Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

rekrut

Witam! Jak wyglądają zarobki liderów w Stokrotce w Teresinie? Z góry dzięki

mich

w stokrotce mają życie tylko osoby które mają znajomych w kierownictwie albo w liderach a reszta jest tylko od brudnej roboty

Magazynier

Logistyka leży na całej linii, poczynając od Teresina, poprzez magazyny przerzutowe, na sklepach kończąc. Palety cross-dokowe z teresina, to często obraz nędzy i rozpaczy, widać że albo jest takie tempo, że pracownik nie ma czasu zwrócić uwagi na fakt, że położył ciężkie pudła alkoholi na leciutkie kartony chipsów, dzięki czemu paleta ta przewróciła się podczas wyjmowania z naczepy w sosnowcu (i to już jest opóźnienie przy odbieraniu, bo trzeba fuszerę po was poprawić). Foliujecie tak, jakby wam odliczali od każdego metra zużytego w nadmiarze do zafoliowania. Palety z reguły bez problemu osiągają 2,5m wysokości, co w normalnym kraju skutkowałoby upomnieniem, ostatecznie naganą dla autora-recydywisty tego "wynalazku". Załadunki i wywóz z teresina opóźnione, na Sosnowiec poranne palety z produktami parę dni temu dotarły po 16-tej, mimo że awizacja była prawie pół doby wcześniej. Druga kwestia, ten tzw. "magazyn przerzutowy" w Sosnowcu, ma w sobie wiele funkcji - skup makulatury, centrum utylizacji odpadków, składowisko palet euro i pustych lodówek, skład zapasu artykułów suchych. Ma to jedną zasadniczą wadę - nie mamy miejsca na nic, palety i inne badziewia stoją na rampie, żeby zrobić miejsce na cross-dokowe. Dostawy wód i innego badziewia to kwestia humoru centrali - zamawiają na upór, mimo ogromnego zapasu na hali, nie zwracają uwagi na to, że magazyn jest PRZEPEŁNIONY i za mały. A co najgorsze - wszelkie błędy organizacyjne centrali i waszego teresina, są wytykane NAM, bo centrala rżnie głupa i rzuca pustymi przeprosinami, nie robiąc nic więcej, a w teresinie leją ciepłym moczem na jakość wywożonych palet i terminowość ich dostaw. Dzięki waszej inwencji ostatnio sklep nam zwrócił dwie palety, ze względu na to że się rozleciały przy wyładunku na sklepie. Przy okazji dostaliśmy maila od kierowniczki z bardzo ciepłymi słowami na temat NASZEJ (tak naszej, nie WASZEJ - FUSZERY), że nie potrafimy niczego dopilnować, palety wyglądają jakbyśmy pracowali w składzie opon dębica, a nie na magazynie i ma wrażenie, że nikt na sosnowcu nie myśli, co robi w ogóle itd. itp. Och, bym zapomniał - dziś przyjeżdża kierownik z wrocławia do sosnowca, ponoć wprowadzić nowe procedury i ogarnąć ten bajzel - jestem ciekaw efektów. Na początek polecam powiększyć przestrzeń użytkową w tej stodole, bo nawet "herkules jest (usunięte przez administratora) gdy z magazynem kupa".

@Magazynier

Opisałeś to co dzieje się w Teresinie. Za mały magazyn i bałagan z palet, skrzynek, makulatury itp. Co do foliowania palet - to wina akordu !!!! Szybciej i szybciej. Tak jak piszesz, pracownicy mają to gdzieś, bo maja płacone za PEPALETYZACJĘ od sztuki. Tak więc tak zwanej FUSZERY upatruj nie w pracownikach tylko w systemie. Skoro mają robić wszystko BIEGIEM, to raczej nie będą przykładać się do foliowania. A wysokość palet ? Ma się zmieścić na samochodzie - to słowa Teresińskiej Pseudo kadry. Szybciej bo punkty tracimy !!!

GKS_ZAGŁĘBIE
@Magazynier

skoro ci wrócili ze sklepu to znaczy że jesteś jeszcze gorszy paproch i zamiast dolozyc folii to wyslales taki chlam do tego sklepu nie mam pytań

to sie nagra

nagra się warunki jakie panują w alejkach i dokach.I to będzie drugie "WPROST"

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
warto się przejść

"I" warto ruszyc d... niż siedzieć przed komputerem i popatrzeć co by należało czasami usunąć niepotrzebnego na magazynie. Np. palety poroz.... pod nogami co nie daje w ogóle przejechać, brak lodówek na mięsie, trzeba czasami długo czekać aż się same ściągną. K...a pokierować trochę tym magazynem solidnie i z głową.Dać możliwość pikierom swobodnego dostępu do towaru a nie zastawiać jakimiś skrzyniami ipaletami bo na dokach nie ma miejsca.Trzeba po prostu wstać z krzesła i pokazać palcem gdzie co i jak ma być ustawione czy usunięte. OVER.

Fan

CO by nie pisać - trzeba stwierdzić fakty - jest źle i to nie wróży dobrych perspektyw. Zatrudnianie ukraińców i innych nacji włącznie z więźniami przerabiały już okoliczne firmy - TESCO, Jago itp. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Zatrudnianie ludzi z całego kraju też nie przyniesie korzyści. Trzeba zadbać o pracowników, którzy juz tu pracują. Ułatwić im pracę i motywować ich do pracy. Trzeba z nimi rozmawiać a nie na każdym kroku pokazywać KTO TU RZĄDZI !!! Droga kadro wasze zachowanie jest żałosne, większość z was nie powinna piastować stanowisk kierowniczych. Sory nie nadajecie się do rządzenia ludżmi. Na szacunek trzeba zapracować własną pracą, a swoim zachowaniem nie wywołacie strachu a tym bardzie nie zmotywujecie ludzi. Traktujcie ich tak, jak byście chcieli byc traktowani.

Nie będę opisywał jak jest w Stokrotce bo jest tu już wystarczająca ilość negatywnych postów " podpisuje się pod nimi ". Nie polecił bym tej pracy najgorszemu wrogowi! Najlepiej gdyby się zajęły TV, P. I. P. i P. I. R. D. Regulamin pracy i ruchu drogowego jest łamany na każdym kroku! (Pozdrawiam P.I.P i P.I.R.D. Dużo kasy wam ucieka!)

kokodżambo

bzdury prawisz

kreku
@kokodżambo

Nie masz racji bo przy podpisywaniu umowy masz cod miód malina a realia sa zupelnie inne i wlasnie to jest stokrotka... kazdy goni za pieniadzem taka jest prawda dlatego doszlo do tego notabene wypadku... za ta prace ktora sie robi nie takie pieniadze sie naleza ... takie jest moje zdanie jestem pracownikiem stokrotki czekam na wypowiedzi innych pracownikow POZDRAWIAM UKRAINE i mniejszosc pl ktora nie ma nic do powiedzenia

zniesmaczona

Za to co dzieje się teraz w logistyce powinny polecieć głłowy!!!KLIJENCI OD NAS ODCHODZĄ BO PÓŁKI PUSTE.KTOŚ W OGÓLE NAD TYM PANUJE???!!!???

makaron

Witam, w sumie od poczatku obserwujemy to forum. długoletni pracownicy sklepów od poczatku byli zdania, że własna logistyka i magazyn centralny plus regionalne to będzie porażka.Źle rozplanowane-za szybko wdrożone. Każde opóźnienie w dostawach to katastrofa dla sklepów, mamy często puste półki, albo jak wjeżdzają po dwie dostawy zawalony sklep po brzegi towarem, którego nie ma gdzie pomieścić, w magazynie nie ma jak przejść między paletami, a kolejne na sali sprzedaży- obłęd! W sumie ani do śmiechu nam, ani Wam. Mimo wszystko mamy nadzieję, że w końcu ktoś mądry weźmie i ogarnie ten (usunięte przez administratora) i zatrudni odpowiednią ilość pracowników za godne wynagrodzenie i wszystko zacznie funkcjonować jak powinno i w magazynach i w sklepach.

@makaron

długoletni pracownicy sklepów od początku byli przeciwni własnej logistyki bo skończyły się darmowe bonusy od dostawców podczas dostaw które kierowcy przywozili paniom kierowniczkom i innym pracownicom sklepów żeby się im przypodobać - teraz jest tylko dostaw i tyle skończyła sie darmocha.

makaron
@44444

nie oceniaj nikogo według siebie- wiesz, tak się składa, że sporo ludzi pracuje bo lubi tę pracę- bez "bonusów",a na wynik można zapracować. Przykro patrzeć jak sklep upada i traci Klientów przez błędy i zaniedbania zakupowców, logistyki, wdrażaniu niekoniecznie mądrych projektów. Może czas uprościć procedury? Zrezygnować z biurokracji, zapewnić w logistyce odpowiednią ilość pracowników?

hahaha

trzeba naipierw ją mieć,ale wszyscy mówją że ty

Jak praca jest "DOBRA" to nie ma wakatów i załatwia się ją po znajomości. Czy jakby wszystko było OK - to szukali by pracowników ?

jezus

Ludzie ściągnijcie telewizję - jakąś Interwencję czy coś. Przecież nie musicie pokazywać swoich twarzy. (usunięte przez administratora)

E46

JAK TO JEST MOZLIWE ZE KTORYS JUZ MIESIAC Z RZEDU 3 CZY 4 OSOBY Z RELOKACJI MAJA PO 1,5 TYSIACA ZLOTYCH PREMII? JAK TO JEST MOZLIWE? W KOMPLETACJI W ZYCIU 700ZL NIE JEST SIE W STANIE UCIULAC, A TUTAJ BEZ WYSILKU JEST PO 1000-1500ZL. WIEM KTO DOSTAJE TAKIE PREMIE, I WIEM DLACZEGO. DOKI :) PUPILKI LIDERKOW. ZALOSNE, BO CZLOWIEK TYRA TYRA I MA PARE ZLOTYCH TEJ PREMI, ZE LEDWO NA BULKE SLODKA STARCZY...

Ela

No wiec tak dostajesz paczke seni (jak nie wiesz co to sprawdz sobie) jedna paczka ma Ci starczyc na caly miesiac taki przydzial nic nie zrobisz kolezanki ostatnio suszyly i mowia ze daje rade ta metoda no wiec tak jak juz zdazyles wyczytac przerwy praktycznie nie ma ale za to sa premie np za porządek na sklepie za ilosc drobnych w kasie itd pracuje juz 5 miesiac i uwierz ze mialam stycznosc z gorszymi sklepami mi praca odpowiada.

Retka

Na każdej zmianie są wózkowi, którym tylko doki w głowie. Nic się na to nie poradzi, myślą, że są cwańszy od wszystkich a po prostu są żałośni i taka opinia pójdzie za nimi już do innych zakładów. Kierownictwo doprowadziło do wyścigu szczurów i cieszy się jak widzi jak wózkowi kłócą się między sobą i nawzajem na siebie donoszą. Zero honoru - w imię doków !!!! Wejdzie automat - skończy się bijatyka o doki. A tym co myślą że są mądrzejsi od pozostałych wózkowych - pozostaje życzyć powodzenia - niech myślą tak dalej !!!

zimna

Mariolka jesli masz cos do mnie to powiedz mi to prosto w oczy a nie obgadujesz mi tylek

Fajny

A teraz o magazynie w Sosnowcu - pracowałem tam aż 5 miesięcy i muszę stwierdzić że praca w takiej firmie to tylko strata czasu. Kierownictwo wygląda jak stado TROGLODYTÓW - (tak panie (usunięte przez administratora) dobrze tu pisze - TROGLODYTA) Łeb masz zwichrowany i wyglądasz jakbyś cały czas wciągał fetę.Za 1500zł szkoda się poniżać w takim obozie pracy.Dziękuję panie (usunięte przez administratora) żeś mnie zwolnił przynajmniej znalazłem już dawno lepsza pracę niż niewolnik Stokrotkowy. (usunięte przez administratora)

Mortal

Kolesiostwo i tyle. Jedni dostają non stop "Czas kierownika" i wychodzą im konkretne wypłaty. Dochodzi do tego, że w pracy robią na skanerze, a czas kierownika jest im dopisywany "po pracy" lub ewentualnie podczas przerwy. Żenada, czy wy myślicie że nikt o tym nie wie ? Po prostu jeszcze nikogo to nie wkurzyło na tyle, żeby dać znać gdzie trzeba. Wyrzucacie z pracy ludzi bo "zjedli batonika", a sami oszukujecie firmę dopisując bezpodstawnie "Czas kierownika". Zastanawiam się czy czasem, obdarowani tym prezentem nie oddają wam części profitów z tego prezentu ?

d

Chyba Ci się fora pomyliły, jakbyś przeczytała pare postów wyzej to bys się z orientowała że tu chodzi o magazyn.. (usunięte przez administratora) bo się jeszcze doigrasz !

drop
@d

A gdzie jest napisane że mają tu byc postu związane tylko z magazynami STOKROTKI ? Zwracasz jej uwagę, a sam nie bardzo masz orientację :)

tia.
@drop

u góry po prawej stronie pisze Stokrotka-Teresin. Zwracasz mi uwagę, ze zwracam uwagę komuś innemu chociaż sam nie wiesz pozdr.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka