Opinie o MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa w Chrzanów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa?

Norbert Nowy wpis

@jotka Pracując krótko nie uda się awansować. Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała?

jotka Nowy wpis
@Norbert

Właśnie za granicą i w drodze do pracy. Ale skoro mail to dopowiem. Nie rozumiem tej wypowiedzi, to miejsce na opinie, nie na konwersacje. Ostatecznie ta działalność nie ma konkurencji, bo gdzie ona ma być, na bazarze? Wypowiedź ta jedynie oznacza brak wiedzy na temat tej firmy lub jakieś towarzyskie kontakty z właścicielką. Jak człowiek tam na 3 miesiące zajrzy to jak wytrzyma w ogóle to zrozumie. Tyle w temacie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa?

jotka Nowy wpis

Nie sądzę że można. Pracowałam krótko chyba najlepszy okres jak tam pracował taki zawodowy manago gość super profesjonalny i chciał tam wszystko poukładać widać było klasę i wiedzę w małym palcu. Jak przestał tam się pojawiać to walnęło wszystko na stare tryby. Jest właścicielka jakiś koordynator i tyle. Awansów nie ma to nie jest taka firma

Zigi

Hahahahah przestoń koksować bo dziecią odwali

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chrzanów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chrzanów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Ika

Dostałam.propozycje pracy w MCD. Czy ktoś mi powie jaka obowiązuje umowa. I jak mjoek.wiecej wygląda praca???

Damian
@Ika

Pisałaś jakiś czas temu. Ciekawi mnie, czy byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej i podjęłaś zatrudnienie? Jeśli tak napisz o swoich pierwszych dniach w pracy i warunkach zatrudnienia, które Ci zaproponowano. Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Natalia

@momo a jak długo pracujesz w MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa? Czy jest możliwość awansowania? Rozumiem, że zarobki są niskie i z tego jesteś niezadowolona więc taki awans byłby zwiększeniem zarobków.

momo
@Natalia

Jaki awans?? Jest właścicielka i osoby przy telefonie. Z punktu widzenia właścicielki to im więcej tym lepiej. Nie ma struktury innej niż ta. Jak ktoś pisze inaczej to jest to fikcja albo jest podstawiony :)

Natalia

@Kolorowa widzę, ze jesteś zadowolona, a powiedz czy były jakieś podwyżki? Czy ktoś jeszcze ma doświadczenia z firmą MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa? Zostawiając informacje pomagacie tym co chcą przyjąć się do pracy.

momo
@Natalia

Nie ma. Po prostu czysty urobek: stawka godzinowa (pewna, gwarantowana przez przepisy, ale na mininalnym poziomie) i system prowizji (nierealny przy takim chłamie jaki sie sprzedaje i bazie danych na kartkach papieru, nota bene niepewnej prawnie-dlatego taki tam przemiał, bo praktycznie pojedynczy ludzie są w stanie wcisnąć coś komuś przez telefon.). Przeczytaj opinie szczegolnie conana i ali.

Conan

Firma żenada - ABCALL Joanna Białas. Ciemna strona telemarketingu. Masz sprzedać coś grając przez telefon na ludzkiej naiwności po drugiej stronie słuchawki. Cała tajemnica tej pracy. W sumie bardzo niskie zarobki dla ludzi skrzywdzonych przez los lub życiowych pechowców.

Kolorowa

Firma-fakt-do idealnych nie należy, szefowa Joanna bywa upierdliwa i nieugięta, ale w końcu utrzymuje się z tego biznesu więc nie może być za bardzo pobłażliwa, ale co jak co- trochę luzu też by jej się przydało i skromności, bo nie zawsze ma racje i warto nieraz posłuchać głosu swoich podwładnych, którzy też chcą dobrze dla firmy :-) Pracowałam kilka lat mając wzloty i upadki ale zawsze starałam się być uczciwa w stosunku do firmy i samej siebie i to też otrzymywałam w zamian zwłaszcza od kierowniczki Iwony, która właśnie była BARDZO POMOCNA. Jeżeli chodzi o sprzedaż i zarobki- wszystko zależy na jakich klientów się trafi i na ile jest się przekonywującym. Mogłyby być wyższe premie i niższe ceny produktów, bo to nie jest już ten sam telemarketing co 10 lat temu więc pewne zmiany by się przydały, a na pewno wyszłoby to na plus i pracownikom i właścicielce.

jacek

jeśli mają komplet to może @marianek ta kwota jest tylko na start, a poza tym mamy przecież najniższa krajową i nie może pracodawca płacić mniej, to reguluje ustawa

Biuro

Pani Jagodo proszę podejść do Nas do biura

jagoda

jest wporządku, chcę współpracować z tym panem, z którym miałam rozmowę w tamtym tygodniu, ale nie mogę się do nich dodzwonić. jest dobry, ale w które dni on tam pracuje?

Michela

Pracowałam. Ze zdziwieniem patrzę na te złe komentarze. Dobrze wspominam. Firmę oceniam na mocne 4. Pozdrawiam wszystkich rekrutowanych.

DoNN@

DOSTAŁAM ROBOTĘ NA PRÓBNY OKRES! SUPER! OD JUTRA BĘDĘ SIĘ SPRAWDZAĆ W SPRZEDAWANIU :D

ala

Byłam na takiej rozmowie, co chwilke jest rekrutacja. Trzeba poprostu sprawdzac a najlepiej samemu isc zaniesc Cv to napewno Pani zaprosi cie na rozmowe. Co do pracy hmm zalezy co kto lubi robic. Praca na zleceniu, dokładnie na sprzedazy telefonicznej. Wiec 8 godzin siedzisz sobie przy telefonie po przeszkoleniu i wciskasz ludziom produkt. typowy call centre.,na umowe raczej nie ma co liczyc, zarobki na poziomie 800 brutto

kontrolerka jakości
@ala

pracowałam, dostałam robotę blisko domu wiec odeszlam. ale 800 złotych to nie jest prawda, bo sama podstawa to 2 razy wiecej. jak masz sprzedaz, to naprawde mozna ladnie zarobic. jak masz podejscie ze sobie posiedzisz za dniowki to trzeba zmienic myslenie. kazdy wylecialby z roboty w handlu, jesli by nie sprzedawal nic, prawda? a sprzedac mozna bo firma dlugo dziala i sie tszyma.

Enjoy

Szukam informacji na temat Firmy Małopolskie Centrum Doradztwa w Chrzanowie woj.małopolskie. Może się ktoś z (byłych) pracowników podzielić informacją? Jak się pracuje?Jaka płaca? Czy płacą w terminie? Jakie są warunki w pracy?

oszukana

małopolskie centrum doradztwa to poprost firma ABCALL [usunięte przez moderatora] głownie zatrudniaja na umowe zlecenie ,lub pół etatu a kaza pracowac normalnie po 8godzin ,ostrzegam bo dałam sie naciąć ogólnie nie polecam , wiecej info na forum abcall katowice

zolza
@oszukana

stuknij się w głowę. nie dajesz rady, a wrzucasz firmie za swoja nieudolnosc. nie udalo ci sie, to nie obrzydzaj innym mozliwosci zarabiania kasy. i tyle. pracowalam tam 3 lata, poszlam na wychowawczy, mam mozliwosc niepracowania. ale nie pisalabym zle o firmie, w ktorej spedzilam sporo czasu i sporo sprzedalam, zeby sama zarobic. towar byl z normalnej polki lub wyzej, umowa o prace, rozliczano sie ze mna solidnie, wiec nie ma powodow do narzekania.

Zostaw merytoryczną opinię o MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa - Chrzanów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa?

Kandydaci do pracy w MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MCD - Małopolskie Centrum Doradztwa