Opinie o Nobilon w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Nobilon. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Nobilon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nobilon w Łódź

Czy pracodawca Nobilon motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Czy zdarzają się nadgodziny w Nobilon?

Janka Nowy wpis

Jak można mieć nadgodziny w nienormowanym czasie pracy. Zresztą tam ciągle mało godzin się pracuje wg. Szopurexa i śmiesznych dyrektorów. Jak najdalej od tej firmy

Ha ha ha Nowy wpis

Tak nagroda jest albo dać (usunięte przez administratora) dyrektorowi Tomkowi Sz albo zrobić mu loda .... On to nawet z klijentksmi to robi jak nie mają jak zapłacić .powodzenia .żenada

Krystyna

Widzę, że o tej firmie i pracy w niej jest pełno pozytywnych komentarzy. Ponoć można się wiele nauczyć i zyskać. Chciałabym się dowiedzieć czy w takim razie są organizowane tam jakieś szkolenia? Dzięki których właśnie się człowiek uczy czy ta nauka wychodzi tylko z pracy w firmie? ;-)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nobilon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Igor

Czy firma normalnie funkcjonuje?

nie
@Igor

nie

olka

Widzę, że dużo jest teraz ofert dla doradców klienta do chwilówek. Jakie zarobki obowiązują dla nowych osób, które się zatrudniają? Widzę, że oferują 15% od zebranych wpłat, premie od nowych klientów, grafik jest elastyczny. A jaka jest umowa i czy można liczyć na jakąś podstawę?

Man3

Pracuję tam od roku, będę teraz zmieniać pracę, ale w Nobilonie wiele się nauczyłam i wiele zyskałam. Bardzo polecam pracodawcę!

helena

prawda, można trafić od czasu o czasu na rekrutację do nich i zgarnąć jakąś fajną posadę. jak dla mnie warto, pobyłam u nich trochę i zaczynałam od doradcy

eurydyka

w mojej ocenie całkiem ok, na tych warunkach jakie zapewniają można pracowac, chociaż zdarzają sie jakieś okresy jak teraz przed świętami, ze tej pracy trochę przybywa

eurydyka

Irek

Bartek - masz rację. Praca jest dla osób, które lubią kontakt z klientem i które starają się dobrze wypaść. jak ktoś myśli, że przyjdzie, nic nie zrobi i dostanie super wypłatę to się myli - sam świetnie sobie radzę i naprawdę na kasę nie narzekam. polecam!

Witek

Myślę, ze każdy kto lubi pracę z ludźmi świetnie sobie poradzi w tej firmie a i dodatkowo będzie mógł pokazać na co go stać. Dla mnie jest to dobra sprawa b lubię zarabiać tyle ile chcę a tu mam taką możliwosć -a może i nawet nieograniczone możliwości. Kasa na czas i tyle!

rafal

Oczywiście system prowizyjny nie kazemu musi odpowiadać, ale mnie pasuje nawet. Poza tym nie jest to jakaś specjalnie obciążająca robota, przynajmniej dla mnie. Nie narzekam, pracowałem w gorszych firmach.

ania

Firma ok. Wypłacają o czasie pieniądze na konto, uczciwie i w ogóle. Jak ktoś ma chęci do roboty, to może nieźle wyciągnąć z systemu prowizyjnego

Henryk

Praca jak każda inna. Nie ma żle jak się chce pracować. Kasa na czas, a premia wystarcza żeby sobie coś odłożyć.

squarel

Akurat pracuje w innym mieście, ale nie narzekam. Mam sporo klientów, lubię gadać i jeszcze za to mi płacą. Taki tryb mi odpowiada

Agata

Pracodawca jest w porządku w mojej opinii. Praca nie jest bardzo ciężka, a wręcz przyjemna. Ja ją bardzo lubię, bo lubię kontakt z ludźmi i ciągłe zmiany. Pieniądze wypłacane na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Nobilon - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042