logo GALTON

GALTON

Kraków

Opinie o GALTON

Janusz 2014-11-18 15:38
Agenci zawsze uśmiechnięci i profesjonalni. Korzystałem już z ich usług, dobrze znali prezentowane mieszkanie, oferta była pełna i wiarygodna, na miejscu wszystko się zgadzało. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował pomocy, na pewno się do nich zgłoszę. Polecam :)
eM 2015-01-20 18:39
Firma GALTON to jeden wielki oszust!!! Umowy są knstruowane w taki sposób że ledwo wyciągniesz chociaż grosz! Straszą sądem, klientów traktują jak szmaty, pracowników zresztą też. Wiem bo sam pracowałem. W 100% NIE POLECAM TEGO CHŁAMU!!!
Pracownik w Galton 2015-03-29 17:52
Jestem pracownikiem Galton i nie mogę się zgodzić z przedmówcą ponieważ ja klientów jak szmat nie traktuję i są zadowoleni i mnie polecają. Zastanawia mnie jedna sprawa dlaczego ktoś komu nie wyszło w takiej branży jak nieruchomości zwala winę na wszystko inne tylko nie na siebie...? To jest praca w sprzedaży i nie każdy się do niej nadaje, może najpierw trzeba się zastanowić co się chce robić...? Ja natomiast zapraszam osoby chcące się rozwinąć w tej branży, choć nie ukrywam że jest trudna i trzeba najwięcej dać od siebie.
Po rozmowie Asia 2015-04-24 20:29
Pytacie o tą firmę, byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galton, oferta pracy bardzo ciekawa, jednak stanowisko dość wymagające, czasowo nie dla mnie ze względu na studia ale może na wakacje się skusze!
Jak dla mnie SUPER! POLECAM!

DB 2015-06-04 09:44
Pisanie oceny po odbyciu rozmowy nie jest zbyt obiektywne- przecież to oczywiste że jak w każdej firmie sprzedażowej wciskają kit rekrutom.

Jaka jest atmosfera? Liczy się tylko kasa, to czy zarabiasz, czyli ile mieszkań wciśniesz ludziom i za jakie pieniądze.

Wieczne pretensje o wszystko, ciągłe straszenie obcięciem wypłaty, nerwowa atmosfera, szefostwo wiecznie niezadowolone...

Praca teoretycznie po 8h, w rzeczywistości po 12h dziennie, 2 soboty pracujące, w praktyce zwykle 4 soboty, bo się poumawia spotkania i trzeba na nie iść.I nikogo nie obchodzi że pracujesz 6 dni po 12h. Masz wyciągnąć pieniądze od klienta i tyle!

Pracowałam tam w zeszłym roku i do dzisiaj mam traumę. Myślę że wszystkie dobre opinie zostały napisane przez tą firmę a nie pracowników ( nie ma takiej opcji)
Klient 2015-06-16 20:51
Klientom biura Galton polecam przyjrzeć się dokładnie podpisywanej umowie pośrednictwa, biuro oczekuje pełnej prowizji nawet w przypadku gdy klient zrezygnuje z danego lokalu. Odradzam zdecydowanie.
GALTON 2015-06-22 18:49
Dziękujemy za opinię na nasz temat, jeśli zaszła jakaś sytuacja nie komfortowa dla naszego klienta to bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą w celu wyjaśnienia problematycznej kwestii.
GALTON 2015-06-22 18:57
Bardzo ciekawe jest to co zostało napisane, natomiast w zeszłym roku żadna kobieta nie świadczyła dla nas usług.
PS. Odpisuje pracownik firmy, który jest za to odpowiedzialny.
Marta Klientka 2015-08-11 13:45
Witam, chętnie podzielę się moją opinią na temat firmy Galton oraz jej pracownika. Z polecenia trafiłam do tej firmy, bezpośrednio zajmował się mną właściciel i nadzorował cały proces sprzedaży mojego mieszkania. Chciałam polecić firmę w 100%, do sprzedaży mojego mieszkania podeszli bardzo profesjonalnie, całość transakcji trwała 2 miesiące, włącznie z załatwieniem kredytu dla klienta kupującego moje mieszkanie. Agencja zadbała o wszystko, kontakt był nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych jak i w niedziele. Chciałam podkreślić, że zaangażowanie oraz podejście do mnie jako klientki było bardzo profesjonalne.
Opinie zawsze o firmach mogą być różne, polecam zadzwonić w pierwszej kolejności aby porozmawiać z pracownikiem firmy i dowiedzieć się wszystkiego.
Oskar 2015-08-21 11:01
Byłem obsługiwany przez agenta, którego oddział mieści się przy ul Lea, bardzo szybko i bardzo sprawnie przeszedłem z agencją przez proces najmu mieszkania. Zostałem poinformowany o wszystkim i widać było że z właścicielem się znali co też było na plus. Ja mogę polecić.
Student 2015-09-02 14:57
Polecam firmę! Studiuję w Krakowie i korzystałem z tego biura. Dziewczyna, która mi pokazywała mieszkania była zawsze dostępna i załatwiła wszystko o czym rozmawialiśmy.
Kupujący-Kraków 2015-12-14 12:34
Określę firmę Galton jako firmę, która zna się na tym co robi. Kupowałem przez nich mieszkanie i chętnie zostawiam opinię. Bardzo dobra obsługa, szybkość z doprowadzeniem do zakupy, wszystko to czego taki klient jak ja potrzebował. Dzięki!
Monika 2016-01-22 09:40
Chciałabym poinformować i podziękować Państwa firmie za obsługę naszego mieszkania, spotkania z Państwa pracownikiem były na najwyższym poziomie jego kompetencji!To Państwa pracownik zdjął ze mnie wszystkie obowiązki dotyczące zawarcia umowy, wielokrotnego pokazywania oraz poprowadził rozmowę w języku obcym i przygotował umowę z klientami którzy sie zdecydowali! Po zakończeniu całego procesu miałam wrażenie że właśnie tak ma wyglądać pośrednictwo. Życzę wszystkiego dobrego!
Właściciel Jurek 2016-02-09 16:08
Jestem zadowolony z obsługi mojego mieszkania przez Galton.
Mogę polecić ich innym właścicielom. Znają się na tym co robią. Miła i szybka współpraca już przy niejednym mieszkaniu.
MartinP 2016-02-17 08:51
Oprócz tego, że szybko znaleźli klienta na zbycie mojej nieruchomości to do tego fachowa wiedza agenta i doświadczenie było duże co wydaje mi się przyspieszyło cały proces. Polecam!
UKR 2016-03-22 12:21
Polecam współpracę, z firmą. Znaleźli szybko mieszkanie do zakupu, wszystko sprawdzili i w 1 tydzień to się wszystko odbyło.
Arek K 2016-04-05 10:57
Współpraca z Galtonem była bardzo udana. Mam nadzieje, że kolejna pozytywna opinia dla Państwa firmy przyniesie kolejnych klientów.
GALTON 2016-04-11 12:22
Bardzo dziękujemy za komentarze i oczywiście zapraszamy do dalszej współpracy.
Praktycznie w każdym miesiącu spotykamy się z nowymi kandydatami, którzy chcą do nas dołączyć. Dlatego wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@galton.pl.
Dziękujemy TEAM GALTON!
Andrew 2016-05-03 16:19
Polecam usługi Galton, sam bardzo byłem zadowolony z pracy jaką wykonała dla mnie ta firma.
