Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ADIXPOL Sp.zo.o

Pracowałeś w firmie ADIXPOL Sp.zo.o i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
DDWS - 2013-04-25 19:09:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam
Nie polecam pracy w piekarni ADIXPOL zatrudniaja przedtawicieli na okres próbny a za tą pracę w tym czasie nie dają wynagrodzenia ponieważ uważają ze nie ma wyników,przedstawicieli już mieli kilku tylko że każdy odchodzi bo widzi ze pracuje za darmo. Nie polecam nie składajcie tam cv.
zdjecie uzytkownika
;) - 2014-03-26 20:44:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Dziwi się pan ? Jeśli nie ma wyników to za co ma dostać te wynagrodzenie ? Za marnowanie paliwa i czasu ? I w ogóle to dobrze że sie zwalniają bo długo by tam nie zostali z olewackim nastawieniem...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADIXPOL Sp.zo.o

Twoj email:
Wiadomość: