Hosso Holding

Szczecin

Opinie o Hosso Holding

Księgowa13 2015-04-03 23:10
Czy to prawda ze firma Hosso porzuciła swoje biura w Gryficach i zmieniła na lokal wynajmowany w Szczecinie? Ten temat był głęboką tajemnicą przed nami w biurze w Szczecinie i nikt nic nie chciał powiedzieć zasłaniając się Prezesami. Chyba coś musiało być na rzeczy???
dziwna sprawa?
Pati 2015-04-06 23:16
Czy ta firma jest w Polsce czy w którymś krajów WNP?
Zenon On Fire 2015-07-08 21:32
Ten wpis lekko trąci brakiem obiektywizmu,(usunięte przez administratora)
PR 2015-07-17 09:35
Praca w hosso jest ok, po prostu jest wymagająca i tyle.
Jak boicie się pracy i nie lubicie pracować to rozumiem powyższe komentarze.
Praca jest angażująca, ale przynajmniej wiesz, że nie robisz nieważnych i niepotrzebnych rzeczy. Dużo się uczysz i rozwijasz. Dla mnie ok.
obecna 2015-07-21 13:21
Pracuje w firmie od niedawna i mi sie tam bardzo podoba..sa fajni ludzie i fajna atmosfera. I jak czytam te komentarze to nie rozumiem o co tym ludziam chodzi..jest owszedm duzo pracy i nie mozna sie nudzic ale mozna sie tez wiele nauczyc i to chyba w pracy jest bardzo wazne. I jak dla mnie imponujace jest to ze firma sie caly czas rozwija, powoli i skutecznie ale do przodu..a nie na wariata i potem boom..
Ewa 2016-01-04 23:08
Chwilowo nie ma, ale to tylko kwestia czasu. Pamiętaj "Ostatni bedą pierwszymi"
Bahna 2016-01-15 22:46
Niewiele? Dobry żart :)
Pati 2016-01-22 22:07
Ster - Ty jesteś tam kadrowym:)
Ewelina 2016-03-15 09:22
Pracowałam w Hosso 1,5 roku jako księgowa i gdyby nie to, że obiecałam pomóc mężowi dalej bym tam pracowała. Już tęsknię za dziewczynami z księgowości!!!! Praca jest ok, atmosfera również, a osoby, które tu piszą po prostu sobie nie poradziły i teraz się odgrywają. Ludzie pracowici i chętni do współpracy zawsze są doceniani. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś do Was wrócę. Pozdrawiam gorąco cały zespół Hosso i Prezesów. Ewelina :)
Hosso Holding 2016-09-28 11:40 [pracodawca]
Szanowna Pani. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wielu wariantów: doświadczenia zatrudnianej osoby, jej kwalifikacji oraz stanowiska na jakie aplikuje. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji - proszę śledzić nasze oferty pracy. Proces negocjacji wynagrodzenia odbywa się po zakwalifikowaniu się kandydata do II etapu rekrutacji.
Hosso Holding 2016-09-28 12:02 [pracodawca]
Szanowna Pani,
dziękujemy za głos w dyskusji. Praca w firmie obsługującej galerie handlowe oraz zajmującej się wynajmem oraz poszukiwaniem nieruchomości komercyjnych daje duże szanse na rozwój kariery.
janas 2016-10-17 11:32
Czy ktoś może opowiedzieć, jak wyglądać może rekrutacja na stanowisko managera do spraw nieruchomości w Szczecinie? Pojawiła się opcja takiego zatrudnienia
Zawiedziona 2017-02-04 14:48
Firma bardzo nie stabilna. (usunięte przez administratora) atmosfera bardzo nerwowa. Jeżeli ktoś szuka pracy na ok miesiąc to polecam jak na dłużej to już nie. Bardzo dziwne podejście szefostwa. Ogólnie nie Polecam
s 2017-02-06 14:56
co to znaczy niestabilna?
Paulina 2017-04-04 12:29
@Zawiedziona, a co podobało Ci się w pracy?
Aa 2017-07-21 13:36
Będę naprawdę miło wspominał atmosferę panującą w firmie.Super załoga mili ludzie.Firma nastawiona na rozwój i takich ludzi poszukują nie pracowałem w podobnej firmie ja czas spędzony w Hosso zaliczam na plus dużo się nauczyłem.
Zostaw swoją opinię o Hosso Holding - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hosso Holding