Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

sabina

A jak tam nowa ochrona macie słyszałam prze..ne ja ich znam z Krakowa współczuję i uważajcie bo są bez skrupółow

xxx

Na zmianie G...a są lepsi retrakarze bo mają po 70 godz czasu kierownika. a człowiek jak coś karzą mu innego robić to nie może się doprosić o 4 godz. Panie dyrektorze proszę bliżej się przyjrzeć rządom na zmianie Grz....rza J. Na jego zmianie nawet dziewczyny na mięsie robią.

M
@xxx

Właśnie tak to wygląda - podczas godzin bija punkty, a czas kierownika mają dopisywany w innym czasie, żeby nie było konfliktu w systemie. A co do pikujących - kierownictwo wysyła swoim pupilkom smsami numery DOBRYCH zleceń - wy bierzecie je z automatu.

merfi

w dalszym ciągu brakuje ławeczek na stołówce, krew mnie zalewa jak ide zjesc i niemam gdzie usiąść!!! czy taka ławka jest na tyle droga że problem trwa juz przeszło pół roku? to większa porażka niz zmienianie grafiku raz w tygodniu~~

Jarek

A kto nie spuścił wody w kiblu i strasznie jebie ? Pisuar znowu zapchany

frog

Chyba pora juz pozbyć się cwaniaków co mają po 30 tysięcy punktów i po 40 godzin czasu kierownika. Czy trzeba skończyć jakieś studia, żeby zrozumieć że kręcą wały ?

lopi

No to kto w tym tygodniu wyleci ?

Kris

Poszczekajcie jeszcze bo się nudno zaczyna robić.

Jacy forumowicze takie forum ! Debile, to chyba odpowiednie słowo. Jak nie umiecie prowadzić merytorycznej dyskusji, to sie nie odzywajcie. Poeci.

Jula

Dobrze, że internet jest anonimowy, to różnego rodzaju zakompleksieni (usunięte przez administratora) mogą pokazać jacy są zajebiści !!!

aa

No faktycznie jestes takim cwierc inteligentem zydowski pacholku

Jula

Wszystkich (usunięte przez administratora) Przyjmują już nowych za mniejszą kasę. Dziś była kolejna grupa.

Widzew

Żenada :) Inteligenci - sorry ćwierć inteligenci.

haha

I w końcu wzieli sie za Elite sciemniaczy (usunięte przez administratora)

jaaaaaa
@haha

człowieku ciesz sie ,że Cie zwolnili

GAJOWY

ZWOLNILI MNIE! PATAŁACHY JEDNE. ALE NIE PODPISAŁEM. IDE DO LEKARZA PO L4, I BĘDE CIĄGNĄŁ Z PÓŁ ROKU KWIT POZDRAWIAM LIZODUPÓW Z SUCHEGO. ZEGNAM

stokrocianka

Ja pracuje w Goworowie i choć robimy największy obrut w województwie mamy najniższą krajową plus śmieszną premię. Jst nas za mało,jak na take ilości przyjmowanego towaru, dzwigamy tony choćnam nie wolno, za nadgodziny nikt nam nie płaci, bo nie kączymy pracy o 21.30, a w środy gdy jest gazetka i remamęt wychodzimy o północy albo po. Grafik się zmienia kilkanaście razy w miesiącu. Długo by pisać. Mam nadzieje że wkońcu coś się zmieni.

jaaaaaaa
@stokrocianka

hahahaa 2000 na na rękę śmieszny jestes człowieku ... żeby chociaż z 1500 było do ręki to by było ok niefajne pensje tam są ..

vvvvvvvvvvvv

Czy prawdą jest ,że teraz piker nie zarobi nawet 2 tys na rękę??? Jeśli tak to masakra!!! Tyranie ,przewalanie co najmniej 5 ton dziennie i nawet nie 2 tys. Współczuję!!!!

ona

Ty Malwina każdy wie co kombinowałas tylko ze nie wiesz ze na zwolnieniu będąc na umowie zlecenie nie liczy sie nic wiec policz bo nam sie zgadza wszystko i dostaliśmy wszystko o czym mówili nawet premie a ciebie nawet najlepsza koleżanka sprzedała ze kombinujesz wiec nie pieprz bo tak głupa walisz jak naciagałas a kierownik cię wyczaił

jaaaaa

tak 12.5 chyba w snach może i tyle zarobi ktoś na stanowisku..mi kierownik mówił ,że 7.50 lub 7 do ręki wychodzi

piku
@jaaaaa

Kierownicy dwoją i troją a i tak (usunięte przez administratora) w regałach. zaraz biegają za zerowanym towarem. tak sobie patrze z boku i zastanawiam sie jak dlugo to potrwa? kiedy oni beda mieli czas zeby ganiac tych co wyjadaja towar. ci co zra sie ciesza normalnie bledne kolo hahah

pracownikk

dzisiaj dostałam wypłate i jestem kur.. w szoku ...wyszło ,że płacą do ręki 5 zł za godzine a kierownik mówił ze 7.50 jedno wielkie oszustwo...jak możecie pisac ,że można zarobić 2000 ...nie wiem jakim cudem ps pracowałam na kontrolowaniu palet.na dzien wyszło mi tylko40 z (usunięte przez administratora) do tego dojazd 10 zl czyli 30 zł za takie tyranie ...

fff
@pracownikk

Co Ty(usunięte przez administratora)człowieku. czysta matematyk- 2000 brutto podzielić na 160 godzin daje Ci 12.5 brutto samej podstawy (brutto) to jakim cudem wyszło Ci 5 zł ?

miiiii

pracowałam tam i powiem jedno - okropna robota odradzam ..

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka