wolff

Szczecin

Opinie o wolff

anonim 2009-01-20 11:31:49
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ZEROWY
Atmosfera i ludzie tam pracujący są BEZSILNI, ZESTRESOWANI, OSZUKIWANI, NABIJANI W BUTELKĘ
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: NIC
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ROBIENIE Z CZŁOWIEKA WAŁA - OBIETNICE BEZ POKRYCIA
pytajacy 2010-01-22 13:24:47
o jakich stanowiskach piszecie? Agent stacji , pracownik stacji, podjazdowy?
anonim 2010-04-25 22:46:01
Podobno pan Wiesebaumaschine zegna sie z wolffem.To chyba o czyms moze swiadczyc.proponuje posrednikom prowizje przed robota to moze znaczyc ze ma troche cienko.Najpierw sprzeda nissana a potem chyba stanie na late bo podobno dobrze robił sufity.
anonim 2010-04-25 22:51:46
Koledzy tynkarze nie pracujcie u tego typa bo wszyscy ktorzy u niego pracowali zostali [usunięte przez moderatora] .On dobrze gada ale żle [usunięte przez moderatora] składa.A za nissana daje 19,900zł
wr 2016-08-06 18:37:00
Rzeczywiście w sprzedaży detalicznej i hurtowej są wysoko na rynku, a to oznacza, że również można liczyć u nich na całkiem dobre produkty. Ciekawi mnie jednak czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Z góry dziekuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o wolff - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wolff