Opinie o Vakomtek S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vakomtek S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vakomtek S.A. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vakomtek S.A. w Poznań

zainteresowany Nowy wpis

Czy ktoś może mi udzielić informacji, jaki jest adres do tej firmy??? Na ich stronie są 4 różne adresy * w zakładce kontakt: Wczasowa 5, Luboń * na mapie dojazdu: Okólna 26, Poznań * w aktualnościach: Chlebowa 22, Poznań (adres korespondencyjny) * w aktualnościach: Al. Jerozolimskie 148..., Warszawa (aktualny adres siedziby) Pisałem maila, ale nikt nie odpisał... Czyżby Vakomtek już się skończył?

były pracownik. Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat. W dziale sprzedaży nie przemęczysz się zbytnio. Trochę uodpornić trzeba się na właściciela firmy.(jednym uchem słuchasz drugim wypuszczasz. Wiara fajna i pomocna. Trochę małe wynagrodzenie. Jak przytakujesz szefostwu na tak to i nawet zostaniesz poklepany i doceniony miłym uśmiechem. Polecam na dobry start :-)

Rozmowa

Chyba jedna z najdziwniejszych rozmów kwalifikacyjnych na jakich byłam w swojej karierze zawodowej. Przed przyjściem do rozmowy kwalifikacyjnej poproszono mnie o wypełnienie tabelki z przebiegiem zatrudnienia, powodem odejścia i otrzymywanym tam wynagrodzeniem. Choć sama rozmowa z kierownikiem działu i później Azjata uwazam za standardowa, to sam fakt zbierania informacji zniechęcił do dalszego procesu rekrutacji i po prostu zrezygnowałam.

kandydatka Nowy wpis
@Rozmowa

Na jakie stanowisko aplikowałaś

Rozmowa Nowy wpis
@kandydatka

Praca w dziale księgowości. Choć jak już się zdążyłam zorientować dość duża rotacja tam jak na mały dział w ciągu dwóch lat.

Eryk

@Noname a skoro szefowie to Azjaci to pewnie mają inne spojrzenie na biznes. Wymagany pewnie język obcy?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Vakomtek S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Noname

Nie warto tam się zatrudniać. Szefowie to nieogarnięci Azjaci, którzy nie potrafią spojrzeć na pracownika jak na człowieka. Atmosfera wśród innych pracowników jak najbardziej na plus. Bardzo serdeczny jest szczególnie jeden z Key Account Managerów. Niestety to nie wystarcza. Właściciele z większymi wyobrażeniami niż realiami.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Vakomtek S.A.?

Trzeba dobrze machać głowa w przytakiwaniu małym chinczykom i najlepiej zrzec się wynagrodzenia za pracę. Radzę porzucić marzenia o przystąpieniu do tego teamu i rozejrzeć się za czymś co ma jakiekolwiek perspektywy bo ta firma jest na skraju swojej działalności.

Marzena
@231

@231 Ale jakoś w KRS wciąż jest aktywna. Rozumiem, że przeszkadza Ci pan Lin jako prezes, ale może mógłbyś napisać o innych warunkach w tej pracy, chyba najważniejszych: płaca, zmiany, przerwy, atmosfera itp.?

Żałosna oferta pracy na magazynie, 3100brutto 3 miesiące a później 3200brutto, wyzysk. Szef firmy skośnooki żółtek niech sam rozładowuje kontenery z chin.

@arek a jaka jest atmosfera w firmie ?

Arek

Nie ma ludzi niezastąpionych tylko trzeba dostosować się do aktualnej sytuacji i pracować bo generalnie to dobra firma.

My

Odkąd odszedł kierownik ph to jest jakiś totalny (usunięte przez administratora) małe chińskie prezesostwo wprowadza rządy atorytarne zaskakujac wszystkich swoimi to coraz nowszymi pomysłami na codziennych meetingach. Przygotujcie się na hierarchię wg bliżej nieokreślonych społecznych kast i totalny haos w działaniu. A swoją drogą budynki w których znajduje się firma raz z magazynem zostały wystawione na sprzedaż.

polek

przedstawiciel handlowy ds. sieci jaki obszar, ile wizyt i jeżeli własna działalnośc to ile zostaje po opłaceniu ZUS i podatku czy ogólnie warto, jaka atmosfera w pracy.?

@polek

@ polek, na wszystkie pytania odnośnie stanowiska udzielę odpowiedzi podczas spotkania, lub też podczas rozmowy telefonicznej. Zapraszam do przesłania CV na adres: hr@vakomtek.com (skontaktujemy się z wybranymi kandydatami). Atmosferę w pracy oceniam na przyjazną i koleżeńską, nie jest to praca w korpo i ściganie się z: deadline'mi, ASAP-ami, challenge'mi itp.

Maja

@polek, takie informacje chyba można uzyskać na rozmowie kwalifikacyjnej - może warto aplikować na stanowisko, które Cię interesuje i samemu się przekonać? @Zainteresowany, z Twoich wypowiedzi wynika, że jednak zrezygnowałeś z pracy w Vakomtek. A byłeś na rozmowie rekrutacyjnej? Możesz napisać coś o jej przebiegu? @Byla, a czy można liczyć na przykład na wsparcie działu księgowego przy wszelkich rozliczeniach dotyczących własnej działalności? @Leszek, piszesz, że pracujesz w firmie od wielu lat. Co uważasz za największy plus tego pracodawcy? Planujesz związać się z firmą na dłużej?