coś tu śmierdzi... 2016-05-23 02:44
Te dobre opinie wyglądają jak by pisała je jedna osoba...
GALTON 2016-06-15 16:17
Wszystko jest możliwe. Pewne jest jednak jedno - ta ewentualna osoba nie jest pracownikiem naszego biura i nie robi tego na nasze polecenie ani za naszą wiedzą. Pozdrawiamy ;)
Bartek 2016-06-22 11:14
Na pewno mogę polecić ( usunięte przez administratora ) , bardzo dobrze mi się z nim współpracowało. Co do reszty agentów to nie wiem.
Lena 2016-09-22 00:25
Bardzo polecam agencje, zwłaszcza Agentke nieruchomości Pani Marceline Gudzele! Działają bardzo profesjonalnie, niesamowicie szybko ( klienta udało się znaleźć w ciągu 2 dni :), staly kontakt, robią bardzo dobra reklamę nieruchomości, opis, profesjonalne zdjęcia, dokladnie i szczegolowo przygotowana umowa! Jestem bardzo zadowolona z usług i serdecznie polecam!
tito ortiz 2016-09-22 10:19
szczerze? szeptanka i to niezbyt udana - opinie pisane tym samym stylem, w równych odstepach czasu. Każdy post poprawiony w autokorekcie, idealny bez żadnych błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Nierealne...
olij 2016-09-22 12:07
Ja to chętnie na tego specjalistę sprzedaży bym się załapał, bo oprócz narzędzi pracy, jest tutaj szansa na odpowiednie zatrudnienei w ramach umowy o pracę. W końcu o taką stabilność jest teraz dość trudno.
Krzysztof od działki 2017-01-14 12:46
Dziękuję za porady i pomoc podczas sprzedaży domu i działki pod Krakowem. Polecam Krzysztof.
Pracownik Galton 2017-02-18 08:45
Pracowałem w GALTON SZYMON BENDA i potem tak: jak nie lubisz rozczarowań to nawet CV tam nie wysyłaj. Właściciel opowiada ile to zarabiają agenci nieruchomości a następnie z uśmiechem na twarzy wciska Ci umowę niewolnictwa- jak chcesz się zwolnić to masz płacić 3000zł TRZY TYSIĄCE ZŁOTYCH za szkolenie na którym dostałeś 2 kartki i się dowiedziałeś że masz dzwonić do ludzi i kłamać że masz klienta na ich mieszkanie.... ŻENADA. Zastraszają sądem więc ludzie płacą, i nie wystawił mi faktury tylko na kartce wypisał potwierdzenie co już zgłosiłem do urzędu skarbowego. Mam nadzieję że wyjaśnią sprawę.
Agnieszka 2017-03-09 14:20
@Pracownik Galton powiedz proszę coś więcej na temat przebiegu tego szkolenia.
Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko. 2017-03-28 14:19
Bardzo NIE POLECAM!
Szef - totalnie nieszczery, kłamca i wyzyskiwacz. Z wiecznym, fałszywym uśmiechem na twarzy.
Nie dziwię się że z końcem roku 2016 odeszło z biura kilku najlepszych agentów z największym doświadczeniem. Ich miejsce zajmują teraz studenci, którzy zmieniają się co chwilę, a szef dalej opowiada ze pracują agenci z wieloletnim doswiadczeniem.
Najnowsze aparaty szerokokątne? Drony? Tablety? Umowa o pracę? Nadgodziny do odbioru? Karty rabatowe i atrakcyjne nagrody? Pierwsze slyszę, a o takich nowinach mozna dowiedziec się z wywiadu.
Agnieszka 2017-05-16 13:31
@Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko. byłeś zatrudniony w GALTON? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Piszesz, że nie polecasz powyższej firmy. Co w takim razie według Ciebie w GALTON wymaga zmiany?
Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko. 2017-05-25 14:51
Tak, byłam/em zatrudniona/y w galton. Moje doświadczenia? Mało pozytywne. Szef mający ciągłe, nieuzasadnione pretensje, pani manager chcąca robić szkolenia doświadczonej już kadrze, gdy sama była bez jakiejkolwiek wiedzy o nieruchomościach, a wystawienie FV zajmowało jej 2 godziny i 10 telefonów do księgowej czy też ciągłe narzucanie durnych ideologii, nic nie wnoszących do relacji z Klientem, a wręcz go odstraszających.
Czy coś się tam da zmienić? Patrząc na chore podejście i ambicje szefa - nie. Miał kapitalny, rozumiejący się i doświadczony, budowany od 3 lat zespół, który poprzez swoją postawę, zachowanie i dziwne decyzje rozwalił w 2 miesiące.
Czy da się zbudować coś trwałego na chorych ambicjach, gdy nie ma się ku temu odpowiednich narzędzi?
Odpowiedzcie sobie sami.

Zostaw swoją opinię o GALTON - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GALTON