Resbex

Przeworsk

Opinie o Resbex

anonim 2010-09-07 17:35:23
Firma ta jest najgorsza pod względem płac !!!
obiektywny 2010-10-27 10:23:01
To prawda, płace nie najlepsze, a i traktowanie pracowników też nie na poziomie, szczególnie jak się trafi na budowę pod opiekę ( usunięte przez administratora ) , gdzie jego zachowanie podchodzi pod (usuniete przez administratora), swoją drogą ciekawe kiedy ktoś się tym zajmie
ziom 2011-01-16 16:41:53
To znaczy tak kiepsko z płacami. Nie płacą za godziny czy mało płacą, a dużo trzeba robić? O jakiej pracy piszecie e tej firmie?
anonim 2011-02-25 20:47:19
Prawda,jak masz fory z kierownikiem to mozesz spac na budowie a i tak zarobisz najwięcej i będziesz najlepszy,a jak nie to ( usunięte przez administratora ) sie a i tak nikt tego nie doceni. Płacą tak średnio,bez szału. Mówią o godzinach a stawka niby z akordu naliczana. Cięzko to jakoś ogarnąc zeby sie połapać.
anonim 2011-02-26 10:47:42
anonim - 2011-02-25 20:47:19Prawda,jak masz fory z kierownikiem to mozesz spac na budowie a i tak zarobisz najwięcej i będziesz najlepszy,a jak nie to ( usunięte przez administratora ) a i tak nikt tego nie doceni. Płacą tak średnio,bez szału. Mówią o godzinach a stawka niby z akordu naliczana. Cięzko to jakoś ogarnąc zeby sie połapać.Praca w tej firmie to (usuniete przez administratora)pracownika.Pieniadze do nie zbyt dobre ;-( Wszystko zalezy od kierownika.
zainteresowany 2011-03-03 20:24:12
( usunięte przez administratora ) Im dłużej ( godzin) robisz tym mniej zarabiasz, zwłaszcza u niby-kierownika (( usunięte przez administratora )
anonim 2011-04-04 20:36:51
u mnie na budowie pare osob codziennie pijani kierownik nic na to jak zapytasz o zarobki to mowi ze kryzys [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie w tej firmie i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobisz maja tylko na sprzet ipremie dla kierownikow pracownik [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2011-05-04 18:33:25
może mi ktoś powiedzieć jakie faktycznie sa zarobki
anonim 2011-05-08 19:25:08
o zarobkach nie będe mówił.Napewno nie będziesz zadowolony
anonim 2011-05-08 19:30:25
beznadziejne zarobki i organizacja pracy jeszcze gorsza. murarze i zbrojarze pracują tylko do pierwszej wypłaty i zwalniają sie szybciej jak sie przyjęli. he he
ddd 2011-05-08 19:49:55
kiedyś tam pracowałem :) bezpieczeństwo i bhp na ( usunięte przez administratora ) tak jak i cała reszta. (usuniete przez administratora)
anonim 2011-05-10 21:13:09
to nie jest firma dla ABSTYNENTÓW żeby zarobić to musisz dobrze pilnować żeby ( usunięte przez administratora ) miał zawsze pełny KIELISZEK!!!!!
poszkodowany 2011-05-29 20:42:27
ludzie uciekajcie jak najdalej od tej niby firmy płaca marna wymagania duże kierownictwo nieznające się na organizacji pracy, bhp brak. ( usunięte przez administratora ) kierownik ( usunięte przez administratora ) nawet wody do picie nie kupi a umywalnie z ubikacjami ma tylko dla siebie a pracownikom dała jeden toi-toi do którego nawet wejść się nie da, bo czuć go do skrzyżowania.zmuszanie do pracy w każdą sobotę bo inaczej odgraża się że zapłaci ze stawki godzinowej która wynosi ( usunięte przez administratora ) a godz.brutto.
pracownik 2011-06-01 16:05:59
Jak nie potrafisz sobie wynegocjować i wypracować godnego wynagrodzenia w ciągu tygodnia to chodź do roboty i w niedziele!!!
Widocznie kierownik wychodzi z założenia: "Jaka praca taka płaca"
Poświadczasz to tym że jakbyś był wartościowym i szanującym się pracownikiem to nie pozwolił byś sobie na takie warunki pracy.
Powodzenia w dalszej karierze zawodowej!!!
anonim 2011-06-23 09:41:00
panowie niestety tak jest wszędzie nie tylko w resbexie skoro nie mamy na tyle odwagi by utworzyć związki zawodowe i postawić się tym wszystkim (usuniete przez administratora) to będziemy biedaki!!! i właśnie w ten sposób staje się u nas ta wielka przepaść między nami a pracodawcami zupełnie jak w (usuniete przez administratora) biedaki i bogacze!!! a dzieje się tak że oni zarabiają na nas maksymalne ilości pieniędzy dając nam te minimalne kwoty!!! Ludzie to my powinniśmy stawiać warunki!!! nie wyobrażacie sobie co bybyło gdyby tak wszyscy w jeden dzień powiedzieli nie i (usuniete przez administratora) nie będziemy za tyle robić rezygnujemy! sam (usuniete przez administratora) na kolanach by nas prosił o powrót do pracy i zarobki by się zmieniły!!! w takich umowach wykoniania robót za opóźnienia są ogromne kwoty i to nie są tysiące a miliony!!! NIESTETY TO NIE CZASY SOLIDARNOŚCI GDZIE JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!!! ONI MIELI JAJA!!!
anonim 2011-11-02 20:53:32
w firmie jest (usuniete przez administratora) pracownikow. Pracownicy fizyczni otrzykują jakieś wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach i w soboty zaś pracownicy z kadry techniczej nie słyszeli nawet o płacy za nadgodziny i w soboty chociaz im sie to należy tak jak każdemu pracownikowi!!. Nie wiem ile jeszcze mozna to wytrzymać, jak długo nie bedzie się w tej firmie jeszcze doceniac ludzi fizycznych i technicznych. Czy jesteśmy (usuniete przez administratora) w wolnym kraju ?? Czy nas nie obowiązują przepisy prawa pracy. Ile tak można?? Czy czeka nas wielki bunt??
do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2011-11-21 21:05:01
Pracowałem w tej firmie i może będę dalej pracował. (usuniete przez administratora) w kółko zegar nie rozróżniałem już godzin-fakt (usuniete przez administratora) ale 10 następnego miesiąca kasa na koncie. Fakt z akordu naliczane -czyli ile godz tyle kasy. Do roboty (usuniete przez administratora)
zainteresowany 2011-11-22 21:05:34
narzekacie ale robicie dalej za walenie(usuniete przez administratora)nikt nie placi, zarobki jak w kazdej firmie w naszym regionie ja pracuje prawie dwa lata i nie narzekam robota jak robota raz lekko raz ciezko proponuje tylko zeby niekturzy kierownicy wypelniali swoje obowiazki a nie liczyli na brygadzistow bo oni robote potrafia zorganizowac ale materialow i narzedzi niestety nie.
cicho ciemny.......................... 2012-09-29 17:09:50
Ten pan niewie o czym pisze a zwłaszcza o płacach . Kasa jest ale nie dla wszystkich . Skoro tak mu jest dobrze to niech się podzieli kasą z tymi co jej nie dostają . Operatorzy wszelkiego sprzętu i kierowcy dostają wypłaty głodowe . Tak zwaną podstawę a o reszcie mogą zapomnieć . Przy 250 godzinach oni dostali po 1300zł a gdzie reszta ? Oto cała prawda o zarobkach .Niech ten pan zastanowi się co pisze bo może naprawdę jego postrzeganie tematu jest zgoła inne .
alaaa 2012-11-05 10:54:04
Witam. Mój mąż pracuje w tej firmie już ponad dwa lata, na początku nie było żle .Ale teraz płaca grosze i na dodatek spóżniają się. Zaległych pieniedzy za delegacje nie ma już miesiąc a na pytanie kiedy bedą odpowiadaja że nie mają pieniędzy.
robex 2012-11-21 18:55:40
miesiac to mało to juz drugi
rysiek sekcja a, b 2012-11-23 22:05:25
mam inne zdanie o tejże firmie. pracowałem tam 1/2 roku. kierownictwo w postaci [usunięte przez admina] oraz [usunięte przez admina] było przychylne robotnikom. nie stawiałem im wódki a mimo to nie traktowali mnie gorzej. a więc ci którzy piszą te bzdury kłamią. to nie od nich zależało czy otrzymamy przelew za faktury. tak więc nie obrażajcie niewinnych ludzi.
alaaa 2012-11-29 17:49:28
To nie głupoty ! Prawda kiedy mąż pracował pod kierownictwem Króla było ok . A teraz nie płacą i delegacji już nie ma za trzy miesiące i pytanie za co maja ludzie żyć???
obiektywny 2012-12-05 18:39:12
fakt kiedyś byli w porządku, ale teraz jest źle i będzie coraz gorzej, odradzam stanowczo, nie dajcie sobie wmawiać głodnych kawałków, wszystko zmierza ku upadłości firmy
lilox11 2012-12-14 23:26:53
my nie pracujemy u [usunięte przez admina] tylko w w resbex co na obchodol ich rozliczenia mysmy swoje wykonali
lilox11 2012-12-14 23:33:34
wylpbev92ata za ostatni miesiac w delegacji 1560 zl za 220 h modre my niemamy na chleb co mam dzieciom powiedziec ze[usunięte przez admina] zabil mikolaja
sknera 2012-12-23 10:32:30
Prawda jest taka ze pracujac caly miesiac zarabiamy 2200 zl bez premi 3 miesiac bez delegacji 3 miesiac wyplaty sie spuzniaja lepiej sie oplaca chorowac nisz pracowac bez posilkow regeneracyjnyh bez ubran zimowyh i kierownicy czy majstry mowia jak wam niepasuje to sie zwolnij cala prawda o firmie
dzibek 2012-12-23 23:45:08
2200 to i tak duzo niewiem na jakiej budowie jestes unas 1350 za caly miesiac pracy pozdawiam a kierownicy majol to samo[usunięte przez admina]e
rumunek 2012-12-24 00:16:06
na wawa 1600 u kierownika od pogody za 237 h
były 2013-01-03 22:14:15
ja na resbex narzekać nie mogę było dobrze to pracowałem|||||||||| było żle to się zwolniłem .. najgorsi są ci co nic nie robią a chcą dużej kasy i tylko buntują innch
paragraf 2013-03-22 19:41:50
I to ma być firma?, przedsiębiorstwo?
Kiedy będziecie płacić ludziom.Wypłata wg umów i kodeksu pracy
ma wpływać do 10 każdego miesiąca a nie wcale.
Co mam dać dzieciom jeść, kto zapłaci moje rachunki.
Uważajcie na tą "firmę" - przestrzegam!!!!!
obiektywny 2013-03-25 20:03:49
do roboty przyjmuja ludzie nie pchajcie sie wyplaty za luty do dzisiaj niema i niewiadomo kiedy bedzie tylko obiecuja zeby robic zobaczymy co pip pokaze papiery juz poszly
Zuczek 2013-04-02 22:47:25
Witam chciałem się przyjąć do pracy jako operator żurawia ale nie wiem czy warto? jakie są zarobki i warunki ,może mi ktoś życzliwie napisać proszę jak najszybciej jeśli to możliwe pozdrawiam
alaaa 2013-04-03 10:18:59
Zarobki???? Mąż do dziś nie ma wypłaconej delegacji zaległej od września, zarobki to około 1600 zł na reke za to trzeba jeszcze dojeżdzać i wyżyć ... To ile zostaje..??? powiem tak kiedyś było dobrze a teraz to nie ma za co tam pracować.
saymon07 2013-04-19 16:36:28
to juz koniec serwanki oglasza upadlosc od maja syndyk bedzie w resbex
xyz 2013-04-23 21:01:16
Najgorsza firma !!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie wy też myślcie jak można tam ryć za darmo!!!!!!!!!!
Chłopy a D..Y
;/ 2013-05-13 16:54:01
Firma zalega z płatnościami, nie można się w żaden sposób z nimi skontaktować. Jedno wielkie oszustwo!!!
jjjjjjj 2015-02-20 18:07:26
właściwie może ktoś napisac jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej u nich,jak wykorzystać swoją szansę i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy? o czym pamiętać, jakich pytań się spodziewać, miękkie i twarde kryteria, eliminacja stresu itp. Pomożecie z tym i z kwestią dotyczącą wynagrodzenia dzieki za odpowiedzi
gumiś 2016-05-18 12:14:08
Witam. Dawno nie było aktualnych wpisów na temat tej firmy,ale poczytałem i okazało się że właściciel ogłosił już dawno upadłość układową. Wrzucam dla chętnych cały artykuł. http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34962,14075818,Resbex_upadl__sto_osob_bez_pracy__Co_z_inwestycjami_.html?disableRedirects=true
Zostaw swoją opinię o Resbex - Przeworsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Resbex