Hosso Holding

Szczecin

Opinie o Hosso Holding

Księgowa13 2015-04-03 23:10:36
Czy to prawda ze firma Hosso porzuciła swoje biura w Gryficach i zmieniła na lokal wynajmowany w Szczecinie? Ten temat był głęboką tajemnicą przed nami w biurze w Szczecinie i nikt nic nie chciał powiedzieć zasłaniając się Prezesami. Chyba coś musiało być na rzeczy???
dziwna sprawa?
Pati 2015-04-06 23:16:13
Czy ta firma jest w Polsce czy w którymś krajów WNP?
Zenon On Fire 2015-07-08 21:32:15
Ten wpis lekko trąci brakiem obiektywizmu,(usunięte przez administratora)
PR 2015-07-17 09:35:15
Praca w hosso jest ok, po prostu jest wymagająca i tyle.
Jak boicie się pracy i nie lubicie pracować to rozumiem powyższe komentarze.
Praca jest angażująca, ale przynajmniej wiesz, że nie robisz nieważnych i niepotrzebnych rzeczy. Dużo się uczysz i rozwijasz. Dla mnie ok.
obecna 2015-07-21 13:21:20
Pracuje w firmie od niedawna i mi sie tam bardzo podoba..sa fajni ludzie i fajna atmosfera. I jak czytam te komentarze to nie rozumiem o co tym ludziam chodzi..jest owszedm duzo pracy i nie mozna sie nudzic ale mozna sie tez wiele nauczyc i to chyba w pracy jest bardzo wazne. I jak dla mnie imponujace jest to ze firma sie caly czas rozwija, powoli i skutecznie ale do przodu..a nie na wariata i potem boom..
Ewa 2016-01-04 23:08:07
Chwilowo nie ma, ale to tylko kwestia czasu. Pamiętaj "Ostatni bedą pierwszymi"
Bahna 2016-01-15 22:46:41
Niewiele? Dobry żart :)
Pati 2016-01-22 22:07:10
Ster - Ty jesteś tam kadrowym:)
Ewelina 2016-03-15 09:22:57
Pracowałam w Hosso 1,5 roku jako księgowa i gdyby nie to, że obiecałam pomóc mężowi dalej bym tam pracowała. Już tęsknię za dziewczynami z księgowości!!!! Praca jest ok, atmosfera również, a osoby, które tu piszą po prostu sobie nie poradziły i teraz się odgrywają. Ludzie pracowici i chętni do współpracy zawsze są doceniani. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś do Was wrócę. Pozdrawiam gorąco cały zespół Hosso i Prezesów. Ewelina :)
Hosso Holding 2016-09-28 11:40:20 [pracodawca]
Szanowna Pani. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wielu wariantów: doświadczenia zatrudnianej osoby, jej kwalifikacji oraz stanowiska na jakie aplikuje. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji - proszę śledzić nasze oferty pracy. Proces negocjacji wynagrodzenia odbywa się po zakwalifikowaniu się kandydata do II etapu rekrutacji.
Hosso Holding 2016-09-28 12:02:11 [pracodawca]
Szanowna Pani,
dziękujemy za głos w dyskusji. Praca w firmie obsługującej galerie handlowe oraz zajmującej się wynajmem oraz poszukiwaniem nieruchomości komercyjnych daje duże szanse na rozwój kariery.
janas 2016-10-17 11:32:41
Czy ktoś może opowiedzieć, jak wyglądać może rekrutacja na stanowisko managera do spraw nieruchomości w Szczecinie? Pojawiła się opcja takiego zatrudnienia
Zostaw swoją opinię o Hosso Holding - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hosso Holding