ADIXPOL Sp.zo.o

Katowice

Opinie o ADIXPOL Sp.zo.o

DDWS 2013-04-25 19:09:52
Witam
Nie polecam pracy w piekarni ADIXPOL zatrudniaja przedtawicieli na okres próbny a za tą pracę w tym czasie nie dają wynagrodzenia ponieważ uważają ze nie ma wyników,przedstawicieli już mieli kilku tylko że każdy odchodzi bo widzi ze pracuje za darmo. Nie polecam nie składajcie tam cv.
;) 2014-03-26 20:44:26
Dziwi się pan ? Jeśli nie ma wyników to za co ma dostać te wynagrodzenie ? Za marnowanie paliwa i czasu ? I w ogóle to dobrze że sie zwalniają bo długo by tam nie zostali z olewackim nastawieniem...
ddd 2016-03-21 13:07:39
niepolecam pracowac wtej piekarni poniewarz praca na czarno i niewiadomo zajakie wynagrodzenie i niepracujie sie po 8 godz a ludzie sie zmieniaja złe traktowanie ludzi nie polecam tam pracowac
Alex 2016-04-07 09:44:13
Ja za to bardzo sobie chwalę pracę w tej firmie pracuję w jednym ze sklepów firmowych i nie narzekam ani na szefa pana Adriana ani na zarobki ,płacą tygodniówki bez spóźnień tyle ile się należy i umowę mam na pełny etat firma się rozwija bo otwierają co chwilę nowy punkt sprzedaży ci co piszą że na czarno to chyba mają problem z komornikiem żeby nie ujawniać dochodów co prawda jest parę czarnych owiec w stadzie które pracowników traktują jak śmieci ale da się wytrzymać jeśli ktoś robi co do niego należy to jest wszystko ok.
Zostaw swoją opinię o ADIXPOL Sp.zo.o - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADIXPOL Sp.zo.o