Opinie o Dlakadr.Pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dlakadr.Pl. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dlakadr.Pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dlakadr.Pl w Warszawa

Magda Nowy wpis

A jak dużo macie rocznie szkoleń?

Nick Nowy wpis

Sprawdź domenę a raczej spróbuj wejść na stronę i masz gotową odpowiedź czy warto się z nimi wiązać :)

mańka Nowy wpis

@niock a możesz jakieś konkretne i wiarygodne źródło tej informacji podać? narzeczony mi ciągle mówi żebym tutaj się zatrudniła, żebym spróbowała, ale musze mieć potwierdzenie tego co mówisz żeby dał mis pokój

Nick Nowy wpis

DLAKADR.PL to nazwa i domena tyle że domena jest już na sprzedaż.

Trener

rekrutacja na podstawie przesłanego CV

Nie było spotkania rekrutacyjnego, propozycję pracy otrzymałam telefonicznie na podstawie CV złożonego na jednej ze stron, gdzie ukazało się ogłoszenie pracy na stanowisko: Trener szkolenia Opiekun osób starszych w Radomiu

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wilski

Poszukuję majątku firmy DLAKADR.PL Sp. z o.o. tj. wierzytelności, rachunków bankowych, praw majątkowych itp. Informacje proszę przekazywać na e-maila wilski.karol@wp.pl Proszę o pomoc!

Inny oszukany

Ja świadczyłem usługi koparko-ładowarką ;) To firma szkoleniowa więc jakie usługi można jej świadczyć ?? Przecież nie spawanie. Czy jesteś wykładowcą, firmą cateringową czy właścicielem nieruchomości zostaniesz oszukany i pozostanie tylko odzyskiwanie pieniędzy na drodze sądowej. Ale decyzja należy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Kolejny raz

Fred zgłoś się do P. Daniela Lisowskiego radcy prawnego z Białegostoku załatwi sprawę.

Inny oszukany

Nie braliście, tylko świadczyliście. My świadczyliśmy usługi dla tej firmy, która nie raczyła za nie zapłacić.

sebo123456

Witam wszystkich. Na początku chce powiedzieć że z firmą DLAKADR.PL miałem do czynienia w marcu 2014r. Za usługi cateringowe wystawiłem tej firmie fv na kwotę 2508zł według umowy.Pod koniec 2014r oddałem firmę do windykacji. Po rozprawach sądowych i oddaniu sprawy do komornika, po kilku miesiącach dostałem pismo że firma nie posiada żadnego majątku i niema możliwości odzyskania należności. Sprawa została umorzona przez komornika. Jeżeli jakaś firma chce się podjąć odzyskania tych pieniędzy nawet w całości dla siebie to proszę o kontakt. Sebastian Kłapyta (usunięte przez administratora)"PRZYTULNA"S.C Pozdrawiam.

@sebo123456

sebo123456 zwróć się do P. Daniela Lisowskiego radcy prawnego z Białegostoku dzięki niemu odzyskałem pieniądze. Nie poddawaj się tylko działaj, kasę mają tylko musi się tym zając odpowiednia osoba.

Hiacynta

Witam. Ja także nie polecam firmy Dlakadr.pl. Również miałam kłopot z wypłatą wynagrodzenia, zwlekali tydzień czasu. Ale udało się. Ale pomimo to nie polecam nikomu. Szkolenie było wyjazdowe. Pokój bez łazienki, telewizora itd. łazienka była wspólna. Ale to mi nie przeszkadzało aż tak bardzo. Wkurzyło mnie, że obiecali wyżywienie, a okazało się, że tylko obiad mi zapewnili. Resztę we własnym zakresie, tak samo materiały szkoleniowe. Żenada. A najfajniejsze jest to, że nic mi nie powiedzieli, że śniadania i kolacje oraz materiały szkoleniowe dla uczestników szkolenia we własnym zakresie. No ale najważniejsze że udało się odzyskać wynagrodzenie.

abc

czy ja dobrze zrozumiałam??? aby odsłuchać rozmowę z linku dodanego przez "prawda" należy wysłać sms (wyciąg z regulaminu) "pod numer 79480 - koszt wysłania SMS wynosi 9 PLN netto (11,07 PLN brutto), dolicza 2 Punkty do konta Użytkownika," oraz uruchamiamy "oraz z opłatami ponawianymi w przypadku zapis usługę subskrypcyjną HOTAWARDS: - wiadomość 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) - koszt odebrania SMS wynosi 5 PLN netto (6,15 PLN brutto), każdy odebrany SMS dolicza 1 Punkt do konta Użytkownika" czy ja dobrze zrozumiałam???, czy coś pomyliłam???

kalisi

Witam, Polecam egzekucję sądową przy pomocy Pana Daniela Lisowskiego. Ja pieniądze po paru miesiącach odzyskałam dzięki jego pomocy.Dziękuję Do Reina chętnie podpiszę się w zbiorowym doniesieniu do Prokuratury.

Reina

Witam ponownie, Jakiś czas temu pisałam tu na forum, że podobnie jak Państwo zostałam oszukana przez firmę dlaKadr.pl. Od 11 kwietnia b.r. nie otrzymałam pieniędzy za szkolenie. Próbowałam zgłosić sprawę na Policję ale nie uzyska łam żadnej pomocy.Posłuchałam co niektórych na forum i zgłosiłam się o pomoc do p. Lisowskiego, który prowadzi moją sprawę w Sądzie. Uważam, że coś powinniśmy zrobić wspólnie i doprowadzić do zatrzymania tych ludzi. Nie może tak być, że oszukują, wyłudzają pieniądze i nikt im nic nie robi. Czują się bezkarni, a my musimy dochodzić swoich praw sądownie i narażać się niepotrzebnie na stres. Przecież ci ludzie mają nasze dane osobowe, pesel, adres zamieszkania. Mogą narobić nam problemów typu zaciągnąć kredyt. To oburzające, że takie typy swobodnie żyją sobie i nabierają kolejne osoby.

Coobav

Dzięki pomocy kancelarii p. Lisowskiego udało mi się odzyskać należność razem z odsetkami. Dziekuję.

Reina

Witam, W dniach 16-27 marca 2015 roku prowadziłam w Radomiu dla firmy DlaKadr.pl szkolenie na Opiekunów osób starszych. Zgodnie z umową miałam otrzymać wynagrodzenie za przeprowadzone 70 godzin szkolenie do 14 dni od zakończenia realizacji. W tej chwili minęło 21 dni, nie dostałam przelewu, firma nie odbiera telefonów, nie odpowiada na smsy ani maile. Nie wiem co robić, proszę o pomoc lub poradę.

Renia
@Reina

Witam, Proponuję zlecić windykację do kancelarii adwokackiej. Ja tak zrobiłam, ale to niestety trwa. Wypowiadałam się we wcześniejszych postach. Po roku od szkolenia odzyskałam pieniądze. Z odsetkami. Pozdrawiam serdecznie, życzę cierpliwości.

@Renia

Dziękuję za informacje, po świętach majowych zaczynam działać. Zgłoszę na Policję i do Prokuratury najpierw a następnie podejmę dalsze kroki.

miasto

w jakim mieście teraz to szkolenie było ? Teraz szykują szkolenie w Radomiu podobno.... może warto by było wybrać się do tego miasta ?

nika

A co wam wiadomo o uczestnikach szkoleń zrobionych w balona,właśnie moja grupa skończyła szkolenie, nie podpisaliśmy żadnych umów,wiceprezes Patryk Śliwowski nie odpowiada na telefony, my uczestnicy chyba służymy za słupy na wyłudzanie unijnych funduszy.Mało być tak pięknie dla wszystkich staże, zwrot za bilety, ale to chyba był zwykły przekręt. Nie rozumiem jak taka firma może wygrywać przetargi. Proszę o podpowiedź jak możemy się starać o obiecaną zapłatę za szkolenie, staż dla wszystkich uczestników, a nawet nie dali listy do podpisu.I jeszcze ludzi którzy szukają pracy bezrobotnych w ten sposób traktować. Może ktoś doradzi jak się wziąć za tą szajkę oszustów ???

osk Tadeusz Grygo

Witam, prowadzę szkołę nauki jazdy w Suwałkach i oczywiście miałem problem z tą firmą, długo opisywać wszystkie sytuacje. Pewnego dnia zadzwonił do mnie prawnik z Białegostoku i zaproponował, abym przyłączył się do pozwu przeciwko firmie dlakadr.pl, oczywiście skorzystałem.Z pełnym zaufaniem polecam Pana Daniela Lisowskiego , który to złożył pozew w sądzie w naszym imieniu, pilotował sprawę i finalnie doprowadził do odzyskania należnych nam pieniędzy.

borys

firma nie wypłacalna ,nie płaca za szkolenia ,nie polecam nikomu ,dziwie się ze działają na rynku wygrywają przetargi w instytucjach państwowych i oszukują ludzi,właściciele powinni siedzieć w pudle

Coobav

Witam, podobny schemat, również mi zalegają z płatnością za przeprowadzone szkolenie. Będę sądownie domagać się zapłaty. Szkoda że przed przeprowadzeniem szkolenia nie sprawdziłem rzetelności firmy...

Zostaw merytoryczną opinię o Dlakadr.Pl - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dlakadr.Pl?

Kandydaci do pracy w Dlakadr.Pl napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dlakadr.Pl