Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ADIXPOL Sp.zo.o

Pracowałeś w firmie ADIXPOL Sp.zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
DDWS - 2013-04-25 19:09:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Witam
Nie polecam pracy w piekarni ADIXPOL zatrudniaja przedtawicieli na okres próbny a za tą pracę w tym czasie nie dają wynagrodzenia ponieważ uważają ze nie ma wyników,przedstawicieli już mieli kilku tylko że każdy odchodzi bo widzi ze pracuje za darmo. Nie polecam nie składajcie tam cv.
zdjecie uzytkownika
;) - 2014-03-26 20:44:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Dziwi się pan ? Jeśli nie ma wyników to za co ma dostać te wynagrodzenie ? Za marnowanie paliwa i czasu ? I w ogóle to dobrze że sie zwalniają bo długo by tam nie zostali z olewackim nastawieniem...
zdjecie uzytkownika
ddd - 2016-03-21 13:07:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niepolecam pracowac wtej piekarni poniewarz praca na czarno i niewiadomo zajakie wynagrodzenie i niepracujie sie po 8 godz a ludzie sie zmieniaja złe traktowanie ludzi nie polecam tam pracowac
zdjecie uzytkownika
Alex - 2016-04-07 09:44:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja za to bardzo sobie chwalę pracę w tej firmie pracuję w jednym ze sklepów firmowych i nie narzekam ani na szefa pana Adriana ani na zarobki ,płacą tygodniówki bez spóźnień tyle ile się należy i umowę mam na pełny etat firma się rozwija bo otwierają co chwilę nowy punkt sprzedaży ci co piszą że na czarno to chyba mają problem z komornikiem żeby nie ujawniać dochodów co prawda jest parę czarnych owiec w stadzie które pracowników traktują jak śmieci ale da się wytrzymać jeśli ktoś robi co do niego należy to jest wszystko ok.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie ADIXPOL Sp.zo.o!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADIXPOL Sp.zo.o

Twoj email:
Wiadomość: