Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

jaaa

a możecie mi powiedzieć ile do reki tam płacą? kierownik nie potrafil konkretnie tego powiedzieć tylko ze koło 7 zł .7.50 jak jest naprawę? bo dowiem się dopiero po wypłacie pewnie..pracowałam jak coś przy kontrolowaniu palet..

Monia

do niczego jest tam praca .. CI co siedzą sobie na monitoringu owszem maj (usunięte przez administratora) ale reszta..niech ida porobić jeden dzien zobaczymy co powiedzą i w dodatku pensja jak na tak cieżką prace mała... naprawdę ostrzegam wszystkich którzy tam się wybierają

sarkazm

Ty z pewnością byś lepiej zarządzał Stokrotką. Na czym opierasz swoje wątpliwości?

antycfel

ej"specjalisto od zarządzania paleciakiem" zajmij lepiej się dostępnością papieru toaletowego w męskim sraczu i zatkanymi pisuarami

xdxd
@sarkazm

tak odpowiednie na pewno nie..

jaaa

nie polecam żeby tam pracować(mam na myśli pracę jako kontroler palet tam pracuje ).. Sam dyrektor nie potrafi nawet powiedzieć ile się zarobi do ręki tylko wspomina o podwyzce ,ze ma być. szkoda ,że nie wie ile teraz sie zarobi ..Na dodatek wpadli na pomysł,żeby sprawdzać ile kto ma zgodności a ile nie bo pewnie liderom nie chcę sie sprawdzać co jest zle w palecie a tym co robią błędy lub wolniej pojadą po pensji choć praca nie jest na akord..(liderzy poza tym prawie nic nie robia tylko chodzą po magazynie i mówia ,ze robi sie za wolno a potem gdzieś znikają) Boję sie aż tam robić ponieważ za niezgodne palety jeszcze mi obniżą pensję...Stroje do pracy także mega niewygodne..ostrzegam zwłaszcza młode dziewczyne które chcą tam pójść.. chcecie dzwigać ponad 20 kg i ustawiać na wyższej od was palecie -masakra alkohole też bardzo ciężkie. w ogóle słyszałam ,że wcale chętnych nie mają do pracy nic dziwnego..ja chyba też się pożegnam z nimi :D

logo firmy Kierownik Magazynu
Teresin
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka (wysoki skład)
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

smalec

kto taki?

Monika Zimna

(usunięte przez administratora) mnie potyra chyba sie zwolnie

teresiniarz

kto to jest a.czaplinski? jakis wazniak podobno

Biedronka

Otwieramy magazyn w teresinie woj mazowieckie prosimy aplikowac na stronie (usunięte przez administratora) odnosnik praca. Z wyrazami szacunku Biedronka

niepolecam
@Biedronka

Nie w Teresinie ale w Parzniewie a to jest 40 km od Teresina. Zresztą kto by chciał w biedronce pracować!

karpiuk

weźcie sie za robote nygusy duzo nabiału ,warzyw i miesa. dziekuje

liderzyna
@karpiuk

nie gadaj tylko rób, samo się nie zrobi. zostaje tylko ukraina. reszta czyscic pisuary

karp
@liderzyna

bo do dyrektora zadzwonie!

Hames

Teraz mamy agenta abw na magazynie i podsluch na stolowce. I co najgorsze brak papieru toaletowego tego nie przezyje

pan ciekawski

O kim mowa? :)

tiru tiru

Co na następny magazyn poszła? Czy zwolnili za wieczne pogaduchy i smski?

t

To może nas oświeć

fun

to po co takie bzdury piszecie?

kotka

A kto tam wam kradnie jeśli można zapytać? To już wiem dlaczego palety nie dojeżdżają na sklep. Chyba nikt nad tym zapanować nie potrafi naj wyrazniej. Jak nie bedzie zmian na samej górze to sieć padnie pewnikiem.

xxx

to jak towar Wam tak wyjezdzal bokiem ,to gdzie straty poszly ? na sklepy ,s(usunięte przez administratora) jak mi zle inwenaryzacja wyjdzie, jak sie zapyta o straty to go do Was odesle,wytlumaczycie mu co i jak ,jak sie palety na sklep pakuje zeyby co dziesiata do domu prywatnie pojechala ,ok?

wolnossąca

nie wieże że ku.ica to robił.To super koleś

srąco

jest nadzieja ze ktoś z kierownictwa poleci w końcu i będzie zadośćuczynienie za oszustwa i wyzysk ludzi.A tak w ogóle niech ktoś się tym w końcu zajmie,tą cała stokrotką i ludzmi tam pracującymi na stanowiskach."Fikcyjnie stworzonych po znajomości"

suchy0001
@srąco

DOKLDNIE, OBSERWUJE ZE PRZYSZLO PRZYNAJMIEJ 2 TYPOW NA RETRAK CO NIC NIE ROBIA. JEDEN JEZDZI I SPRAWDZA MIEJSCA, GDZIE STOJI Z DZIEWCZYNAMI PO POL GODZINY W REGALACH I BAJERUJE. A DRUGI PALETKI SOBIE PRZESTAWIA. NIE WSPOMNE O CHLOPAKACH Z CIAGU. I TAKA OSOBA Z CIAGU CHLODNICZEGO MA 600ZL PREMII, ZA CO? ZA TO ZE PRZESTAIA PALETKI? A TY SZARPIESZ SIE Z PALECIAKIEM BY NORMA BYLA,A I TAK MASZ 300ZL PREMII. KOLESIOSTWO PIERWSZA KLASA! MAM NADZIEJE ZE LADA DZIEN NADEJDA ZMIANY.AA I SPRAWA PRZEPUSTEK, KTO ZROBI W KONCU Z TYM PORZADEK? XEROWANE PRZEPUSTKI TO PRZESTEPSTWO

tiru tiru

Hej pracuje tam jeszcze ta cała Żanetka? Co wcześniej tesco robila a potem w Piotrze i Pawle. Słyszałem że roz......yła małżeństwo Pawełowi C.

wolnossąca

a dlaczego kubica poleciał?

saszka
@wolnossąca

Pracował w 'fundacji' z której jeszcze kilka osób odleci Biedaczek jeszcze nie odebrał auta z pod firmy. Chyba na dłużej posiedzi sobie Pozdrawiam osoby zaangazowane w ten proceder.

@saszka

kubica?

ha ha
@saszka

nie już nie pracuje

@ha ha

kto?

mały

Koleś wyrzucał za zjedzonego cukierka osoby a sam kradł palete za paletą, ciekawe ile osób było zamieszanych w ten proceder

kaliforniadriming
@mały

NIE SŁYSZAŁEM O KOGO CHODZI?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka