plecach i będzie z Nas zadowolony. Przychodzimy do roboty żeby zrobić swoje dla firmy i dla Nas samych bo za to płacą. Tak jak na wstępie jeśli nie pasuje szukać trzeba innej pracy, jeśli wyższą pensje trzeba iść na studia. Pozdrawiam

endrju w.

w moim przypadku współpraca z JC było jak wejście w (usunięte przez administratora) Brak kompetencji kadry zarządzającej, dodatkowe obowiązki i odpowiedzialność, brak jasnej struktury w dziale. Stanowczo zalecam ostrożność przy zmianie pracy na JC bo można obudzić się z ręką w nocniku. Firma amerykańska ale standardy polskie.

wrealu24 pl oglądaj
@endrju w.

standardy polskie ?? ja myślę że chińskie :):):) za miskę ryżu taki współczesny (usunięte przez administratora)

pastor chujecki
@wrealu24 pl oglądaj

To wszystko przez spisek rusko chińsko watykański ćmilu.

Gregor

Idealnych firm nie ma ale chyba mocno przesadzacie!

Kałmanawardze
@Gregor

Przyznać się który zostawił bonus w kiblu ?

Kupa w umywalce
@Kałmanawardze

Ja bo co?

Wielki Mario

Autorzy negatywnych wpisów są namierzani, szykujcie sie wylot robole!!!!!!!!!

anarchista komunista
@Wielki Mario

Wylecieć to możesz ty przez okno swojej willi w Sosnowcu.

Proszę powiedzieć ile tam się zarabia tak pod firmą. Czy się opłaca z nadgodzin ami i oogólni

Weronika

@Mam ale szukam czy złożyłeś już aplikację w sprawie pracy do Johnson Controls Int.? Jeśli zdecydowałeś się na rekrutację u tego pracodawcy i zostałbyś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, nie zapomnij podzielić się swoją opinią na jej temat na forum. @anonymous Twoja opinia nie zawiera rzeczowych informacji na temat pracy w Johnson Controls Int. Mógłbyś ją rozwinąć, tak aby opisać sytuację firmy z własnej perspektywy?

oglądaj wrealu24pl

Ta firma należy do żydów chazarskich :):):) Polaka jak niewolnika traktują !!! Oglądaj wrealu24.tv prawicowe media żaden TVN POLSAT i TVP :):):)

@oglądaj wrealu24pl

Masz rację dokładnie tak jest

Blanty na palarni

Dno i wodorosty, mobbing i brak szacunku. Ci co piszą pozytywnie to są minimum liderzy/koordynatorzy (pracownicy bezpośrednio wchodzący bez wazeliny) ???? a kto robi na produkcji wie z czym to się je... druga strona medalu, kto jest wporzadku ten będzie szanowany przez ludzi a kto się kanarkiem urodził orłem nie zginie???? przez ponad 30 lat życia nie spotkałem tylu fałszywych ludzi co w tej firmie, sprzedali by cie z 20 gr bo im do kawy brakło... polecam tylko i wyłącznie tym co mają nóż na gardle bo jedyne co dobre w tej firmie to to że pieniądze są zawsze wypłacane w terminie innych plusów nie widzę. A jak ktoś pisze 'nie podoba się to...' od razu wiemy z kim mamy doczynienia... Więcej takich ludzi na pewno w naszym kraju będzie lepiej. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.