Akrostal Sp. z o.o.

Opinie o Akrostal Sp. z o.o.

Ser

Witam czy ktoś pracował na stanowisku magazynier w tej firmie ???

@Ser

Większość dostaje umowę jako pracownik magazynowy a tak naprawdę jesteś operatorem maszyn

Magdalena
@Mateusz

Jak to przekłada się na wynagrodzenie? I z tego idzie wywnioskować, że są szkolenia dla magazynierów oferowane w takim razie?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Akrostal Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Loki

Nadgodziny są tylko na produkcji dodatkowo płatne. Jeśli pracujesz w biurze to nadgodzin robić nie wolno.

Mirosław
@Loki

A ile ich można zrobić na produkcji no i czy płacą wtedy setki? Bo chciałbym wiedzieć ile można dodatkowo dorobić.

@Loki

W biurze można nadgodziny robić , widziałem jak pani z biura myje maszyny na produkcji .

@Mirosław

Zależy jakie masz obywatelstwo .

Panas
@Mateusz

Czyli pracuje na produkcji. Szkoda że w biurze nie można.

@Panas

Panie As chciałbyś nadgodziny?

@Mateusz

Każdy pracownik ma swój zakres obowiązków i pracuje przy swoim stanowisku

@Mirosław

Można dodatkowo dorobić w zależności od potrzeb firmy

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Akrostal Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Sombrero

Dostałem pracę od razu po studiach, wcześniej miejsc tylko praktyki i pracę bez powiązania z kierunkiem

Pawellll

A co jest za kulisami? Może coś zdradzisz czy warto się zainteresować? Na jak poziomie są zarobki?

Rozczarowany

Beznadziejna praca

Czy ktoś z Państwa mógłby podzielić się opinią na temat pracy na stanowisku FAKTURZYSTKI ? Przeczytałam ten ogrom opinii i zastanawiam czy to cała firma tak kiepsko funkcjonuje czy tylko poszczególe działy ? Jak traktują pracownika ? Jakie wymogi mają i jak z tą pensją ?

@Ewa

A jakie masz ogólnie doświadczenie? Pracowałaś kiedyś jako fakturzystka?

pracuś
@Ewa

I co aplikowałaś do tej pracy? Pracujesz jako fakturzystka? Też zastanawiam się nad tą ofertą. Możesz opowiedzieć o swoich doświadczeniach jeśli pracujesz lub byłaś na rozmowie?

Wysłałem aplikację na ogłoszenie. Następnego dnia dostałem telefon z zaproszeniem na rozmowę, którą miałem chyba w przeciągu tygodnia. Pani z HR bardzo uprzejma. Pracy nie dostałem, natomiast ogłoszenie wystawiane co kilka dni - trochę dziwne. Plus za dotrzymanie terminu informacji zwrotnej (mailowo)

a

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Magdalena

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko biurowe w Poznaniu. Czy doświadczeni pracownicy mogą mi podpowiedzieć dlaczego te ogłoszenia ciągle są odświeżane? Wiadomo, że tak nie dzieje się bez przyczyny. Chodzi o niskie zarobki, o złą atmosferę czy o coś jeszcze innego? Jestem osobą, która poważnie podchodzi do pracy i naprawdę szkoda mi czasu na zatrudnianie się na chwilę. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@Magdalena

A może po prostu poszerzają zespół cały czas? Nie zawsze, ciągle odświeżane ogłoszenia znaczą coś złego. Może idą w kierunku dużej skali.

@Magdalena

Pani Magdaleno, ogłoszenia są odświeżane na bieżąco ponieważ taka jest polityka firmy, ale wiąże się to również z poszerzaniem zespołu, tak jak zasugerowała Pani Zuzanna. Jeśli jest Pani zainteresowana ofertą pracy zachęcam do wysłania swojego CV. Na rozmowie odpowiemy na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiam.

Stanislaw

Jo to sobie chwale takom prace. Wcześniej żem nie znał takich maszyn . Tnem sobie . Gdyby jeszcze wróciły zupy i bułki było by git .

@Stanislaw

No to super jak sobie chwalisz to bardzo ważne. A co najbardziej Ci się we współpracy podoba?

NIE POLECAM

O opinię najlepiej pytajcie pracowników akrostalu, tylko oni Wam prawdę powiedzą. Będąc na rozmowie, podejść do któregoś i zapytać, a każdy jeden Wam powie, że w sumie nie warto!!

@NIE POLECAM

Warto . Pracuje od dłuższego czasu w tej firmie i wciąż się rozwija . Jest jak wszędzie w każdej większej firmie są ludzie i ludzie , jedni są ok drudzy mniej . Pracując na placu masz posiłki regeneracyjne . Ostatnio dużo się zmienia na plus . Nowa hala ma powstawać, inwestują. Dużo uprawnień sobie zrobiłem tu . Trzeba robić i starać się . Płacą na czas

@Marcin

Ludzie ludźmi ale polityka firmy jest nastawiona na wyzysk.

Jakim spłaceniu L4 nie byłem na l4 , bo mi to chce się pracować jak wstaje . Leszek to miły gość . Wszystko ogarnia, tu tam . Nie wiem o czym piszesz jakie kary ? Dobrze trzeba robić, nie źle

Cała ????????????

@Marcin

Ja też tu pracuje i jestem zadowolony . Ile zrobię tyle zarobię , wcześniej na godzinowce różnie bywało a tu mam chęci . Nadgodziny płacą uczciwie . 2 soboty zawsze jestem ,dodatkowy hajs wpada i człowiek zadowolony jak przychodzi przelew na konto . Te negatywne to wiadomo kto pisze , lenie co zazdroszczą pracowitym. Do roboty się weźta

Ja!

Czyli nic się od lat nie zmieniło ????

Stary człowiek i jeszcze może

Naprawdę nie polecam co trzy miesiące zmienia się administrator IT to jak odgrzewanie kotleta zmielonego razem z budą... lata (usunięte przez administratora) - komuno wróć niech będzie tak jak było - naprawdę jak się szanujecie to nie nawet na rozmowę się nie piszcie i tyle w temacie. A tak na poważnie to (usunięte przez administratora) i brud nic więcej was nie czeka tylko zarobki na poziomie Biedronki a pracy więcej... niż możecie sobie wyobrazić.

@Stary człowiek i jeszcze może

Szanowny Panie, Dziękujemy za Pana opinię. Nie wiemy jednak na jakiej podstawie wnioskuje Pan o tak częstej zmianie na stanowisku Administratora IT oraz o zarobkach na tym stanowisku. Firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę z pracownikami, a oferowane wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia na tym stanowisku. Jeżeli ma Pan nadal jakieś wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Działem HR.

też kiedyś kandydat
@Akrostal Sp. z o.o.

Na takiej Grażyno, że wasze ogłoszenie co chwilę jest odświeżane.

Adrian1324
@Stary człowiek i jeszcze może

a jakie te zarobki?

Wszystkie prawdziwe, ale negatywne opinie są usuwane. Lepiej szukać na innych stronach!

Szkoda słów.

Nie polecam. Pozytywnych rzeczy w tej firmie brak. Nie warto pisać negatywnej opinii, bo i tak akrostal ją usunie. NIE POLECAM !! WSZEDZIE LEPIEJ NIZ W AKROSTALU !!!

Co wchodzi w socjal Akrostal Sp. z o.o.?

MAGELLAN

Smakowe herbaty i kawa z ekspresu bez limitu jak mówią słynne ogłoszenia 1 kanapka dziennie czyli tzw. Catering. Jest jeszcze ZFŚS ale to kilka stówek dwa razy do roku na święta pod warunkiem, że pracowałeś już przynajmniej jeden pełen okres od 1.01 do 31.12 (także jeśli zatrudnili cię od 7.01 żeby sprytnie ominąć święta do nic nie dostaniesz) I to na tyle rarytasów.

Fletka
@MAGELLAN

Chałka Ci w gardle stanęła? Czy może księżniczka spodziewała się prosiaczka pieczonego z jabłuszkiem w ryjku, sushi i kawiora z szampanem, co? XD

hej
@Fletka

Grażyna, to Ty?