@Maja

@ Maja, przede wszystkim największym plusem jest zespół jaki tworzy firmę. Ludzie pracujący są bardzo przyjaźni i pomocni we wszystkich aspektach pracy. Także wynagrodzenie zawsze jest na czas, może czasami z drobnymi opóźnieniami (1-2 dniowymi), ale to ze względu na przypadające święta lub weekendy. Ponadto firma działa w ciekawej i rozwojowej branży, co dobrze rokuje na przyszłość. Dodatkowym plusem jest fakt, że spółka jest firmą rodzinną i kapitał jest praktycznie całym życiem właścicieli firmy.

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czegoś o pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Interesują mnie podstawowe informacje: - Jaka atmosfera w firmie, - Budżety ambitne czy realne, - Marka samochodu służbowego (biorąc pod uwagę teren działania), - Możliwość realnych premii (Bajki mnie nie interesują), - Jak ekipa w dziale handlowym, - Jak wygląda towar, co klienci o nim sądzą i czy się odsprzedaje Dziękuje za wszystkie rzetelne odpowiedzi.

Byla
@Zainteresowany

Po pierwsze to musisz miec firme, samozatrudnienie plany nie do zrealizowania, zakaz konkurencji, byly fordy focus, chinszczyzna, i podpisujesz kwitki dotyczace mienia zniszczysz placisz

@Byla

Dziękuje Ci piękne za odpowiedź. Rozmawiałem tam z jedną osobą, do tej pory chyba nie mogą nikogo znaleźć. Cieszę się, że podjąłem taką decyzję, a nie inną. Sądząc po Twoim nicku to mi mówiono, że nie mogłaś pogodzić spraw rodzinnych z życiem zawodowym, ale wyczułem, że to trochę naciągane. :) Życzę powodzenia i wszystkiego dobrego! :)

@Byla

Jeśli chodzi o formę zatrudnienia, to prowadzenie działalności gospodarczej nie jest żadnym problemem. Sam pracuję w firmie od wielu lat i nigdy nie zdarzyło się, że nie było pieniędzy na opłacenie ubezpieczenia oraz składek. Odnośnie planów, to są założone wg historii współpracy z obsługiwanymi klientami i ich wykonanie wynika z zaangażowania oraz umiejętności sprzedażowych handlowca. Także klauzula o zakazie konkurencji nie jest niczym nowym ani specjalnym, takie zapiski wiążą nas jako firmę oraz Ciebie jako podwykonawcę do wykonywania powierzonych obowiązków i do zachowania tajemnicy handlowej. Ponadto nie uwierzę, że jakaś firma przekazuje mienie bez podpisania dokumentacji o przekazaniu narzędzi i odstąpi od zniszczeń dokonanych przez użytkownika. Reasumując narzekanie jest w genach byłych pracowników, każdy znajdzie coś na swoją firmę. Ja mogę napisać jedynie, że trawa u sąsiada jest zawsze bardziej zielona :)

Stella

Jak zwykle były pracownik oskarża firmę. Może nie był dobrym pracownikiem i bardzo żałuje?

marynarz 1946

Dzień dobry.Ja w sprawie markerów do CD DVD..Straszny chłam..biały niby miał być gumką..tylko rozmazuje...Szkoda bo miasto takie porządne a produkt bubel.Pozdrawiam

Maja

Na stronie internetowej Vakomtek S.A. pojawiło się więcej ogłoszeń dotyczących prac biurowych. Moglibyście coś napisać o aktualnej sytuacji w firmie? Nikt mi nie odpowiedział wcześniej, ale może skoro można teraz liczyć na zatrudnienie to dacie znać? Firma wydaje się dość przyjazna, sponsoruje np. mistrzostwa dla dzieci, ale wiadomo, ze najbardziej liczą się informacje od pracowników.

Maja

@Martynka a jak wygląda Twoja historia z Vakomtek S.A.? Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda Twoja praca w firmie oraz jak oceniasz firmę jako pracodawcę? Dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które myślą o tej firmie jako potencjalnym pracodawcy.

Martynka

Nie wiem o jakiej firmie piszesz ,, M", ale całkowicie zaklinasz rzeczywistość. Możesz pisać rożne rzeczy ale faktów nie zmienisz. Jaka załoga taka firma a w Vakomteku na około 50 osób pewnie nie więcej niż 15 ma dwu letni staż u Was. Odpowiesz sobie sama, a jeśli nie wiesz to znaczy , ze tam pasujesz.

M

firma nie jest taka jaką ją opisujesz… nie zawsze próbki produktów o których piszesz są darmowe, ale przede wszystkim produkty na te aukcje wybiera dział produktowy i to on ustala symboliczne ceny wyjściowe za ich sprzedaż na aukcji. Poza tym cały „zysk” z aukcji nie idzie do firmy ale jest to dodatkowa kasa na wyjścia pracownicze. Co do powerbanków to faktycznie było kilka złych zakupów z fabryk w Azji, ale firma natychmiast wycofała z rynku cały zapas tych powerbanków na własny koszt. Co do poziomu zapasów na magazynie to jak każda firma handlowa musi nadzorować właściwy poziom zapasów i rotację. Firma jest też spółką giełdową więc ma też większą stabilność. Jak to się mówi, dobrze tam gdzie nas nie ma, ale dla mnie tutaj jest git.

Maja

@Chinszczyznaco sprawia, że tak postrzegasz pracę w Vakomtek S.A.? O jakich sytuacjach mówisz?

Zostaw merytoryczną opinię o Vakomtek S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Vakomtek S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Vakomtek S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Vakomtek S.A.
2.5/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Chlebowa 22
    61-003 Poznań