logo Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Wrocław

Opinie o Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

anonim 2009-09-25 19:30:49
Dodaj opinię o Eko Cykl Organizacja Odzysku - Warszawa. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.
ciekawa 2010-06-28 20:43:23
Widziałam ogłoszenie o pracy w obsłudze klienta, czy ktoś mi może powiedzieć jakie są tam zarobki?
bob 2011-04-18 15:50:07
Też mam jutro rozmowę na przedstawiciela handlowego i się zastanawiam, możecie coś więcej powiedzieć na temat tej pracy w tej firmie?
byly pracownik 2012-05-29 11:41:29
problem polega na tym, ze oni zatrudniaja na handlowcow gosci po ochronie srodowiska, ktorym wydaje sie, ze sprzedaz to taka latwa sprawa, daja im szanse ucza a potem rozczarowanie po obu stronach...
firma jest rzetelna musialem zrezygnowac, bo zmienialem miejscowosc zamieszkania, jednak z doswiadczenia ta praca i ci ludzie to w moim zyciu zawodowym najlepsze co mi sie przytrafilo...pewnie tego nie czytaja, ale zycze im sukcesow i z podziwem sledze ich dynamiczny rozwoj na rynku-tak trzymac...a dobra kasa jest dla dobrych pracownikow-tez moge potwierdzic..jestes kiepski to nie aplikuj bo tam symulacja pracy nie przejdzie
ja 2013-06-10 15:23:05
jest ok
MaGrand 2013-07-10 11:09:03
W razie pytań proszę śmiało pytać ;)
doradca 2013-08-07 22:37:59
Przy szukaniu pracodawcy, ważne jest żeby sprawdzać jak często zamieszcza ogłoszenie dla osób poszukujących pracę. Jeśli stale to daruj sobie!
2013-10-04 18:36:30
Nie polecam. Praca nie warta tych drobnych żetonów.
Lepiej poszukaj pracy u konkurencji:
1. Rekopol
2. Auraeko
3. Eko-Punkt
4. PSR
5. REEKO
gall 2013-10-05 14:04:00
pracowałeś/aś w tych wszystkich firmach? Skąd wiesz, że tam jest lepiej?
tuza 2014-03-14 18:30:00
w jakie narzędzia jest wyposażony przez firmę Eko Cykl przedstawciel handlowy tej firmy? bo samochód to chyba podstawa?
zus 2014-04-17 13:07:26
Przedstawiciel wyposażony jest w telefon z epoki kamienia łupanego. Samochód? Trzeba się wpisywać na liste i rezerwować. O laptopie to nawet mowy nie ma. Generalnie praca polega na telemarketingu za bardzo minimalną pensję.
Rx 2014-05-12 21:24:02
System stworzony w epoce kamienia łupanego, brak jakichkolwiek dodatkowych swiadczeń, słabe wynagrodzenie i kiepska lokalizacja. Jeśli ktos się zastanawia to apeluję - szkoda czasu..
patriota 2014-05-29 00:31:07
W ogóle to zainteresowała mnie oferta przedstawiciela handlowego dla eko cyklu, warto aplikować? Pozdrawiam.
peter 2014-06-30 19:04:26
jakie są zarobki w ekocykl? macie jakąś podstawę ??
peter 2014-07-01 10:06:59
tak o przedstawiciela handlowego
abby 2014-07-13 00:14:52
Bardzo słaba firma. Nie wiem po co ktoś pisze że tam jest ok, jak nie jest ok (pewnie podstawiona osoba). Firma funkcjonuje w oparciu o jakiś staropolski system. Brak perspektyw rozwoju i kiepskie warunki, co więcej system tam panujący nie motywuje w żaden sposób. Jeśli ktoś się zastanawia, to szczerze doradzę aby dobrze się zastanowił. Nie polecam nawet na pracę tymczasową.
WN 2014-07-22 14:58:00
Warunki to jakas masakra, na kazdym stanowisku. nikogo tam nie szanuja, maja kamery do podgladania pracownikow, malo placa,(usunięte przez administratora)Oszczedzaja na wszystkim. Z plusow to placa na czas i trzymaja sie kodeksu pracy, (usunięte przez administratora)Ogolnie mozesz sie spisywac prze pol roku rewelacyjnie, ale juz 1 slabszy miesiac i jestes na wylocie. pracowalem tam prawie rok. z telefonami i samochodami to prawda. na koniec dnia komorki zamyka sie w szafie na klucz
BRok 2014-07-30 18:27:28
Widać, że komentarz pisała osoba wewnątrz firmy, która dba o jej dobry wizerunek... Ja nie polecam tej firmy ponieważ nie ma atrakcyjnych premii, brakuje motywatorów, jest zepsuta raczej atmosfera nie sprzyjająca mobilizacji i rozwoju w ramach zespołu. Cel i długość istnienia na rynku może i na plus, ale tylko do czasu kiedy się rozpocznie się tam pracę... Tyle w temacie. Radzę omijać szerokim łukiem.
radzio 2014-11-29 01:39:26
...czyli osoby z doswiadczeniem mile widziani? Ja mam gadane i mysle ze spełniam warunki o ktorych piszesz tym bardziej że odnajduje sie na tym gruncie. A co z tą umową o pracę? rzeczywiście od poczatku jest podpisywana w takiej formie?? szukam miejsca, które zaspokoi moje ambicje zawodowe i pragnę rozwijać swoje kompetencje. Warto ubiegac sie wlasnie tu??
trek 2015-02-05 13:14:58
no firma zajmuje się odzyskiwaniem opakowań, ale przecież wydaje mi się, ze jest kilka działów, w kótrych są prowadzone rekrutacje jak np, dział księgowości albo marletingu no i też jest pewnie produkacja, to chyab największy, ale nie widze, zeby oferty od nich były jakieś duże w sumie. Na pewno jest możliwość rozwoju.
kamila 2015-02-20 16:07:02
to oczywsty czym zajmuje sie firma, przecież macie to w nazwie napisane, haha. Ale szczerze mówiąc to wydaje mi się, że jednak u nich można sporo zaorbic, bo bycie eko teraz się opłaca i jakby pomysleć o większej ich promocji i reklamie, to moim zdaniem firma ma naprawde ogromny potencjał tak naprawde.
! 2015-02-25 08:37:49
Świetna firma jeżeli chodzi o misję i cel. Dużo można się nauczyć. Uważać na bardzo wyrafinowaną formę mobbingu. Zwłaszcza osoby wrażliwe oraz świadome swej wartości mogą mieć tam bardzo ciężko utrzymać się na dłużej. Niektórzy zrobią wiele aby się ciebie pozbyć z zespołu.
X 2015-03-13 11:49:58
Początek na pewno za minimalną krajową... Umowa zalecenie - potem się okazuje... lepiej trochę grać i nie pokazywać się do końcay
real 2015-07-27 12:00:15
moim zdaniem lepiej być bezrobotnym niż tam pracować. Firma nic ciekawego nie oferuje. Na szczęście rynek pracy w Wawie jest ogromny i nie trzeba się akurat skazywać na tą opcję.
olx 2015-08-24 16:33:25
Kawa, herbata to standard. Co oni chcą jabłkami kogoś przekonać? hahaha
niedoszły przedstawiciel handlowy 2015-09-21 15:33:02
Ogłoszenie o pracę dla przedstawiciela handlowego wisi już strasznie długo, od ponad roku to samo. Chętnych jest mnóstwo. Albo są bardzo wybredni, albo ciągle zwalniają kolejnych przedstawicieli handlowych. Na rozmowie kwalifikacyjnej osoba rekrutująca ma bardzo długą listę pytań przekraczającą 15. Jest ich tak dużo, że niektóre są prawie identyczne i aż się prosi o odpowiedź "no przecież przed chwilą powiedziałem". Pracownik odpowiadający m.in. za rekrutacje prawdopodobnie postanowił się wyspecjalizować w HR, jest przesadnie spięty i bez poczucia humoru. Firma jest bardzo mała. Tragedią jest, że przedstawiciel handlowy musi rezerwować dla siebie samochód. Jeśli nie uda mu się zarezerwować, to chyba pozostaje mu kupić bilet na pociąg. Dodam jeszcze, że rejon pracy to cała Polska.
handlowiec 2015-12-03 14:47:26
umowa o prace to mit po 3 miesiącach jak dobrze pójdzie to dostaniesz, a tak to zapomnij na normalnym zleceniu na rękę dostajesz jakaś najniższa krajowa plus ewentualne premie ale to musisz sprzedać usług za min 5 tys to dostaniesz od tego jakieś 5%, procent rośnie wraz z kwota jaka zarobisz dla firmy. Ogólnie mało motywujące cały czas się zespól zmienia bo nie szanują tam ludzi ściemniają non stop samochody i tel to prawda. Praktycznie nie ma tam szans na awans. Do plusów można zaliczyć dobra atmosferę w zespole nie licząc kierownictwa oczywiscie
przejęcie 2015-12-29 10:36:11
Jak wygląda praca w dziale handlowym? Pracował/pracuje ktoś?
MAREK 2016-03-18 14:51:05
Ta firma to jakaś porażka, na dodatek pozytywne komentarze tutaj wypisuje sam prezes chyba :) dno poprostu. Rekrutacja wisi cały czas, szkoda na to czasu.
MAREK 2016-03-23 12:11:44
daj sobie z tą firmą spokój.
Miś Krzyś 2016-07-15 13:38:18
Witam wszystkich zgromadzonych i zainteresowanych pracą w Eko. Pracowałem 3 lata w tej firmie, zwolniałem się 3 lata temu i nie żałuję. Plusy jakie mogę wymienić to na pewno doświadczenie, w ochronie środowiska ciężko o pracę - tu można się wiele dowiedzieć o opłacie produktowej oraz tematyce. Ponadto firma wydaje ciekawe czasopisma związane z tematyka OŚ. Kolejny plus to współpracownicy. Ekipa jest pod rządami właścicielki firmy i każdy boi się wychylić nosa spod biurka. Taki team zawsze trzyma sie ze sobą, dzięki czemu jest bardzo zgrany, każdy siebie rozumie i wspiera, czego nie można oczekiwać od zarządzającej firmą. Ludzie są męczeni przez maile z wykrzyknikami, brak jest szacunku dla osób którzy pracują. Stres i mobbing w tej firmie to standard. Wielu odeszło, gdyż zdrowie nie pozwalało na kontynuację pracy. Szkoda nerwów po prostu..
Umowa - najniższa + premia uznaniowa słowna, brak konkretnej kwoty na umowie, ale to pewnie w każdej firmie teraz tak jest.
Handlowy - rotacja, praca na słuchawce głównie, wypełnianie CRM-u, trzeba być mocno zmotywowanych aby robić duże obroty.
Wypady integracyjne co pół roku - świetna sprawa - oczywiście to na plus., ale warunek że musisz jechać. Jak nie pojedziesz to już jesteś najgorszy..

Ja nie polecam pracy - chyba, że na krótki okres czasu. Dłuższa praca zabija wszystko w człowieku, łącznie ze zdrowiem.
A jak się spóźnisz 5 minut [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie z tej ziemi.. Także tego.. ODRADZAM
Za 1500 zł lepsze warunki są w Biedronce :)
blondi 2016-07-31 18:57:00
Byłam na rozmowie o pracę na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta. Warunki finansowe jakie oferują są po prostu śmieszne, najniższa krajowa. Określenie stanowiska specjalista a zarobki żenada. Nie pozwólmy dalej tak nas traktować. Gdybyśmy nie zgadzali się na wszystko co nam oferują, warunki pracy i płacy w Polsce zmieniłyby się. Dodam, że ogłoszenie jest umieszczane kolejny raz i przedłużają datę aplikacji.
Elvis 2016-10-01 12:53:19
Zgadza się. Uciekać stamtąd.
Elvis 2016-10-03 21:25:16
Nie , o twojej firmie piszemy;) Jak w niej naprawdę jest.
oij 2016-10-03 22:19:12
@Sannil poważnie jest tutaj taka stawka oferowana?
Zostaw swoją opinię o Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.