Kanapek już nie ma a i na święta obcinają za pobyt na L4

Jacek
@Czerwony

A to ciekawe, że nie ma kanapek? Właśnie zjedliśmy dzisiejsze bułki.

Nie ma kanapek .

@Jacek

Chyba swoje własne.

Tentato
@MAGELLAN

Nie wprowadzaj w błąd bo jak przyjdziesz nawet i za 5 miesięcy coś tam jest dołożone na święta. Nowi mają dobre warunki jak podejmują pracę.

edek

Jaka atmosfera pracy w dziale księgowości ? Jakie wynagrodzenie? Czy jest możliwość rozwoju w firmie?

@edek

Najlepiej będzie jak napiszesz jakie masz oczekiwania, a ktoś Ci odpisze z pracowników czy możesz na to liczyć?

kandydat

Zapraszają na rozmowę telefoniczną, po czym jest zero kontaktu. Samemu nie można się dodzwonić.

@kandydat

Szanowny Kandydacie, rozmowy telefonicznie odbywają zgodnie z umawianymi terminami, niestety niejednokrotnie o umówionej godzinie telefon kandydata nie odpowiada, jest wyłączony, zajęty lub poza zasięgiem. Z działem HR można skontaktować się zarówno przez numer stacjonarny jak i komórkowy (kontakt na stronie firmy). Jest również możliwość kontaktu mailowego na adres HR@akrostal.pl. Jeżeli ma Pan jakieś zastrzeżenia bardzo prosimy o kontakt na pewno wyjaśnimy tą sytuację. Pozdrawiamy Dział HR

IT

Jak wygląda praca w IT? Aktualnie szukają kogoś do zespołu z tego co widzę. Czy wie ktoś na jakim sprzęcie pracują, na jakim oprogramowaniu może?

kandydat
@IT

Niczego się nie dowiesz na pseudo rozmowie, o niczym nie informują. Non stop wiszą ogłoszenia. Szkoda czasu na nich.

Dodaję wpis jeszcze raz, gdyż działa tu jakiś cenzor, napisałem samą prawdę. Firma non stop szuka pracowników na OLX, czasami oprócz Akrostal podpisują się jako Produkcja spółka. Widocznie nikt nie odpowiada wysublimowanym potrzebom tej wspaniałej firmy, skoro bez przerwy wiszą ogłoszenia. Nieciekawa lokalizacja w pseudo parku przemysłowym, kilka różnych wejść, łatwo pomylić za pierwszy razem. Bardzo dziwna rozmowa(?) kwalifikakcyjna, na której nie dowiecie się niczego o miejscu pracy, zakresie obowiązkach, wynagrodzeniu itp, kandydat jest jedynie poddawany testom 1)wiedzą ogólna informatyczna, 2)zadanie z Excela, 3) test na spostrzegawczość polegający na wyszukaniu różnic między dokumentem na kartce, a tym w komputerze, 4) test pamięci polegający na zapamiętaniu w ciągu paru minut 15 przypadkowych ciągów liczb. Życza sobie świadectw pracy już na pierwszym etapie rekrutacji, a co Wy dajecie od siebie drogi Akrostalu? W tej firmie z tego co napisali benefitem jest smakowa herbata(sic!) Kompletna strata czasu, na szczęście miałem blisko. Ja również życzę wam sukcesów ;)

Kandydatka

Od dwóch lat pojawia się ogłoszenie na olx na stanowisku księgowej/księgowego. Możecie powiedzieć o co chodzi?

Robert
@Kandydatka

Chodzi o to, że szef chce mieć cały czas otarte rekrutacje. Tak wiec nawet jak nie ma wolnego wakatu to każe przeprowadzać rozmowy. Nie znajdziesz sensownego wytłumaczenia.

Faraon

A może się ktoś wypowiedzieć o pracy na stanowisku magazyniera

Darek
@Faraon

A interesuje Cię praca w Poznaniu czy Garbatce?

Stefan

Masz jakieś doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera, czy może po raz pierwszy chciałbyś spróbować swoich sił na takim stanowisku?

Olek
@Faraon

Byłem na rozmowie na magazyniera na Garbatce. Krótka rozmowa, a później oprowadzenie po magazynie. Praca na III zmiany. Dostałem pracę.

Krzychu
@Olek

Czy teraz odbywa się rekrutacja na Garbatce?

Wojtek
@Krzychu

Tak, byłem tydzień temu na rozmowie.

@Wojtek

A czy ktoś wie czy teraz zatrudniają na Garbatce na magazyn?

Karol
@Piotr

Tak cały czas zatrudniają, wystarczy wysłać CV.

Sebastian
@Karol

Byłem wczoraj na rozmowie na Garbatce i dostałem pracę.

Janusz
@Sebastian

A czy na operatorów CNC też szukają?

Sebastian
@Janusz

Tak, nawet bez doświadczenie, do przyuczenia.

Wojtek
@Karol

Tak potwierdzam, byłem tydzień temu na rozmowie, też dostałem pracę.

Katarzyna
@Faraon

Firma porażka. Atmosfera bardzo niemiła , wsrod pracownikow i kadry . Tylko W umowie masz pracownik magazynowy , pracujesz jako operator maszyn .

Tomasz
@Wojtek

Tak potwierdzam, byłem we wtorek na rozmowie i dostałem pracę.

Jurek
@Tomasz

Widziałem ogłoszenie że szukają pracowników do Garbatki.

Pablo

@Jurek

Potwierdzam, aktualne

Juras
@Filip

Czy na CNC teraz szukają? Czy wymagają doświadczenia na stanowisku operatora CNC?

olek

A czy do Poznania też szukają na magazyn?

juras
@olek

tak, praca na III zmiany

Kazek
@Juras

Na CNC nauczą Cię wszystkiego od podstaw

Czy ktoś może się wypowiedzieć jaka jest atmosfera w firmie ? Podobno sporo dobrych pracowników zdecydowalo się odejść . Czy to przez finanse czy może inne powody takich decyzji ? duże zmiany zachodzą na szczeblach kierowniczych czy to ma coś wspólnego z odejściami pracowników ?

@Kandydat

Jak ja pracowałem to praktycznie z kazdym miesiącem ktoś odchodził. Przypuszczam że dużą rolę odgrywa tutaj rozwój, którego w tej firmie nie zaznasz. Wynagrodzenie tez jest na bardzo słabym poziomie. Ogólnie garstka młodych ludzi tam pracowała, nie widząc rozwoju odchodzili.

Nie polecam pracy na tym stanowisku w tej firmie. Atmosfera strasznie drętwa, jedna z osób szkolących ma totalnie wywalone na nową osobę. Ogólnie wszystkie w firmie się dzieje za twoimi plecami, żadnych rozmów, żadnego feedbacku. Masz tylko siedzieć 8h przy biurku i bawić się w paincie w przerabianie świadectw jakości i słuchać jak jeden z pracowników kołko przeklina, a kierowniczka głośno gada przez telefon, przez co nie idzie się skupić.

Ola

Nie wiecie czy szukają kogoś do zaopatrzenia? Jestem po logistyce znam rosyjski i angielski.

@Ola

Wyślij CV. Ja przesłałam na adres HR@akrostal.pl i zaprosili mnie na rozmowę.

Błażej
@Kasia

Czy orientujecie się czy nadal kogoś szukają do działu zaopatrzenia?

Ola
@Błażej

tak, ale musisz znać angielski

Asia
@Ola

Widziałam że szukają też kogoś z rosyjskim?

@Ola

Nie polecam pracy na tym stanowisku w tej firmie. Atmosfera strasznie drętwa, jedna z osób szkolących ma totalnie wywalone na nową osobę. Ogólnie wszystkie w firmie się dzieje za twoimi plecami, żadnych rozmów, żadnego feedbacku. Masz tylko siedzieć 8h przy biurku i bawić się w paincie w przerabianie świadectw jakości.

Zostaw merytoryczną opinię o Akrostal Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Akrostal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akrostal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akrostal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Akrostal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Akrostal Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Akrostal Sp. z o.o.