Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

Nieznajomy@#

Nie polecam pracy w stokrotce, w szczególności na zmianie A.T Nie szanują ludzi, traktują przedmiotowo, robią często pod górkę człowiekowi , dużo by tak wymieniać.... W skrócie nie polecam, omijać szerokim łukiem to miejsce.

Zły człowiek

Stokrotka wybierani na lidera lub instruktora kompletacji są ludzie z polecenia p.Plichty on dobiera sobie ludzi i przerzuca ich na wyższe stanowiska a jak są ogłoszenia o naborze na lidera itd to osoby z magazynu nie mają żadnych szans ponieważ pierwszeństwo mają znajomi p.Plichty i oni dostają te stanowiska

Kierowca bombowca Nowy wpis

Nie wiem jak ten magazyn funkcjonuje, ale to jakiś dramat. 2 godziny czekania na telefon z numerem rampy. Kolejne 90 minut pod rampą. Pani w okienku po moim zapytaniu jak długo jeszcze, zdziwiona. Odpowiada zaraz ktoś podejdzie. Na samą myśl, że mam tam rozładunek wymioty dzień przed.

Krzysztof Nowy wpis

A kto tam w ogóle jest teraz kierownikiem całego magazynu a kto jest kierownikiem chłodni?

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaka jest teraz stawka na magazyniera? są jakieś premie?

Czy pracodawca Stokrotka motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Nooo

Chciałam tutaj napisać że bardzo szkoda mi chłopaka któremu kierownik m nie przedłuży umowy był to jedyny człowiek na magazynie tak naprawdę któremu ta praca się podobała, i atmosfera która była na zmianie bardzo przykro

Wydanka

Kiedy firma zauważy do jakich sytuacji dochodzi na dziale wydań? 3 godziny szykować zbiorowke by potem inna zmiana załadowała i mieć z tego co najwyżej śmieszne punkty za zbicie etykiet. To jest śmieszne. Jedni wezmą 4 warszawki a potem się okazuje że innym nie ma już co wydawać . Naprawdę ciężko jest wyrobić 5 próg bo można się starać a jak fura nie przyjedzie to się okazuje że robiło się charytatywnie i nikomu do głowy nie przyjdzie by wpisać za to czas kierownika ale w zamian za to popędzanie i zwracanie uwagi na porządku dziennym.

Matematyk
@Wydanka

A myślisz że kogoś obchodzi dział wydań poza działem wydań? Jak wam się to nie podoba to się postawcie i zróbcie coś z tym. Góre pewnie tylko obchodzi że ma być załadowane na czas, nie ważne przez kogo. Dla nich jesteśmy tylko robolami.

Inspekcja.pracy

Ludzie ! Jak możecie nie zgłaszać tego do inspekcji pracy . Wystarczy wejść na pip.gov i złożyć skargę na.pracodawce a jak widać macie do tego bardzo duże podstawy. Nie.podniesli by się po takiej kontroli, zwłaszcza że pracujecie w święta .. stosowany jest (usunięte przez administratora) zero szacunku do.pracownika i nepotyzm..

Dddd

Tam niedługo będą pracować tylko emeryci i obcokrajowcy,bo chyba do tego dążą.Wstyd , że firma w taki sposób chce się rozwijać.PORAŻKA. Zamiast stawiać na młodych pracowników Nie wiem co oni mają w głowach, nawet nie chce się nad tym zastanawiać.Ukraińców od razu przez firmę przyjmują i pewnie umowy przedłużają bez żadnego ale,a Polaków nie chcą.Dziwne ,co nie.

Aktualny

Jeszcze chce dodać co trzeba mieć w głowie żeby trzymać takie osoby które są na ciągu chłodniczym i większość swojego czasu nie robią NIC a chłopaka który powoli ale sumiennie cały czas pracował zwolnić brak słów co tam się wyrabia

CIĄG
@Aktualny

I tak na ciągu za dużo roboty czasem trzeba się ruszyć z punktu A w punkt B. Dramat, gorzej niż w (usunięte przez administratora). Tam jeszcze 5 osób do pomocy powinno być i 8 tysięcy pensji minimum

slowik

totalne dno zero poszanowania dostawców. Godziny awizacji wzięte z kosmosu. Przyjeżdża się na czas a potem trzeba wrować bo niema komu rozładować. Najgorszy magazyn na jakim byłem.

Ala

Trudno jest uzyskać urlop nawet w wyższej konieczności kierownicy odmawiają takiego urlopu, chyba że trzeba mieć wypadek samochodowy albo jeszcze coś gorszego żeby ten urlop dostać, powinno się kierownika informować o takim urlopie i nie powinno być odmowy

Zły człowiek

Na jakie benefity można liczyć w Stokrotka?

Nieznajomy@#

okropne miejsce. trwałe małżeństwa dóbr. okropna logistyka przedmiotów - małe pudełka mają pierwszeństwo przed ogromnymi pudełkami. permanentny brak zadań. traktowani jak (usunięte przez administratora) a nie ludzie. ból głowy, ból gardła, gorączka? nikogo to nie obchodzi - (usunięte przez administratora)12 godzin. spada wydajność? to nie są nasze problemy. nie polecam.

Nie polecam również pracy jako kierowca kat C. Wyzysk, praca po 8 godzin stajesz na zakazach łamiesz przepisy bo koordynatorka każe i zmusza ludzi, kosze na kółkach, brak sprawnych paleciakow, samochody klamoty, koszę wypełnienie napojami do pełna, musisz radzić sobie sam. Wszyscy mają cię daleko w (usunięte przez administratora) Ma być zdany towar i nikogo to nie obchodzi. (usunięte przez administratora) totalny......

Bułka

Za żadne pieniądze ! Ludzie uprzedzam nie idźcie tam pracować !!! Przychodząc tam czuje się kawałkiem gownnn !!! Bo tak się odzywają kierowniki !! Kierownik magazynu to (usunięte przez administratora)! Nie cenią pracowników ani z Ukrainy ani Polaków ! W oczy mówią ze zwolnią cie jak coś zrobisz źle , zamiast nauczyć jak zrobić dobrze @stoktotkateresinWSTYD

Mila
@Bułka

I tak tu nikt nie chce przyjsc jedynie tylko z polecenia pana Plichty,rodzin i małżeństw w biurach,toleruje Pan Plichta

Mila
@Mila

Będąc na zwolnieniu,zaraz kierownictwo zgłasza cie do sprawdzenia przez ZUS,komisja lekarska dziwi się że są tacy kierownicy w Stokrotce..ścigają ludzi..tragedia

Eryk

Człowieku tam nawet wody do picia dla pracowników niema a na dworze 33 stopnie.

@Eryk

Woda jest po prawej stronie jak się wchodzi na magazyn fakt nie zawsze kubki dostępne

Rzeszów

Pojawiło się nowe o ogłoszenie o pracę jako kierowca stokrotki kategoria B i C i zastanawiam się czy warto składać. Tego co obserwuje ogłoszenie pojawia się co miesiąc, to znaczy że musi być coś nie tak. Może ktoś ma wiedzę lub doświadczenie jak wygląda praca jako kierowca.

Czy Stokrotka zatrudnia studentów?

Ettt

Tak

Polska/Ukraina

Jak oceniacie pracę Pana Plichty jako kierownika CD i Kierowników zmianowych Janusza, Ariela i Mateusza w skali ocen szkolnych? Pytanie skierowane zarówno do pracowników Stokrotki jak i agencji

Pracownik magazynier

Pracownicy na ten magazyn mówią ze to (usunięte przez administratora), wiec już o czymś to świadczy.Kierownictwo ma w (usunięte przez administratora). pracownika, jest problem to pracownik musi się o wszystko prosić i martwić . Jednak dla pracowników z ukrainy kierownictwo musi być bardziej miłe (założenie z góry ). Akord jest za wysoki, czasami ludzie kanapki nie zjedzą żeby coś więcej mieć z tego. O urlop trzeba sie prosić i po rękach całować . W świeta do roboty (np 2 zmiana w 2-gi dzień świat Bożego narodzenia). (usunięte przez administratora)w tej firmie jest na wysokim poziomie . Ganianie pracowników z normami codziennie,oczywiście ze za mało zawsze chociaż norma jaka jest przewidziana umownie została zrobiona. Wszędzie (usunięte przez administratora)jakich mało . Dział mięsa czasami tonie w kartonach , warzywa w siatkach i różnościach . Zero organizacji. Dziwne ze to jeszcze w ogóle funkcjonuje ;)

Aldona
@Pracownik magazynier

I tak jest...to jest prawda ,a podwyżki żeby znowu nie było że Prima Aprylis oglosi pań Plichta,...hehe

Setka
@Pracownik magazynier

Nie firma a (usunięte przez administratora) , nie kierownictwo a kompletne (usunięte przez administratora) , ganiają ludzi z wydajnością bo maja z tego premie , nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka