wolff

Szczecin

Opinie o wolff

anonim 2009-01-20 11:31
Słowa kojarzące się z tą firmą to (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ZEROWY
Atmosfera i ludzie tam pracujący są BEZSILNI, ZESTRESOWANI, OSZUKIWANI, NABIJANI W BUTELKĘ
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej w tej firmie podobało mi się: NIC
Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ROBIENIE Z CZŁOWIEKA WAŁA - OBIETNICE BEZ POKRYCIA
pytajacy 2010-01-22 13:24
o jakich stanowiskach piszecie? Agent stacji , pracownik stacji, podjazdowy?
anonim 2010-04-25 22:46
Podobno pan Wiesebaumaschine zegna sie z wolffem.To chyba o czyms moze swiadczyc.proponuje posrednikom prowizje przed robota to moze znaczyc ze ma troche cienko.Najpierw sprzeda nissana a potem chyba stanie na late bo podobno dobrze robił sufity.
anonim 2010-04-25 22:51
Koledzy tynkarze nie pracujcie u tego typa bo wszyscy ktorzy u niego pracowali zostali [usunięte przez moderatora] .On dobrze gada ale żle [usunięte przez moderatora] składa.A za nissana daje 19,900zł
wr 2016-08-06 18:37
Rzeczywiście w sprzedaży detalicznej i hurtowej są wysoko na rynku, a to oznacza, że również można liczyć u nich na całkiem dobre produkty. Ciekawi mnie jednak czy jest szansa na to, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, wiecie może? Z góry dziekuję za odpowiedź.
Karolina 2017-08-09 19:50
@wr widzę, że do tego czasu nikt Ci nie odpisał. Czy próbowałeś aplikować do firmy? Jeśli tak to jak przebiegł proces rekrutacji? Aktualnie poszukują do pracy jako Elektromonter rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Kto aplikuje?
Zostaw swoją opinię o wolff - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wolff