Opinie o RW LIFT w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RW LIFT. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RW LIFT o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RW LIFT w Poznań

Elżbieta Nowy wpis

Serio umowa zlecenie? Chociaż ktoś napisał, że nie wie co potem, więc czy jest szansa po jakimś czasie na normalną umowę? Kiedyś podobno płacili tutaj ponad najniższą, ile jest aktualnie?

Zuza Nowy wpis
@Elżbieta

Ja bylam na rozmowie calkiem nie dawno. Umowa zlecenie ( srednie 168 h ) i 3000 do reki. Praca na hali. A rozmowa o prace w peiknym czystym biurze. Przede mna niby pracowala Ukrainka tylko zastanawiam sie , skoro mnie sprawdzali o ulice, dzielnice to jak ona sobie poradzila, skoro nie znala Poznania .....oj nie wiem nie wiem ....

Elżbieta Nowy wpis
@Zuza

chwilka poczekaj, skąd wiesz, że go nie znała i co tak właściwie próbujesz teraz zainsynuować?

Anna Nowy wpis
@Zuza

Byłam na rozmowie, gdy pracowała tam Pani z Ukrainy i mówiła świetnie po Polsku :) nie wiem gdzie Pani była na rozmowie, ale ja byłam na dwóch etapach 1. W biurze na Kopaninie 2. W biurze na Sycowskiej (hala C ), ale to nie była żadna hala tylko normalne biuro :) ostatecznie zdecydowali się Państwo na innego kandydata, a szkoda :(

Magda

@Marcin co znaczy ze Robisz wszystko inne? Co jeszcze trzeba robić co wykracza poza twoje obowiązki?

@Magda

Zapewne chodzi o mycie aut, jakieś chałupnicze robótki jak to było za czasów gdy miałem okazję tam pracować

Rwlift
@Windziarz

Windziarz a jakie to były twoje czasu i co to za okazja, opowiedz coś o tym na forum? Przedstaw swoją historię niech każdy się dowie, jesteśmy ciekawi twojego doświadczenia i osiągnięć zawodowych w brązy dźwigowej.

@Rwlift

W sumie to małe, nick dla uwagi ????, ale co dokładnie mam tu opisać? Popracowałem trochę ponad miesiąc i zrobiłem to co większość pracowników tej "prężnej" firmy, bo ile można rąbać drewno do pieca, myć auta i być ofiarą " huśtawki " nastrojów szefa

Krzysiek

@obiektywny a czym się różni umowa od tego co taktycznie działo się w firmie ?

@Krzysiek

zatrudniasz się na konkretnym stanowisku, a robisz wszystko inne. Potem jeszcze wielkie wąty że nie ogarniasz czegoś czego nigdy nie powinieneś robić, chociażby ze względu na uprawnienia. Dodatkowo magiczne cięcia w wypłacie i cos by jeszcze się znalazło

@Marcin

Konkretnie na jakim stanowisku Marcinie byłeś zatrudniony i jakie "cięcia" Ciebie spotkały ? Chyba musimy w naszej korporacji wprowadzić kontrolę wewnętrzną w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Mimo to utrzymujemy Twój świat w ruchu i nadal będziemy to robić. Pozdrawiamy naszych klientów, użytkowników i prężną konkurencję.

@RW LIFT

Nie jesteś żadną korporacją tylko małym , drobnym prywaciarzem, który ledwo wiąże koniec z końcem, zacznijmy od tegoRobercie

@Marcin

Ciężko powiedzieć, czy ta firma ledwo wiąże koniec z końcem po stanie aut Pana Roberta :) Za moich czasów pracy w tej "prężnej korporacji" to pracownicy wiązali ledwo koniec z końcem tj. ok 3 lat temu

@Windziarz

To w sumie teraz chyba trudno określić, jak wyglądają zarobki za pracę w tym miejscu? Może jednak dysponujesz taką wiedzą i byłbyś w stanie na ten temat coś napisać? Strasznie mnie to ciekawi, więc może będziesz tak miły i uprzejmy, aby mi to napisać? Chętnie w tym właśnie zakresie czegoś się dowiem.

@Marek

Trochę ponad najniższa krajowa na start i oczywiście umowa zlecenie, potem nie wiem mało osób zostawało do czasu tego "potem"

Witam, jak wygląda kwestia zatrudnienia w firmie? Umowa o pracę, czy zlecenie? Czy podejście Pana Roberta jest faktycznie tak złe jak czytałem w komentarzach? Jak wyglądają zarobki w tej formie, da się zarobić godne pieniądze? Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

@Marcin Firma z opinia dobrego pracodawcy to od razu konkurencja zaczęła inspirować?

Najgorszy pracodawca z jakim miałem okazję pracować. Traktuje ludzi z góry jak gorszych, zatrudniasz się na konkretne stanowisko a chce od Ciebie wszystkiego innego. Wiecznie pretensje. Firma aspiruje żeby wyglądać profesjonalnie i to wszystko, beznadziejne narzędzia, rażące podejscie i stres to wszystko co ma do zaoferowania ten twór. Śmiesznie że w ofercie pracy nie podaje się nazwy firmy(olx), ale oferta dla asystentki ta sama osoba wpisze że jest to renomowana rwlift. Omijać szerokim łukiem.

Obiektywny

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie. Na początku myślałem że to tylko hejt. Ta Firma to prywatny folwark Pana Roberta na którym zleca wszystko tylko nie to jest w umowie. Poza tym nie potrafi niczego wytłumaczysz straszy karami i mobinguje. Zdecydowanie odradzam.

Igor

Zawsze można zmienić pracę. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Konserwator
@Igor

Naprawdę pracę można zmieniać ??? Tylko po co jak w innej pracy trzeba pracować no i zawsze można jeszcze skorzystać z fundacji o nazwie ZUS, ci to wszystkim rozdają.

Olaf
@Igor

Pracę wiadomo można zmienić zawsze, tylko po co się zatrudniać mając taką świadomość pracy w takiej firmie

Paulina

@Igor a Ty pracujesz w RW LIFT? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jaka według Ciebie panuje atmosfera pracy i czy odpowiadają Ci warunki zatrudnienia? Każda prawdziwa i merytoryczna uwaga jest ważna dla użytkowników gowork, bo przyczynia się do zwiększenia rozeznania na temat danej firmy.

Boss_Konserwacja_dźwig,ów_LIFT

Robert cwaniaku odpowiedz na pytanie: Dlaczego nie uczestniczyłeś w koncertowych przetargach na 2018 np. ZUS, Skarbówka, Uniwersytet Adama Mickiewicza, Medyczny, Urząd Miejski Poznań, Urząd Wojewódzki Poznań, Akademiki Uniwersytetu Przyrodniczego, Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych, Spółdzielnia Mieszkaniowa Piątkowo, Ośrodki sportu i Rekreacji w Poznaniu, Hotek Ibis, Hotel Mercure, Hotel Novotel, Zarząd Dróg Miejskich, Polskie Koleje Państwowe, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Szpital Wojewódzki Juraszów itp. Przecież chwalisz się w komentarzach że masz same "koncertowe" konserwacje. a nawet do przetargów nie startujesz cieniasie.

Robert W
@Boss_Konserwacja_dźwig,ów_LIFT

Obiecuję że jutro będę się modlił za Ciebie oraz za najniższy wymiar kary za te głupoty wypisane, których na pewno nie rozumiesz.

Robert M
@Robert W

tak perezesie pozywaj wszystkich tutaj najlepiej, ludzie piszą swoje opinię ku przestrodze innym a ty straszysz za to karami - zupełnie jak na codzien w pracy. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to wygląda i jak i strzał w kolano sobie zafundowałeś odpowiadając na te komentarze(w taki sposób)

Jak to taka niby dobra firma dźwigowa to czemu ciągle szukają pracowników? dobre firmy nie potrzebują castingów anonimowych i szukania frajera na grosze. ogłoszenie na OLX darmowe UMOWA ZLECENIE bo RW nie stać na płatne platformy ogłoszeniowe nawet na ZUS ich nie stać hehehehe proszę oto ogłoszenie w którym RW dźwig nie podaje nazwy firmy: https://www.olx.pl/oferta/pomocnik-konserwatora-urzadzen-dzwigowych-CID4-IDnfAEk.html#221428d27d

@Michał

Michale (jeśli to oczywiście jest twoje prawdziwe imię) firma, która regularnie zwiększa swój zakres usług i ilość urządzeń transportu bliskiego, które podlegają regularnemu dozorowi musi zwiększać ilość rąk do pracy. Wybacz ale nie będziemy Ciebie pytać gdzie mamy umieszczać ogłoszenia, Zastanawiam się co w tym jest dziwnego i niezrozumiałego a w kwestii ZUSu to tam też konserwujemy windy ;-) i nie narzekają na Nas tak jak ty regularnie to robisz Michałku

@RW LIFT

Boże, nawet na forum publicznym nie potraficie się zachować. Obrażać własnych ludzi i udawać w internecie że się zwiększa zakres usług. Jakim cudem skoro dwóch pracowników nie potraficie utrzymać - po miesiacu kazdy widzi jaki jest (usunięte przez administratora) i jak sie oszukuje na kase.

Paulina

@Nemo, nie jestem pewna, czy forum GoWork.pl jest odpowiednim miejscem do tego typu postulatów. Może warto ten temat poruszyć w jakiś delikatny sposób w firmie? Czy ktoś z Was także pracuje w RW LIFT i chciałby napisać coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Nemo

Szanowni Państwo,może i Pan Robert będący właścicielem tej firmy jest dobrym fachowcem w sensie merytorycznie wykonywanej pracy ale w sensie podejścia do pracowników,szcunku,umiejętności zarządczych to ten Pan prezentuje raczej postawę pracodawcy,który pozostał mentalnie w czasach PRL. Panie Robercie posiadanie pieniędzy nie upoważnia Pana do braku elementarnych zasad kultury w kontaktach międzyludzkich piszę tu o kontaktach z pracownikami. Pan potrzebuje raczej porządnego szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi albo kiedyś trafi na lepszego,który to szybko mu odbierze

Paulina

@Życzliwy, dlaczego masz takie zdanie? Mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Takie ogólniki niewiele mówią osobom zainteresowanym podjęciem pracy w RW LIFT. @Marek, i jak, zdecydowałeś się aplikować do pracy w RW LIFT? A może już pracujesz w tej firmie i mógłbyś powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez tego pracodawcę?

Podpowiedzcie czy warto startować do pracy w firmie?

Życzliwy
@Marek

Nigdy w życiu

Steven

ROberto byś nie miał nic do ukrycia ani nic sobie nic do zazucenia to byś nie odpowiadał na sargi mam ciebie , które uważam ze są słuszne , a kto z branży ten wie kto ma jąkaniu opinie o twojej firmie :) nie długo to ze świecą szukać u ciebie konserwatora a na dodatek polaka :) lepiej zebys spakował walizki i usiad cicho , bo tylko o twojej firmie jest tak dużo negatywnych komentarzy i opini w tym serwisem jak i w branży dzwigowej .

@Steven

Steven, z j. polskiego orłem na pewno nie byłeś, a o wejściu / zejściu z tej sceny nie ty decydujesz.

roberto

mamy serwisować koncernowe urządzenia, ale nie ma ani żadnych cześci, ani wiedzy, trzeba sobie radzić samemu a ustalenia o kasie to jedno a rzeczywistość to drugie, lepiej już u innych prywaciaży jak OM czy R&

OM
@roberto

szczególnie u OM, życie samo przynosi rozwiązania.

pablo

Nie wiem czy ten twór można nazwać firmą... Plusów nie widzę, każdy kto ma trochę godności, odejdzie przy pierwsze okazji. Klienci naiwni, to firma istnieje - tak jest w każdej branży, zawsze ktoś uwierzy, że taniej jest lepiej...

Robert
@pablo

Zapamiętaj PABLO trzy główne zasady - DOBRZE I TANIO - nie będzie SZYBKO, DOBRZE I SZYBKO nie będzie TANIO, SZYBKO i TANIO nie będzie DOBRZE.

rad

Kto z branży, ten wie - padaka jakich mało. Aż dziw bierze, że jeszcze klienci nie pouciekali, ale to już pewnie kwestia czasu.

Robert
@rad

RAD zobacz ile czasu już zleciało a windy jak jeździły tak jeżdżą a klientów przybywa :-)

Paulina

@Michal_konserwator_naswoim jeżeli dobrze rozumiem - Ty byłeś zatrudniony w RW LIFT, ale aktualnie już pracujesz w innym miejscu? Możesz napisać jak wyglądało to w Twoim przypadku - chodzi mi tutaj o negocjowaną bądź obiecana stawkę wynagrodzenia i finalnie zaproponowaną stawkę? Pojawiły się tu głosy o rozbieżnościach w tych dwóch kwestiach i wiele osób teraz na pewno się zastanawia, czy to stała praktyka firmy. Możesz odnieść się też do tej kwestii?

Zostaw merytoryczną opinię o RW LIFT - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RW LIFT?

Kandydaci do pracy w RW LIFT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RW LIFT
3.1/5 Na podstawie 71 ocen.
  • ul. Konarzewskiego 25C lok. 33
    62-030 Poznań