Opinie o BEST POLAND w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST POLAND. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BEST POLAND na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST POLAND w Zabrze

Negatywne opinie piszą słabi psychicznie ludzie. pray jest tyle że zawsze można zmienić więc jak sie nie podoba to po co siedzieć??? no po co

Aneta

Rozumiem że ty masz zupełnie odmienne zdanie co do pracy tutaj? Może opowiesz coś wiecej zamiast wjeżdżać że inni sa chorzy psychicznie? :P

Il Nino

Witam, jeżeli ktoś zastanawia się nad zatrudnieniem się to moze moja opinia trochę wyjaśni sytuację w firmie. Na początek montaż. Najbardziej niewdzięczny dział. Praca tam jest często szaleńczą gonitwą, bardzo fajni ludzie, pomocni i cierpliwi, wyśrubowane normy, brak możliwości odejścia od stanowiska bez zgody lidera, wiele stanowisk bardzo wymagających. Liderzy często wymuszają robienie ponad normę (nie wszyscy) i odrabianie strat poniesionych z powodu innych działów. Krycie siebie na wzajem liderów woła o pomstę do nieba. Niesprawiedliwe stawki. Niektórzy pakowacze są daremni a mają stawkę większą niż dziewczyny na linii ale są też tacy którzy naprawdę dużo potrafią a mają równe stawki co ci beznadziejni. Drugi dział to technologia. Praca tam jest lżejsza (pracują tam niektóre osoby które nie dawały sobie rady na montażu), nudniejsza bo często maszyny są od siebie oddalone i o rozmowie z kimś zapomnij. Nie jesteś przywiązany do maszyny jak na linii, też są normy ostatnio śrubowane ale mniej,stare maszyny i probemyz z ustawieniem na minus, liderzy często oferują nadgodziny, i co dla mnie dziwne, wyższe są stawki na technologii(na trzecim poziomie matrycy masz stawkę jak na czwartym na montażu itd) . Reasumując polecam pracę na technologii, wyższe stawki i lepsza praca z możliwością nadgodzin, praca na montażu to niestety porażka..

k24
@Il Nino

Zapraszamy na k24 na gięcie i zgrzewanie bety a zwłaszcza na satynę. Pokażemy przeszkolimy :)

Pako
@k24

A czy satynujacy zgrzewający i wyginający chcą na pakowanie? Zapraszamy ale stawiam diamenty przeciw orzechom że nie będzie chętnych

Pako
@Pako

Tfu orzechy przeciw diamentom. I nie chodzi mi o to że nie macie tam co robić bo stanowiska które wymieniłeś wymagają umiejętności ale czy stawki nie powinne być równe na obu działach? Znam dwóch pakowaczy którzy radzili sobie bardzo średnio a teraz robią u Was i radzą sobie. A jakoś nikt od Was nie pcha się na pakowanie.

Black

Firma poszukuje Narzędziowca, może się Ktoś wypowiedzieć jak z ludźmi na tym dziale? I jak z pieniędzmi?

Wspomnienie

A na tym forum znowu to samo... mydło i powidło.. ciągle narzekacie i nic z tym nie robicie.. za moich czasów związków nie było a potrafiliśmy więcej załatwić niż wy teraz mając związki zawodowe. Padało tylko hasło "STAJEMY: i ludzie odchodzili od pracy. Było tak za moich czasów 2 razy i jakos nikogo nie zwolnili a nasze postulaty może nie wszystkie ale były załatwiane. Ale musze się zgodzić z jednym... Kiedyś ekipa Best była bardziej zgrana. POZDRAWIAM STARĄ GWARDIĘ!!!

@Wspomnienie

Dzięki

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie BEST POLAND? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
@#$%&

Ponoć od stycznia nowego roku ma wejść przepis do regulaminu wewnętrznego zakazu używania prywatnego telefonu komórkowego (smartfona) przy stanowisku pracy, bo pracownicy 40 min przed zakończeniem pracy patrzą w telefony i nie robią norm.Ma być podniesiona norma na dziale k24 np.na modelu WIN z 187 na 200.Juz inżynierowie mierzyli czasy produkcji na stanowiskach pracy,bo napewno ten włoch im kazał

@@#$%&

Miałeś kolego rację z tymi normami dzisiaj na K24 model Beta podniesiona na 144 szt. na zmianę,były niby kolega który nietakt dawno pracował na giętarce teraz kosztem swojej kariery liczy czas i podwyższą normy swoim byłym kolegom na maszynach dla własnej kariery. Tu się z Wami wita,rozmawia,śmieje się a po cichu wbija Wam nóż w plecy,omijać go szerokim łukiem.

Janusz
@@#$%&

I dobrze. Montaż pracuje do końca to czemu technologia nie może ??

Jestem byłym pracownikiem z k24 straciłem tutaj rok swojego czasu , dalej walicie jak psy za te grosze? Pozdrawiam wszystkich którzy byli w porządku

Czy pracodawca BEST POLAND motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Informator

Podwyższaniem norm na maszynach.

Goliat

Tak czytam te wasze opinie i myślę co wy tam jeszcze robicie. Straciłem tam półtora roku i co . I nic. Szef del....nic nie robi. Miałem wielu ale ten liliput to zero. Liderzy można ich porównać do psów zaganiających owce do rzeźni. Walczą o własny byt. Takich jak A. G. M.i inni dawno powinno kopnąć w cześć ciała poniżej pleców. BHP (usunięte przez administratora) planowanie (usunięte przez administratora) wyniki na papierze, atmosfera (usunięte przez administratora) traktowanie ludzi żenada. Jak można pracować w takich warunkach? To Wy robicie na ich pensje, służbowe samochody, balangi tzw integracyjne. Kiedy produkcja się bawiła? Kiedy dostała choć okruch że stołu pańskiego?. Te paczki to powinniście oddać im do biura. Wam się należy porządna płaca a te paczki to sobie sami kupicie. Żadna łaska.

L

Solidarność sprzedała wolne soboty za 100zl....za tyle wyceniłeś Nasz wolny czas? Góra siedzi w domach a liderzy szantażują.

Jarek

Ile warta jest firma, której słowo nic nie jest warte

Informator

Zarząd Electrolux-a dobrał się za porozumieniem związków zawodowych Solidarność pracownikom wolne soboty.Ludzie w Nowym Roku 2022 będziemy (usunięte przez administratora) minimum 2 soboty w miesiącu za marne 140 zł brutto śmiech na sali, żenada.Wolne weekendy już tylko marzenie,bo za soboty trzeba brać urlop i niewiadomo czy lider-ka Wam da.Przchodzimy w soboty tracimy czas i zdrowie i nie mamy prawa je sobie wybrać kiedy my chcemy,czyli współczesny wyzysk korporacyjny.A związki już nie istnieją,tylko biorą składki.Dla zarządu i związków liczą się tylko cyferki w komputerze i norma a nie pracownik.Ludzie szukajcie sobie nowej pracy w Nowym Roku 2022 bo w tym korpo nie będzie dobrze, nie będziecie mieli czasu prywatnego dla siebie i Waszej rodziny.

Sokół

Jak pracuje się w Kodak Express Zabrze? Jaka praca jest najlepsza dla początkującego grafika komputerowego?

@Sokół

Jest coraz gorzej. Nie polecam

Demigod

W roku 2020 środkowy próg pieniędzy na Święta Bożego Narodzenia wynosił 650 zł w roku 2021 620 zł czyli o 30 zł mniej mimo inflacji w kraju,korporacja Electrolux skroiła pracownikom pieniądze. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w biały dzień. Pewnie zarząd się śmieje z fizoli że znowu dali się (usunięte przez administratora)tak jak z sobotami ,powiedzą sobie w myślach Wesołych Świąt Bożego Narodzenia(usunięte przez administratora)

Cingciangciongsielamusie

Odradzam ,kolesiostwo (usunięte przez administratora) się panoszy Liderzy ,którzy uważają się za kierowników .Przerost ambicji za poklepanie po ramieniu to standart ,dom wariatów ,audytorzy audytujący audytujących audytorów i zamieszanie ,duża rotacja pracowników sama mówi za siebie ,Warunki zatrudnienia bardzo słabe ,socjal marny NIE POLECAM I ODRADZAM

Cingciangciongsielamusie

Robol

Ile jeszcze ludzie będą musieli znieść firma robi z nami co chce i nikt nie protestuje a między sobą to narzekają, a potulnie przychodzą w soboty za oddanie.

Jestem magazynier mam uprawnienia na wózki w obecnej formie mam 4500 brutto. Czy tutaj mogę liczyć na więcej o w ogłoszenie pisze atrakcyjne wynagrodzenie?

Zniewolony

Dziękuję że tu nie robię gadałem ostatnio z kumplem do się tam dzieje. Ludzie polecam ruszyć z cv n strefę w Rokitnicy na start dadzą więcej niż tutaj.

Robol

Masakra robi się coraz gorzej. Teraz musimy przyjść w dwie soboty bo firma ma zapotrzebowanie oddadzą nam to w grudniu, ale żebyśmy byli cicho macie dodatkowo 100zł ale ròbcie na 2 zmiany. Mało tego związki podpisały porozumienie że od stycznia jeśli firma będzie miała zapotrzebowanie to będziemy musieli robić soboty na 2 zmiany. Nieważne że masz rodzinę dzieci masz przyjść i zapierda... Jak Beduiny i nie narzekać.

bikini50

czytając to forum to widać jak ludzie z k-24 są niezadowoleni ale chyba tylko z siebie. to co wypisujecie opisujecie i żale wasze wiecznie nie zadowoleni nic wam nie pasuje. a próbowaliście coś zmienić? nie tylko anonimowo sie użalać. tu też są inni jak my z lini, mechaniczny magazyn itp, i jakoś radzimy sobie . jedni zostają inni odchodzą ale nie wieszają psów na innych.niezadowolony, mniej honor i powiedz na zywo tym co sie o nich zle wyrażasz, ale,,,,,,,,

@bikini50

Powiem Ci że niestety ale porządni już się zwolnili sami teraz zostali tylko Ci co nic nie potrafią i Ci co im się nie chce ja też w styczniu daje wypowiedzenie :) nowy rok nowa praca A te korporacyjne (usunięte przez administratora) Niech się bawią

Juri
@bikini50

Wy na mechanicznym wielce robicie, wielce zagadujesz,

Zostaw merytoryczną opinię o BEST POLAND - Zabrze

• Jak się pracuje w BEST POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy BEST POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 5 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BEST POLAND