Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

dobry

Jedno wam powiem robić tu trzeba wręcz zapier...lac ale kasa jest tylko warunki sie popieprzyło bo wprowadzili ochronę gorsza jak na Tesco z reszta juz ich rozpracowali to nie ochrona tylko gliny i w dodatku na każdym dziale maja swoja etykę to ktoś z nowo zatrudnionych uważajcie szczególnie wozkowi bo kierownicy niech powpadaja hu... z nimi tylko my co na ich robimy znowu wyje..li kierowcę naszego zabrała go psiarnia wczoraj .Uwazajcie ja juz (usunięte przez administratora) e nie walcze z nimi nic to nie da a wyjebi.a nas

Inteligentny
@dobry

Ale bełkot. Nie wiesz do czego służy przecinek i kropka? Wracaj do podstawówki kretynie :-).

Pustka

Co ty chrzanisz? Jakie 700zł premi? Jakie 2500zł? chyba kolesie z colboxów albo z ciągu tyle mają naprawde sie natyraja az im pot po czole splywa haha w kompletacji max 2000zl mozna wyrwac, nie wiecej

jaa23

Ile tam płacą do ręki i kiedy wypłaty są? powiedzcie please .

plichta

Nie jestem rudy

ss
@plichta

Jesteś rudy :-D!

logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
Samsic Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Wysoki sqad

Jak to jest ze wozkowy ma wyrobione ponad 40tysi akordu i do tego czas kierownika. Przeciez to jawne wałki, niema możliwości tyle wyrobić uczciwie takiej wartosci. Ktoś to w ogóle kontroluje?

Retraczek

to co się wyprawia w tej firmie to porazka i szok razem juz mnie nic nie zdziwi. tym osoba ktore mysla wyslac cv wlasnie do stokrotki teresin odradzam. nie wierzysz, to uwierzysz jak przepracujesz kilka dni. od kierownika ktory wciaga koks, poprzez liderow ktorzy nic nie robia i sie wczasuja nad morzem za nasze premie, po tempe dziewczyki ktore sprzedaja za czas keirownika po najmiejszych w tym calym wyscigu szczurow- typowych podchrzaniaczy. to tyle

kola

bo kreci loki?

Karpiuk

Mam dla was zagadke Dlaczego plichta goli sie na lyso?? kto pierwszy poda rozwiazanie dostaje 3 godziny czasu kierownika

Paprykarz
@Karpiuk

Bo jest rudy. Mój login to m123456

Notatnik

Uważajcie na "Pani" Notatnikową ( od Daniela) strasznie sprzedaje innych ! a sama nie lepsza.. Jeszcze raz mnie sprzedaż, to i Ja cię podpiernicze :)

beyby

czytaj to zrozumiesz zaczęli panować tylko ze naszym kosztem

?

Piszecie że palet wam kradną,alkochole wam kradną,batony wam kradną to ja zadam pytanie:KTOŚ NAD TYM PANUJE? NAJWIDOCZNIEJ SOBIE NIE RADZI!!!!!!!!!!!!!Na sklepie braki coraz większe

nicola

to ja im ułatwie wrażenie niech biorą sie za grubasa tego tyrana kierownika Grzeska a nie za nas chłdnia nawet kabanosa nie może zjeść nie mówiąc o sliwce lub ufo. czyli jest nadzieja ze maja coś na tego bu.a jak są tacy dobrzy niech wyp...la wszystkich tyranów.

mucharzyca

lepiej się weście bo kradną na suchym suche (usunięte przez administratora) i batony po pięć złoty

majkel
@mucharzyca

uwaga kierowcy wczoraj UJ....li kierowcę miał w h...j towaru w kabinie to nie są zwykli ochronirze oni są podstawieni to Psy dobrze wyszkoleni słyszałem jak gadali z kolegami jak przyjechali do tego kierowcy centrala postarała i maja haki na wszystkich nawy na kierowników czego przykładem był (usunięte przez administratora). Musimy uważać bo (usunięte przez administratora) nas pozamykaja

Mucha

Lepiej niech sie wezma za zlodzieji, bo niedlugo cale alkohole wyniosa mega porazka i proceder

cba

wiktora frankensteina

ona

Niech tą sprawą zajmie się AGENT TOMEK ze swoim BULDOGIEM. Trzeba zadzwonić do SECURITASU i zapytać gdzie udało im sie TAKICH ASÓW znaleźć ? :) :) W tworzeniu teorii spiskowych, są lepsi od Macierewicza.

Wielka szkoda

Zwolniły te patałachy najfajniejszego i najbardziej pracowitego kierownika ze Stokrotki. Za dużo potrafił i za dobry był dla ludzi to im nie pasował!!! Panie dyrektorze M.....ek, pan się zastanowi co robi, bo to nie idzie ku lepszemu!!! Zwolnić Gr....ka!!!!!!!!!!!!!

abc
@Wielka szkoda

Kogo zwolnili?

bandera

Podobno Ukrainki tam u Was pracują za grosze?

Gesslerowa
@bandera

Tak, pracują za miske ryżu. A tak na serio pracują astonczycy i nigerczycy. Pozdro szejset

wolnossąca

nie przesadzajcie

Reeds

Co tu taka cisza kochani?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka