Opinie o Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom w Radom

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom? Czy trudno jest zdobyć awans?

Kandydat Nowy wpis

Wycwanili się pytając kandydatów ile chcą zarabiać. Jak powiedziałeś coś więcej niż minimalna to bądź pewien, że już nie zadzwonią. Bierz minimalną, może będziesz mieć premię po roku za wyrabianie normy. Ale czym jest ta norma to się od rekrutera na rozmowie już nie dowiesz i w ogóle na czym ta praca tak naprawdę polega też się nie dowiesz.

Iza Nowy wpis
@Kandydat

A co w sytuacji, gdyby każdy kandydat wołał więcej niż minimalna? Chyba musieliby pójść na ugodę?

Kandydat Nowy wpis
@Iza

Nie sądzę. Nie zapominajmy, że jesteśmy w Radomiu. Tutaj roboty nie ma. Niestety, nie będą musieli długo szukać kogoś, kto z pocałowaniem ręki weźmie minimalną i jeszcze będzie się cieszyć, że w ogóle ma pracę.

Justyna

Piszecie o trochę małych pensjach.. Są opcje podniesienia ich sobie? Pojawiają się jakieś premie czy coś w tym rodzaju?

Bohdan
@Justyna

Tak, jest premia świąteczna od 100 do 300 zł. Jak masz wyższą pensję, to dostaniesz niższa premię.

Iza
@Bohdan

Co, czemu tak? Nie powinno być a odwrót? I czy na Wielkanoc też się dostaje czy dla firmy święta są jedynie w Boże Narodzenie?

Bohdan
@Iza

Premiera jest tylko na Boże Narodzenie

Obiektywny/a

Praca dla osób którzy mają w swoim doswiadczeniu pracę w call center, w urzędach, ewentualnie prace biurowa itp . Jesli skończyłeś/aś dziennikarstwo nie zadzwonią, bo absolwenci mają zbyt duze wymagania finansowe.... szukają kogos kto zaakceptuje wynagrodzenie w okolicach 2100 zlotych netto. Praca idealna dla kobiet które spodziewają się dziecka - macierzyńskie :P... w czasie gdy pracowałem/am dowiedzialem/am sie ze 4 kobiety zatrudniły sie po czym poinformowaly ze sa w ciązy... Najgorszy system szkoleń w jakim uczestniczylem/am .... to znaczy :lista haseł aktualnych i nieaktualnych/zmyślonych powoduje ze mozna dostac świra ( jest ich chyba z 4000).. jakby nie mogli kazac nauczyc sie tych które najczesciej są uzywane dzieki czemu łatwiej i szybciej mozna tworzyc biuletyn... Liderzy grup szkolą i zarazem pracują przez co nie poświęcaja wystarczającego czasu na monitoring nowych osób...premii nigdy nie zobaczysz poniewaz zasady sa nie dokonca jasne i jest ogólnie cięzko... Praca dla korposzczurków, osób które lubia prace przy komputerze i cieszą się z pensji w okolicach 2100netto ( 1 - 6.00 do 14.00 i 2 zmiana 14.00-22.00 oraz 3 zmiana raz na 3 miesiace 22.00-6.00) P.S. KUPCIE NOWE CZAJNIKI ELEKTRYCZNE BRUDASY BO SĄ CAŁE W KAMIENIU !!!

@Obiektywny/a

Tam nie trzeba mieć doświadczenia, trzeba się wpisać w politykę państwa (firmy), jest prezes (nieomylny) i dyrektorzy (figuranci). Trzeba pracować i nie myśleć, nie mieć własnego zdania. Zawsze słyszysz, że jak się nie podoba to możesz odejść, składasz wypowiedzenie i wtedy staje się CUD, nagle stajesz się najbardziej wartościowym pracownikiem (pracowałem jako szary analityk), NIE MA MOWY ŻEBY SKRÓCILI CI OKRES WYPOWIEDZENIA

Aplikowałeś do firmy Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Specjalista

Żenada i (usunięte przez administratora) - stanowczo odradzam! Brałem udział w rekrutacji w Radomiu, gdzie rozmawiał ze mną rekruter w klapkach i szortach, serwujący absurdalne pytania, chcąc zapewne nieudolnie i złośliwie nakreślić mój rys psychologiczny. Praca dla pseudo korpo ludków, którzy pewnie słowem nie pisną, żeby ich nie zwolniono.

Dziewczyna

A mnie się tam podobało, to znienawidzone przez ludzi [usunięte przez moderatora]kwestia charakteru. Komunikacja z "górą" zerowa. Co przyczynia się, że człowiek czuje się jak idiota. Pracujesz... a nie wiesz ile, za co, jak to, no bo co.... itp. Miarą tego, czy się nadajesz jest test z haseł/zagadnień/lista klientów obejmujący 1600 podstaw + podhasła, ogółem z 5000 (cholera wie?). A osiągnąć trzeba 90%... do zrobienia. Ale czy test "pamięciówka" ukaże predyspozycje do pracy? Stres nie wynika z rodzaju pracy, tylko z codziennych testów/na wczoraj/daj więcej/kamer/kontrola komputera... Rodzaj pracy-TAK, Polityka firmy-NIE

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom?

Instytut Monitorowania Mediów - Warszawa / Radom