Opinie o Pizzeria Banolli w Kraków

<p align="justify">Restauracja Pizzeria Banolli® to lider sprzedaży pizzy na krakowskim rynku. Obecnie w skład sieci wchodzi 6 restauracji własnych, magazyn produkcyjny oraz back office. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem pizz, makaronów oraz dań obiadowych. Produkty Banolli® można spróbować zarówno goszcząc w restauracjach na miejscu jak w dostawie do domu, biura lub w plenerze. Firma współpracuje zarówno z klientem indywidualnym jak i biznesowym, mając możliwość realizacji większych zamówień.</p>

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Banolli w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Pizzeria Banolli?

Jak się pracuje z ludźmi z Pizzeria Banolli?

Ex Nowy wpis

Nie wiadomo, tam nikt normalny długo nie wytrzyma.

Były pracownik Nowy wpis

Wszystkim przyszłym pracownikom SZCZERZE i KATEGORYCZNIE ODRADZAM to miejsce pracy !! „Firmę” i cała SEKTĘ zarządzająca zdążyłem poznać od podszewki. Ludzie którzy tym kierują mogą co najwyżej kierować ruchem na parkingu przy biedronce i to jakiejś małej. Właściciel, który nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu gastronomii, kierowniczka, która zatrudnia ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia, kadrowa, która nie ogarnia kilku przelewów, pizzer, który grzebie w palcach u nóg i nie myje rąk… Mógłbym tak wymieniać negatywy do przyszłego roku. Fałszywość, dwulicowość, brak szacunku… LUDZIE OMIJAJCIE TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Iza

Jakie warunki zatrudnienia proponuje firma? Ktoś pisał tu niżej że niektórzy na działalności, niektórzy na umowie o pracę a niektórzy bez, od czego to zależy? Od stanowiska? Ja szukam pracy jako kelnerka, dalibyście znać jakie stawki są proponowane i ta forma zatrudnienia?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Asia

Zawsze pizza z Banolli byla pyszna. Dzisiaj jednak przyjechala ledwo ciepla ser jakis zółty twardy bez mozzarelli bialej słone wszystko jak cholera twarde ciasto twarde cienkie i nie wyglada mi na pizze swiezo upieczona. Niesmaczna fuj. zawstydzilam sie przed gosciem bo zachwalalam ta pizzernie!! Boli nas z tego zoladek! Mam nadzieje ze tylko tym razem sie nie udala. Jeszcz kiedys zaryzykuje zamowie ale jak to samo przyjedzie to sorki juz nie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

asdasd

Nie. 1/3 pracowników na własnej działalności, 1/3 na zleceniu, 1/3 na czarno. (usunięte przez administratora) Ludzie zarządzający tą firmą powinni powinni siedzieć w więzieniu.

Maurycy
@asdasd

Niestety firmą zarządzają ludzie którzy nie powinni mieć do czynienia z pracownikami , szczucie, inwigilacja, skąpstwo do granic możliwości ....

Anatol

Taki uwagi klientów mogłyby coś zmienić gdyby trafiały doi firmy a nie na forum pracownicze.

Wkrewiony

Masakra. Pizza miała być po godzinie. Dotarła po dwóch, zimna. Po kilku telefonach. Ostatnie moje zamówienie w banolli.

Maka
@Wkrewiony

Firma skończycie z rękami w gaciach.. ludzie browara można ale żarcie to pomstę woła jak by było oprócz pizzy :/

Daniel

Ser wymieszany, z czymś go udającym, białym, ciapowatym, bezsmakowym. Kelner zapewniał nas, że to gorgonzola i zawsze jej dodają do pizzy. Sos do placka również go tylko udawał, oliwki nieświeże, tuńczyk też wyleżany. Jedynie ciasto można tu pochwalić, ale iść do pizzerii, napić się soku i zjeść po kawałku ciasta pokrytego takimi rewelacjami za 40 kilka złotych? Dramat, sami spróbujcie, drugi raz nie odwiedzicie tego miejsca.

Weronika
@Daniel

Myślę, że tego typu uwagi najlepiej kierować bezpośrednio do właścicieli Pizzerii Banolli, forum służy wymianie opinii na temat pracy w danym przedsiębiorstwie. Chciałabym dowiedzieć się na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w pizzerii. Czy ktoś z pracowników może opowiedzieć jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

Miejscowa

Obsługa bardzo nie miła, frytki kosztują 8 zł a jest ich 6 sztuk... toaleta nie czysta. Nie polecam

Weronika
@Miejscowa

Jeśli chodzi o ceny dań - to jest to akurat kwestia uzależniona od różnych czynników. Martwi natomiast niemiła obsługa, o której nadmieniłaś. Czy zgłaszałaś ten fakt bezpośrednio Menadżerowi Pizzerii Banolli? W celu polepszenia jakości obsługi, wypadałoby zacząć właśnie od tego.

Kris

Kierownictwo na ul. Halszki bardzo pewne siebie i negatywnie nastawione do klienta. Już nigdy nie zamówię od nich pizzy. Najgorsza pizza w KRK

@Kris

Jako klient nie wystawiasz pizzerii zbyt dobrej opinii jednak chciałbym także dowiedzieć się od pracowników restauracji jak wygląda Wasze zatrudnienie? Liczę na więcej szczegółów dotyczących warunków pracy i obecnych przyjęć. Może ktoś o tym napisze, bo dawno nie było opinii na ten temat.

Kris

Masakra to mało powiedziane, pizza spalona i smierdzaca. Dwie kosztowały ponad 60zl..Tragedia. Chodzi o pizzerie na ul. Halszki Kategorycznie nie polecam

nick

Odradzam kategorycznie! Firma łamie przepisy kodeksu pracy i przepisy BHP.

ANONIM

Pizza:nie dobra,śmierdząca,niesmaczna Sos czosnkowy:bardzo dobry,smaczny PO TEJ PIZZY JEST MI NIE DOBRZE ,jest mi też bardzo przykro ponieważ mam urodziny i wydałam dużo pieniążków????????????????????????ŻENADA!!!!!

A albo P

Meni wizualnie ok, szkoda za braki a browar spoko :)

Praca, praca a jaka praca ? Zdradziecka praca :) widziałem i mi się nie podoba!

Gugu

Mam pomysl na to, zeby kelnerki nie byly przeladowane praca, bo wybitnie im praca nie idzie. Zdejmijcie napis 'lokal z obsluga kelnerska' z drzwi i pozwolcie zamowic klientowi przy kasie. Na boga jestescie tylko pizzeria i to nie najwyzszych lotow. To ze 'petent' MUSI usiasc i poczekac (wcale nie krotko) tego nie zmieni.

P

Dania wyśmienite ;) meni może

Ciekawy

To przykre, że na forum piszą głównie niezadowolone osoby. Nikt nie wie dlaczego już nie pracują, może coś mieli za skórą?

Gesler

Osobiście firma Banoli jest spoko. Pizzę mają dobrą ciekaw jestem jak im inne dania wychodzą. Czy menu mają zgodne z przepisami, czy można ewentualnie manewrować między daniami, czy wogóle meni zuca się oko, czy można bez problemu przeczytać, czy hak podziękuje się kucharzowi czy odpowie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Banolli - Kraków

• Jak się pracuje w Pizzeria Banolli?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Banolli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pizzeria Banolli?

Kandydaci do pracy w Pizzeria Banolli napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pizzeria Banolli
1.9/5 Na podstawie 89 ocen.

Pizzeria Banolli